MOZO ; Perakende Alışveriş Merkezi İçin Blockchain Bazlı Dijital Platform

Mozo, mağaza ve perakendeciler için çevrimdışı mağazalarda canlı müşteri trafiğini artırmak ve kontrol etmek için blok zinciri tabanlı bir çözümdür. Mozo Token, belirli bir alışveriş merkezindeki tüm satıcılar arasındaki işlemler için kullanılan dijital bir para birimidir. Mozo, alışveriş yaptığınızda sadakat puanlarından dönüştürülebilir. Online satın alma trendine bağlı olarak, fiziksel merkezler fiyat rekabeti ve rahatlığı konusundaki cazibesini kaybediyor. Mozo token, fiziksel mağazalara canlı müşteri trafiğini geri getirmek ve kentsel perakende devlerinin geri dönüşünü sağlamak için toplandı. Mozo Token ödülleri vererek, müşteriler doğrudan mekan işletmecilerine ve mağaza sahiplerine yönlendiriliyor. Yeni yerler keşfetmeye, ürünlere göz atmaya ve alışveriş yapmaya teşvik ediliyor. Mozo fiziksel mağazalara geri dönüş trafiği getiriyor.

Mozo, Çin’in önde gelen Mall operatörü Wanda Group ve Çin’in önde gelen atletik giyim perakendecilerinden biri olan 361 ° ile başarılı sonuçlara sahip olan İç Mekan Konumlandırma Sistemi (IPS) teknolojisinde liderdir. Sektör liderleri Wanda China, Suntec Singapore ve DCG Kore ile stratejik ortaklıklar, Mozo’yu Hong Kong, Çin, Singapur ve Kore’deki perakende sektöründe ön plana çıkartıyor. Mozo’yu uygulamaya adamış 38.000 tesisle, önümüzdeki üç yıl boyunca 300.000’e kadar mekanın Mozo’yu hayata geçireceği tahmin ediliyor. Mozo’nun amacı, global perakende pazarı için 1 numaralı Blockchain tokeni olmaktır.

 

Mozo’nun çalışma sistemi:

Mozo, perakendecilere ve mekân operatörlerine, canlı müşteri trafiğini kontrol etme ve artırma olanağı sağlıyor. Müşteriler ziyaret, göz atma (keşif) ve satın alma ödülü olarak Mozo Tokenlarıyla ödüllendirerilerek, onları yönlendirdiğiniz yere gitmeye teşvik edilir. Müşteriler Mozo tokenları biriktirebilir ve bunları indirimler ve promosyonlar için kullanabilirler. Mozo tokenları, Ethereum blok zincirinde çalışan faydalı tokenlardır. Bu, Mozo’nun ödül uygulamasının ötesindeki bir değeri ifade eder ve Mozo tokenlarının borsalarda alınıp satılmasına izin verir.

 

Mozo Ekosistemi:

Ethereum blockchain ağı tarafından desteklenen Mozo Token, bir ödül programı olarak kendi yararının ötesinde bir değer taşır. Müşteriler, mağaza sahipleri ve mekan işletmecileri Mozo Tokeni hediye olarak gönderme, onları arkadaşlarıyla paylaşma ya da belirlenen kriptopara borsaları üzerinden işlem yapma hakkına sahip olacaklar. Tüm bunlar sürdürülebilir ve üretken bir ekosistem yaratmaya yardımcı olur, bu da mekanın müşteri trafiğinin artmasını sağlar.

Mozo perakende sektörünün geleceği. Mozo’yu uygulamaya başlamış 38.000 yer mevcut. Önümüzdeki üç yıl içinde bu rakamı 300.000’e çıkması bekleniyor. Büyük alışveriş merkezleri Mozo’dan faydalanabilecek birçok yerden sadece biri. Oteller, restoranlar, stadyumlar, gösteri odaları, tatil köyleri ve turist panoları Mozo tokenlerinin kullanımından yararlanabilecek diğer açık uygulamalardan bazılarıdır.Canlı müşteri trafiğini kontrol etmek ve artırmak isteyen herkes Mozo’dan yararlanabilir.

 

Token Bilgileri ve ICO:

Mozo Token, Ethereum blockchain ağında çalışan bir ERC-20 yardımcı tokenidir. Mozo tokenlar mağaza ve mekan işletmecileri tarafından müşterileri ödüllendirmek için kullanacaklar ve bunları müşteriler, indirimler ve ürünler için kullanacaklar. Gelecekte herhangi bir ihraç veya Mozo tokeni yaratılmadan, toplam 5 milyar Mozo tokeni oluşturulacak

Toplam Token Sayısı: 5.000.000.000

Mozo Hazinesi: 2.500.000.000

Mozo Vakfı: 1.250.000.000

Presale ve Token Satış: 1.250.000.000

 

 

Mozo’nun toplam fonlama hedefi, aşağıdaki gibi 2 ayrı token satış dilimine bölünmüş olan 88 Milyon ABD Doları’dır.

1. Satış Dilimi:

Hard Cap: 42 Milyon USD

Satılacak Token Sayısı: 700 Milyon

Token Fiyatı: 0.09 USD

Dağıtım Yöntemi: Presale ve Crowdsale

Ön satış: 8 Mayıs 2018–10 Temmuz 2018

Crowdsale: 11 Temmuz 2018–18 Temmuz 2018

Satılmamış Tokenların Dağılımı: 1. Tranche alıcılarına orantılı olarak yeniden dağıtılacak

2. Satış Dilimi:

Hard Cap: 46 Milyon USD

Satılacak Token Sayısı: 550 Milyon

Jeton Fiyatı: 0.12 USD

Dağıtım Yöntemi: Sadece Crowdsale

Crowdsale: Q4 2018

Satılmamış Tokenların Dağılımı: 2. Tranche alıcılarına orantılı olarak yeniden dağıtılacak

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.mozocoin.io/

WhitePaper: https://www.mozocoin.io/pdf/060418_whitePaper_mozo.pdf

Telegram: https://t.me/mozotoken

Twitter: https://twitter.com/MozoToken

Facebook: https://www.facebook.com/Mozo-Token-2039854656295415/

Bitcointalk Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4169993.msg38256433#msg38256433

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703