ONLINE.IO; Reklamsız ve Güvenli İnternet

Küreselleşme ve bilgi çağında siber güvenlik, şüphesiz tüm dünyada internetin en önemli sorunlarından biridir. Buradaki temel zorluklar; fikri mülkiyet, kişisel kimlik doğrulama ve kişisel verilerin korunması ile ilgili siber suçlara fırsat veren tarama deneyimleriyle ilgilidirGizlilik genellikle kötü amaçlı yazılımlar ile ihlal edilir ve hassas bilgiler tüketicilere bildirilmeksizin toplanır.

Web teknolojilerinin geliştirilmesinin şu anki aşamasında, internet’te gezinme, tüketicilerin davranışlarını izlemeyle sıkı bir şekilde ilişkilidiri Kullanıcının profili, üçüncü taraflara satılabilir, böylece gizlilikle ilgili endişeler ortaya çıkabilir. Başka bir sorun ise, rahatsız edici bir göz atma deneyimi oluşturan ve dolandırıcılık amaçlı yazılımların gömülü olabileceği reklamlardır.

Online.io, blockchain mekanizmaları üzerinde çalışan Online.io platformu ile daha güvenli, daha hızlı ve daha özel bir İnternet taraması için küresel ve desantralize bir ekosistem yaratma konusunda iyi bir çözüm geliştirdi. https://online.io/

Online.io; deneyimlerimizi daha kolay, daha hızlı, izlenebilir olmayan, kötü amaçlı yazılım ve reklamlardan koruyarak, web sitelerini sitelerinde sörf yapma biçimimizde devrim yaratıyor. Online.io platformu, tüm web sitesi kullanıcılarına düşmanca kullanımı ve virüsle karşılaşmayı ortadan kaldırmak için blockchain teknolojisini kullanıyor.

Online.io’nun ana hedefi, tehditlerin üstesinden gelmek ve böylece çevrimiçi izleme uygulamalarını engelleyerek kullanıcının mahremiyetini daha yüksek bir seviyeye taşımaktır. Bu yaklaşım, Web deneyimini yeniden yaratmaya ve internetin değerine dönüştürmeye neden olacaktır. Ayrıca, kullanıcının izlenebilir olmayan, daha güvenli ve özgür bir şekilde göz atabileceği, kullanıcıların mahremiyeti önemli bir öncelik olarak görülecektir.

Online.io, internet’te gezinirken kullanıcıların karşılaştıkları zorlukları çözmek ve tamamen keyifli bir kullanıcı deneyimi yaratmak için farklı özellikleri bir araya getiriyor. Bu özellikler eski ve yeni internet arasında bir sınır oluşturur. Reklamsız, izlenme olmadan,antivirüs koruması içeren daha hızlı internet taraması sağlar.

 

Online.io’nun Avantajları:

Rahatsız edici reklamların kaldırılması nedeniyle daha hızlı ve keyifli bir şekilde gezinme sağlar
İlgili blok zincir mekanizmalarından dolayı tüketicilerin verilerinin arttırılmış korunması sağlanır.
Tüketicinin deneyimine göre web sayfaları için derecelendirme sistemi oluşturur.
Ziyaretçilerin web kaynakları üzerinde harcadıkları zamandan yararlanarak web sitesi operatörleri ve sahipleri için gelirler sağlar
Rahatsız edici spam ve zararlı yazılımları ortadan kaldırmak için yüksek güvenlik seviyesi oluşturur.

Token Bilgileri ve ICO:

Online Ethereum Token (OIO), daha etkin işlemlerin maliyet etkin bir şekilde sağlanması, izlenebilir olmayan internet alanının geliştirilmesi ve aynı zamanda büyük ilerlemenin desteklenmesi için merkezi olmayan akıllı ağda anahtar şifreli para birimi olarak hizmet verecek.

Token Sembolü: OIO

TGE’de token fiyatı: 1 OIO = 0.04 ABD Doları

Softcap: 5.000.000 ABD Doları

Hardcap: 50.000.000 ABD Doları

Kabul Edilen Para birimleri: ETH, BTC, LTC, BCH, BTG, DASH, VB

Maksimum token hacmi (bonus dahil): 2.500.000.000 OIO

Satılmayan tokenlar yakılacaktır

Kamu satışı tarihi: 10 Temmuz 2018- 31 Temmuz 2018

Website: https://online.io/

 

Takım:

 

 

Sonuç olarak:

Online.io , blockchain teknolojisini kullanarak internet alanını yeniden şekillendirmeyi amaçlayan iyi düşünülmüş bir projedir. Hızlı ve güvenli tarama ekosistemi oluşturmak, göz atma deneyimini kullanıcının gizliliği açısından değiştirecek ve bu hem kullanıcılar hem de web siteleri operatörleri için kırılma hareketi olarak düşünülebilir.
Online.io proje ekibi, web sitelerinin tüketicileri ve sahiplerine daha hızlı tarama, reklamları ve kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırma gibi avantajlar sunarak kalite ve güven veren web sayfalarına daha uygun bir ortam yaratma şansı veriyor. Proje ekibi , geliştiricilerin ciddi niyetlerinin bir kanıtı olarak görülebilen deneyimli danışmanlardn oluşmaktadır. Online.io projesi, yüksek yatırım getirileri açısından çok ümit vericidir. Bu nedenle, daha yakından bakmanızı ve ICO’ya katılmanızı öneriyorum.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

website: https://online.io/

Whitepaper https://online.io/download/OIO-Whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3452258

Telegram https://t.me/OnlineIO

Twitter https://twitter.com/OnlineIO_

Facebook https://www.facebook.com/Online.io/

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703