Loligo; Dünyanın İlk ICO Güvenlik Ekosistemi

ICO aracılığıyla bir blockchain projesi için fon toplamak son 3–4 yıldır popüler hale gelmiştir. ICO’ların topladığı toplam fon tutarı 2016’dan 2018’e kadar büyük oranda artmıştır. 2016 yılında 43 ICO ile toplam 0,095 milyar dolar iken, 2017 yılında 371 ICO ile toplam tutar 6,2 milyar dolar oldu . Yaratılan fonların toplamı, 2018 ilk 8 ayda 739 ICO ile $ 18.100.000.000 oldu . Son birkaç ay ayı piyasasında olsak da, ICO pazarı hala çok büyük ve her an daha da büyüyor. Bu noktada, insanların ICO’lara yatırdıkları projelerin durumunu belirlemesi önemlidir. 2017 yılında projelerin % 84’ü fikir aşamasında, % 11’i prototip aşamasında kaldı. Sadece % 5’i faaliyet gösterdi. Başarılı olan bir ICO’ya yatırım yapabilmeniz için şanslı olmanız gerektiği açıktır.

Bir ICO’nun yatırım için güvenli olmasını garanti etmek imkansızdır. ICO sahibi, yatırımcıların tüm paralarını kaybetmesiyle sonuçlanan fonlardan kaçmalıdır. Bunu sağlayacak fonlama sigortası veya fonlama riski için çözüm sunan bir platform bulunmamaktadır.

Loligo , ICO Launcher’lara ve yatırımcılara yönelik bir hizmet sunarak ICO’lara yatırım yapma risklerini ortadan kaldırmak için kurulmuş bir platformdur. Yatırımcıların maddi kaynaklarının korunmasını sağlamak ve birçok girişimcinin güvenini kazanmak için, Loligo güzel, kullanımı kolay ve gelecek vaat eden bir site oluşturulmuştur! https://loligo.co/

Loligo, ICO’yu kontrol etmek için; akıllı sözleşmeler ve katılımcılar aracılığıyla sürtünmesiz çalışmayı etkinleştirmek için özel olarak kurulmuş bir platformdur. Loligo Döngüsel Sözleşmesi (LCC), katılımcıların oylarına göre fonları serbest bırakacak akıllı sözleşmedir. Katılımcılar olumsuz oy kullanırsa, proje durur ve kalan tüm fonlar yatırımcılara iade edilir. Bu yatırımcılara kontrol sağlar. Bu mekanizma, ICO Launcher’larını, ICO yatırımını her zamankinden daha güvenli hale getiren yol haritasında belirtilen taahhütlerini yerine getirmeye zorlayacaktır.

Smart Explorer, yatırımcının ICO’nun veya projelerin mevcut durumunu izlemesine yardımcı olan devrimci bir fikirdir. Bu, periyodik olarak ICO ekipleri tarafından verilen veya en azından ihtiyaç duyulan topluluk güncellemelerini beklemekten daha iyidir. Şeffaflık getirir ve yatırımcıların karar alma sürecinin, ICO üzerinde oy kullanmaya geldiğinde güvenilir ve sağlıklı olmalarına yardımcı olur.

Kıyaslama aracı, yazılı akıllı sözleşmenin sağlamlığını ve performansını sağlayarak yatırımcıların fonlarını güvende tutmanın benzersiz bir yoludur. Platform, uzmanların tavsiyelerde bulunduğu ve ICO’nun sürekli ve otomatik bir şekilde analiz edildiği ve ICO’nun puanını güncel tuttuğu bu aracı kullanarak ICO’yu değerlendirir. Böylece Akıllı Sözleşme hack’leri önlenmiş ve ICO’nun sağlamlığı denetlenmiştir.

Sağlanan iç alışveriş, platformla birlikte gelen başka bir harika özellik. Esas olarak yatırımcıların bu tokenları resmi olarak borsaya çıkarmadan satabilmeleri mümkündür. Bu, yatırımcıların fonlara ihtiyaç duyduklarında tokenden para kazanabilecekleri ve madencilerin coinleri satmaları için bir yer sağlayabilecekleri destekleyici bir özelliktir.

Token Bilgileri ve ICO:

Loligo tokenlerin (LLG), yalnızca 16 milyonu ICO için önceden çıkarılacak olan bir tokendir. LLG, Bitcoine benzer gerçek bir değer deposudur. Toplam LLG token kaynağı 150 milyon olacak ve miktar sabit kalacaktır. Tokenlerin azlığı, uzun vadede yatırım getirilerinin garantili olmasını sağlar.

Token sembolü: LLG

Platform: Ethereum ERC20

PreICO fiyatı: 1 LLG = 0.002 ETH

ICO Fiyatı: 1 LLG = 0.003 ETH

Satılık token miktarı: 11.200.000 LLG (%70)

Kabul edilen para birimi: ETH, Fiat

Softcap: 950.000 USD

Hardcap: 12.000.000 USD

Softcap’a ulaşılamaması durumunda, alınan tüm fonlar yatırımcılara iade edilir.

Ekip:

Kurulu ekip tarafından oluşturulan deneyim havuzunda, ekibin hedeflerine ulaşması, söz verilen ürünleri ve kilometre taşlarını belirli bir başarı seviyesiyle birlikte sunması şüphesizdir. Ekip, teknoloji ve onun uygulamaları açısından gerekli beceri ve uzmanlığa sahiptir, bu da güvenilirliği daha yüksek bir seviyeye çıkarır. Çekirdek ekip; teknoloji, girişimcilik, blok zincir teknolojisi, ICO ve e-ticaret deneyimine sahip deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Takım üyelerinin isimleri ve diğer detayları https://loligo.co/adresinden bulunabilir.

Sonuç olarak:

Projenin yol haritası özenle hazırlanmış.Tüm dönüm noktaları bir yıl içinde gerçekleştirilecektir ve yatırımcılara iyi kar payı getirecektir. Platformun sağladığı hizmetler benzersizdir ve ICO yatırımcıları için platformu cazip hale getirir. ICO Lansmanı olduğunda girişimci, süreçle ilgili herşeyi düşünmesi gerekir. Fakat Loligo platformunun gelecekte uygulanabilirliği ile düşünmeye gerek kalmayacak, platform sizin için yatırım yapılabilecek ICO’ları kolayca seçecektir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://loligo.co/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4847741.0

Whitepaper: https://loligo.co/assets/doc/LOLIGO-EN-V0.68. pdf

Telegram: https://t.me/loligoico

Twitter: https://twitter.com/Loligo_co

Facebook: https://www.facebook.com/loligo.co

Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703