MoneyToken: Blockchain Bazlı Yenilikçi Kredilendirme platformu

Kripto para birimlerinin ekonomideki popülaritesini gördükçe, kripto para kullanıcısı daha fazla insan bir araya gelmektedir. Kripto-para birimi sahipleri madencilerden yatırımcılara kadar, kripto para birimini yaşamlarında mal ve hizmet satın almak için kullanılmak üzere ya da uzun vadeli yatırım varlıkları olarak kripto-para biriminden faydalanmaktadırlar. Cüzdanınızda sakladığınız kriptopara birimleri güvenli bir şekilde gelecekte değerlenmek üzere bekler. Böylece, bu kriptopara varlıkları, borç verme ve kredilendirme için değerli varlıklar haline gelmiştir. Sonuç olarak, bu tür borç verme ve kredilendirme faaliyetleri için bir pazar platformu halihazırda zorunluluk haline geliyor. Böyle bir platformun pazarı, esas olarak madenciler, ICO projeleri, kripto para ile satın alımlar için kripto borsaları ve konaklama sağlayıcılarını kapsamaktadır.

İşte tam da burası MoneyToken projesinin devreye girdiği yer. Projede, değer kaybının yaşanabileceği kripto varlıklarının teminat olarak kullanılacağı ve borç alanlara istikrarlı bir para birimi olarak kredi verileceği bir kredi modeli sunulması amaçlanıyor. Başka bir deyişle projenin amacı işlerini finanse etmesini gerektirecek kredilere likit varlıklar sağlamaktır. Hükümet düzeyinde kripto para birimi belli bir statüye sahip olsa bile, bankacılık sistemi ve kredi odaları kripto para birimi işinde veya böyle bir varlığın sahipleri için önyargılıdır. Bankaların çoğunda kripto para birimini maddi teminat olarak kullanan bir madencilik çiftliğinin geliştirilmesi için bir hamle elde etmek mümkün değildir.

Bankaların ve borç veren kurumların teminatlardan temin ettikleri mevcut fiat sistemindeki ana işlevlerinden biri, borçlanmanın temerrüt riskini en aza indirgemektir. İkincil ama yine de çok önemli bir işlev varlıkların, bireylerin ve işletmelerin doğrulanmasıdır; borçların ve aidatların biriktirilmesidir. Blockchain’e özel bir kredi sisteminde bu işlevlerin hiçbiri şart değildir. Teminat varlığının değeri her an kamuya açık olup, kredi koşulları şeffaf ve ince ayarlı bir sözleşmede hiçbir aracıya gerek yoktur. Bir kripto para birimi ekonomisinin koşulları altında, bankalar ve sözleşme katılımcılarının yetkinlikleri, ihtilaflı sözleşmelerle bertaraf edilebilir. Bir kredinin maliyeti düşürülür ve kredi için başvuru şartları, tüm taraflara şeffaf bir şekilde kararlaştırılabilir.

 

 

Money Token Ekosisteminin çözümü

Sorun bir süredir hep vardı. Harcama yapan sanal kaynaklar şu anda sahiplerinin gelecekteki herhangi bir ilerlemeden avantaj elde etmelerini sağlıyor. Money Token bilgisayarlı nakit kaynaklarınızın mevcut değerini göz önünde bulundurarak, likit finansmanı kullanmanıza olanak tanır.

ETH veya BTC gibi daha güvenli olmayan kaynaklarla teminatlandırılmış yeni bir kredi limitine başvurursunuz.

Sonuç olarak, istikrarlı bir para biriminde bir kredi tutarı toplarsınız.

Kredi indiriminden sonra, güvencenin sayıca çok kez genişlemiş olmasına bakılmaksızın tüm güvenliğinizi geri alacaksınız.

Money token aşaması ile, likit finansmanı toplamak ve bilgisayarlı nakit pozisyonunuzda tam olarak aynı anda kalabilmek için gerekli donanıma sahipsiniz.

Money token biyolojik sistemin merkezi sanal piyasaya likidite taksitlerinin verilmesidir. Bu, ETH ERC; 20 girişim sermayesi için ideal modeller aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Benzer şekilde, token sahipleri bu cihazı ve kredi finansmanı için ince karakterli bütçe değişimleri için kapasite kullanma şansına sahiptir. Bu kabul edilen finansman, her müşterinin kredisini ödediği sonsuz kaynaklar için taşınır.

 

 

Token Bilgisi ve ICO:

Token ismi: MoneyToken

Sembol: IMT

Tipi: Ethereum ERC20

ICO Fiyatı: 0.005 USD

Özel fırsat Bonusu :% 40

Ön satış bonusu:% 25–30

Maksimum Token miktarı: 22.49 Bin

Token Satış: 02 Mayıs- 06 Haziran arası

Softcap: 3 $ M

Hardcap: 35.000.000 $ M

Takım:

MoneyToken projesi, blockchain geliştiricileri, danışmanları, mühendisleri ve pazarlama uzmanlarından oluşan tecrübeli bir ekip tarafından yönetiliyor. Büyük sinerji ile, MoneyToken projesinin yürütülmesi sırasında ortaya çıkabilecek her zorlu konuyla baş edebilicek bir potansiyeldedirler. Projeyi kesin ve başarılı bir sona erdirmek için bu büyük çaba harcıyorlar.

 


 

Yol Haritası:

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web Sitesi: https://moneytoken.com/

Whitepaper: https://moneytoken.com/doc/MoneyTokenWP_ENG.pdf

Telegram: https://t.me/moneytoken

Twitter: https://twitter.com/MoneyToken

Medium: https://medium.com/@moneytoken

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703