MERCULET; Sosyal Medya Merculet ile Bir Başka

Kullanıcı tarafından oluşturulan internet içeriği patlamaya devam ediyor ve yaşadığımız dünya üzerinde çok daha önemli bir etkiye sahip.Sosyal medya ağları, diğer bireylerin dikkatini çekmek için mevcut en iyi platform olarak düşünülebilir. Snapchat ve Instagram, yukarıda bahsedilen gerçeği kanıtlamak için iki mükemmel sosyal medya ağıdır. Forbes tarafından yapılan yakın tarihli bir çalışmada, Snapchat’in toplam değerinin 2019’a kadar 3 milyar dolara ulaşacağı tespit edilmiştir. Aynı şekilde, Instagram’ın toplam değeri 2019’a kadar 10 milyar dolara çıkacaktır. Bunlar göz ardı edilecek kadar küçük değerler değildir. Çeşitli sosyal medya platformları artık yüz milyarlarca dolar değerindedir.Değerlenme, kullanıcılar tarafından yaratılan içerik ve kullanıcılar arasındaki etkileşime dayanıyor, ancak merkezileşmiş şirketlere yapılan tüm para akışları ve yarattığımız şey için bir ufak ödüllendirme yok.

Bu sosyal medya ağları için iki ana gelir kaynağı var. İlk gelir akışı kullanıcı verileriyle üretilir. Öte yandan, bu sosyal medya ağları da kâr kazanmak için reklam alanlarını satmaktadır. Merculet kullananların oluşturduğu içerik, içeriği küratörlüğünü ve içeriğini görüntülemek için diğerlerini yönlendirecektir. Sonuç olarak, sahip oldukları ilgiyi sosyal medya ağına veriyorlar. Bununla birlikte, içerik oluşturup küratörlüğünü yapmaktan sorumlu olan kişilere hiçbir şey ödenmiyor.İşte Merculet burada devreye giriyor ve bu sisteme meydan okumak için sabırsızlanıyor.

Diğer taraftan, bu bilgi patlaması döneminde, kullanıcıların dikkati giderek kıt kaynaklara dönüşmekte ve en üst düzey içerik oluşturucuların etrafında daha fazla toplanmaktadır. Bu, şirketlerin büyüme potansiyelini kaybetmelerine neden oluyor ve yeni müşteri kazanımı hem yeni girişimler hem de büyük şirketler için daha zor ve daha pahalı hale geliyor. Daha da kötüsü, kullanıcıların hızını kaybetmesi, platformların kullanıcıları koruyamaması, şirketin sürdürülebilirliği için büyük bir zorluk teşkil ediyor.

Merculet’in amacı:

Merculet’in öncelikli amacı, kullanıcı tarafından üretilen bilgiye değer vermek için Blockchain teknolojisinin gücünü kullanmaktır. Bu, hem kullanıcılar hem de işletmeler için yararlı olabilir. Diğer bir deyişle, kullanıcıların dikkati Merculet aracılığıyla belirlenir. İşletmeler, kullanıcıların dikkatini çeken değerleri analiz etmeye ve onlara düzenli olarak uygun ödüller sunmaya devam edecektir.

Bu girişimi başarıya ulaştırmak için, Merculet bir Dikkat Değer Ağını hayata geçirecektir. Bu, şirkete ait olan benzersiz bir Kullanıcı Dikkat Değeri Değerlendirme sistemi tarafından desteklenmektedir. Bu sistem, kullanıcıların dikkatini çekmek ve ekosistemin mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmak için çok tokenlı bir sistem kullanır.

