MB8Coin; Müşterileri için ödül sistemi

Blockchain’in ortaya çıkmasıyla, insanlığın hiçbir zaman değişmeyeceğini düşündüğü pek çok probleme yardım etti. Dijital teknoloji ve internet geldiğinde, hepimizin en iyi teknolojiyi sağladığımızı düşündük, ancak blockchain geldiğinde, dijital dünyayı değiştirdi Blockchain’in varlığı, devrimin sonu değildir, kripto para birimleri ile birlikte, bugüne kadar en iyi teknolojik buluşu ve yeniliği sağlar. Kripto para birimleri kullanıcılarına ne için kullanıldığına ve ortaya çıktığı projeye bağlı olarak çok çeşitli faydalar sağlar.

MB8COIN; müşterileri için ödül sistemini düşünmeye başlayan bir şirket olarak 1994 yılında yola çıktı. Projenin kendisi, şirketin bir baskı şirketi olarak kurulduğu sırada başladı. Şirket daha sonra müşterileri için faydalı yollar yaratma fikrini geliştirdi. Böylece 2005 yılında Eurocredit oluşturuldu

Şirket, 2010 yılında Multibuy oluncaya kadar müşterileri düşünmeye devam eden bir çok süreçten ve güncellemeden geçti. Bu başarılı yükseltmeler, şirkete 2100’den fazla kullanıcıyla ortaklık yapma fırsatı verdi. Multibuy; katılımcı turist yerleri ile tatiller için rezervasyon ve çevrimiçi satın alma alanlarında hizmetler sunmaktadır.

Zaten kanıtlanmış ve oldukça başarılı olan Eurocredit Plus sadakat ödülleri sisteminin genişletilmesi, blockchain teknolojisinin getirdiği verimliliği kullanmak için açık bir fırsattı. Şirket geleneksel kapalı sistem ödülleri modelini değiştirerek, bu heyecan verici alanın yenilikçiliğinden yararlanarak birçok yeni pazara girmeyi hedefliyor. Bu geçiş, platformun tüm katılımcıların yararına büyük ölçüde geliştirilmesine ve genişletilmesine de olanak sağlayacaktır. Lansman sonrası, mevcut Eurocredit Plus ödül platformu yeni müşterilere yakın olacak ve MB8 Coin adındaki kripto para biriminde değiştirilecek.

Mevcut sadakat ödülleri ağı için MB8 Coin para birimi olarak kullanılacaktır. MB8 Coin, kanıtlanmış gerçek dünya kullanımıyla piyasaya sürülen ilk kriptopara olacaktır ve mevcut satıcı ve perakendeciler ağı içinde kısmen veya tamamen ödeme birimi olarak kabul edilecektir.

Multibuy Mobile App, ilk mobil uygulamasını 2017 sonlarında piyasaya sürdü ve müşterilerin MB8 Coin alan iş ortaklarını bulmasını ve etkileşimde bulunmasını sağlayan yeni ve geliştirilmiş özellikler sunmayı planlıyor. Ön ödemeli banka kartınıza bağlı olarak, bu uygulama aynı zamanda perakendeciler, bireyler veya kripto borsaları ile paranızı göndermek ve almak için kullanabileceğiniz bir ana MB8 Coin Cüzdanı olarak da karşımıza çıkıyor.

 

Token Bilgileri ve ICO:

MB8COIN, Multibuy ödül sistemi platformunun birincil para birimi olacaktır. Platform zaten halihazırda yapılmış bir ürüne sahiptir. Blockchain ve MB8COIN entegrasyonu platformu daha iyi ve verimli hale getirmeye yardımcı olacaktır.Multibuy grubu, projenin yol haritasındaki hedefine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla MB8COIN’i dağıtmak için bir ICO düzenliyor.

Token Adı: MB8 sikke

Token sembolü: MB8

Algoritma: Neoscrypt

Tip: mevduat onayı (POS)

ICO ile ana dağıtım yapılacak ve tüm satılmayan coinler yakılacak

ICO yoluyla satılacak token miktarı: 550 000 000 MB8

PreICO- ICO tarihi: 7 Mayıs 2018–31 Ağustos 2018

Başlangıç ​​fiyatı, pre sale’de 1 Euro=5 token iken, ICO’nun 3. fazında 1 Euro= 2 tokenolarak belirlenmiştir. Ayrıntılı fiyatlar aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

 

Takım:

 

Sonuç olarak:

Multibuy, ödül sistemine güvenlik ve şeffaflık katmak istedi. İlk testler, bu teknolojinin mevcut teknik çözümlerinin yerini almak için mükemmel uyum olduğunu gösterdi. MB8 Coin’in piyasaya sunulması ve blokzincir teknolojisine geçiş, Multibuy’ı sadakat için en yaygın ödül sistemi haline getirecektir. Tüm planlanan özelliklerin başarılı bir şekilde uygulanmasıyla MB8coin, daha önce ortaya çıkanlar da dahil olmak üzere diğer dijital para birimleriyle rekabet edebilecek duruma gelecektir. MB8Coin yatırım için bir proje seçenler için çok değerli bir aday olacaktır.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://mb8coin.io

Whitepaper: https://mb8coin.io/%24whpdir/MB8%20Whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/joinchat/Hvd9BQ9kFxNIO0DSSghyVg

Facebook: — https://www.facebook.com/MB8Coin/

Twitter: — https://twitter.com/MB8Coin

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3623567

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703