Merculet’in Rolü:

Global Girişimciler Baş Büyütme Görevlisi olarak Merculet; tüketici, yatırımcı ve üretici arasındaki ilişkiyi dönüştürmek için blok zincirleme teknolojisini kullanıyor. Girişimcilere tek elden çözüm sunarak, küresel kullanıcıların dikkatlerinden para kazanmalarını sağlıyor. Bu arada, kurumların karşılıklı olarak olumlu bir geri bildirim ekosistemi ve trilyon dolarlık değer odaklı ekonominin yeniden dağılımını oluşturarak işlerini büyütmelerine yardımcı oluyor. Merculet, her kullanıcının alışkanlıklarını değiştirmeden blockchain teknolojisinden faydalanacağını umuyor. Kullanıcılarını seven her girişimci, daha derin değerler sunarak Merculet aracılığıyla hızlı bir büyüme yakalayacaktır.

Merculet ekosistemi:

Girişimciler ve iş sahipleri, kullanıcıların dikkatini çekmek için sabırsızlanıyor. Bu nedenle, Merculet gibi hizmetlerin yardımını arama eğiliminde olacaklardır. Merculet tarafından sağlanan önceden oluşturulmuş araçlar, girişimcilere ve işletme sahiplerine özel olacaktır. Bu nedenle, kendilerine sunulan araçları kullanırken herhangi bir hayal kırıklığıyla karşılaşmayacaklar.

UAT, Merculet’in tokenı için verilen addır. Dikkatini veren insanlar, token olarak UAT’lerle sağlanacaktır. Ancak, bu tokenlar yalnızca Merculet ekosisteminde kullanılabilir.

UAT’lerin birbirleriyle ticaret yapma yeteneği henüz uygulanmadı. Ancak, Merculet ekibi şu anda bu hedefe ulaşmak için sabırsızlanıyor. Eğer bu amaca ulaşabilirlerse, kullanıcı dikkatini elverişli bir şekilde tutabilen tam ölçekli bir pazara hayat verebilirler. Ancak, kullanıcı dikkatini çekmek için, Snapchat ve Facebook gibi sosyal medyadaki büyük şirketlere güvenmek yerine, kullanıcı deneyimine odaklanmak önemlidir.

Token Bilgisi ve ICO:

Token Adı: MVP

Hacim: https://www.linkedin.com/redir/invalid-link-page?url=10%2e000%2e000%2e000 MVP

Softcap: 10000 ETH

Hardcap: 31000 ETH

Özel Satış: 16000 ETH

1 ETH = 105000 MVP (% 20 bonus)

Min. Katkı: 150 ETH

Katkı Payı: 1000 ETH

Kamu Satışı: 15000 ETH

1 ETH = 87500 MVP

Min Katkı: 0.1 ETH

Katkı Payı: 5 ETH

Takım:

Danışmanlar:

Sonuç olarak:

Gördüğünüz gibi, Merculet kullanıcı dikkatini çekerek muazzam bir iş çıkardı. Kullanıcı dikkatini çektikten sonra, yakalananı yeniden düzenledi. Bu nedenle, içerik daha değerli hale getiriliyor ve blockchainin etrafında da bir sermaye inşa ediliyor. Bütün bu nedenlerden dolayı Merculet önemli bir geleceğe sahip olacak. İnsanlar dikkatlerini sunarak ödülleri almak için Merculet kullanmayı seveceklerdir. Benzer şekilde, girişimciler ve işletme sahipleri, Merculet’e gelecek ve kullanıcıların dikkatini bir sonraki seviyeye taşıyarak onlara yardımcı olabilecek kullanıcı ilgisine erişeceklerdir.

Merculet’in geleceği ümit vericidir: 2018’in sonunda Merculet, dünyanın her yerinden binlerce start-up ile stratejik ortaklık kurarak ve blok zinciri çağına yaklaşık sekiz yüz milyon kullanıcı getirerek büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Merculet! Küresel Baş Büyüme Memuru! Blockchain Değeri İnternet için geliyor!

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: http://merculet.io/

Whitepaper: http://merculet.io/static/pdf/Merculet_Whitepaper_V0324b-TR.pdf

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3180239

Telegram: https://t.me/merculet

Twitter : https://twitter.com/Merculet_io

Facebook : https://www.facebook.com/Merculet-347541915747100

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703