ORBIS; Kripto İşlemlerini Kolayca Gerçekleştirmenin Yeni Yolu

Orbis Şirketi, bilgi teknolojisini kullanarak yenilikçi transfer, ödeme ve yatırım hizmetleri sunacak.Ekip, merkezi olmayan teknolojinin blok zincire dayandığı yeni finansal birimler yaratıyor. Bu teknoloji, kullanıcıların self servis makineleri, internet erişimi olan kişisel telefon ve bilgisayar masa üstlerini kullanarak; transfer, yatırım ve ödeme yapmalarını sağlayacak yazılım ve bilgisayarları kullanıyor.

Orbis, müşteri dostu hizmetler sunan hızlı, kolay ve ucuz finansal işlemler, yatırımlar ve hizmetler konseptini sunuyor. Projenin vizyonu, merkezi olmayan teknolojiye dayalı olarak dünya çapında yeni finansal şubeler yaratmaktır. 2020 yılına kadar Latin Amerika, Afrika ve Asya’da bankası bulunmayan 3 milyon kişiye bankalarla ortaklıklar kurarak finansal fayda sağlamak için mevcut kârları birleştirmeye çalışmaktadır. Kendi kendine hizmet platformları, bu insanlara erişilebilir çözümler sunacak ve onlara fırsatlar sağlayacaktır. Bu fırsat, banka kartları, ORBIS ödeme uygulamaları ile akıllı telefonlar ve QR taramaları ve barkodları içerecektir. ORBIS, mevcut standartlara en yeni çözümleri sunar, böylece bu yeni bankaya giren insanlar takip edilemez. Güvenli ve sınırsız transferler, hızlı işlemler ve daha fazlası, ORBIS şubesinden VR sohbet robotuna, sisteme kurulacaktır.

Orbis proje misyonunu; daha önce banka kartları, mobil ödemeler Orbis uygulaması ile akıllı telefonlar, kod ve QR kodu, şirket karları tarafından finanse edilen hayırseverlik projesi aracılığıyla bir banka hesabı olmayan kişilere sunacaktır. https://orbistransfer.com/

Nasıl Çalışır:

Orbis, token ve blockchain teknolojilerini kullanarak yenilikçi transfer, ödeme ve yatırım hizmetleri sunacak. Bu teknoloji insanlığın mobil ve bilgisayar yazılımı ile birleşti. Kişisel akıllı telefonlar ve internet erişimine sahip bilgisayarlar aracılığıyla; para transferleri, yatırımlar ve ödemeler yapma, self servis makinelerden alınan verileri kullanma gibi işlemler gerçekleştirilebilecektir. Ücretsiz kablosuz satış noktası, küçük ve büyük işletme sahiplerinin kendi hizmetleri ve ürünleri için ödeme almasına yardımcı olacaktır.

Herkes, birçok kripto para birimi projelerinin ve sistemlerinin yalnızca sanal hizmetler sunduğunu biliyor. Orbis ekibi dünya çapında gerçek fiziksel self servis ATM’leri açmayı planlıyor. Bu ATM’ler, dünyada otomatik olarak nakit yatırabilecek, çekilebilecek, herhangi bir ödeme yapabilecek tek müşteri hizmetleri sistemidir.

Orbis, müşteriler ve fonları arasında erişim için verilen bir IBAN banka kartı sağlayacaktır. Bu kart, Orbis şubelerinde işlem yapmak için her durumda ve sınırsız para için kullanılabilir. Müşteriler ayrıca kendi banka kartlarını ve banka hesabını para yatırma ve çekme işlemleri platformuna entegre edebilecektir.

Merkezi olmayan bir platformun yardımıyla, Orbis müşterileri basit bir tıklama ile, düğmeye basarak veya ekrana dokunarak paralarını biriktirebilir, paralarını aktarabilir, işlerini finanse edebilir veya kredi veya finansman alabilirler . Bazı durumlarda, platformda sorun yaşayan veya soru soran müşteriler olabilir . Her zaman müşteri destek hizmeti sunucusuylagörüşme fırsatına sahip olacaklar . Bu yazılım, her türlü masaüstü, dizüstü ve mobil cihazlarda mevcut olacak. Her platform için kullanım için adım adım talimatlar olacaktır. https://orbistransfer.com/

Token Bilgileri ve ICO:

ORBIS token kripto para piyasası meraklıları ve yatırımcıları tarafından kripto para piyasasındaki işlemler ve elde tutulması için kullanılacaktır. Pre STO 1 Kasım ve 8 Kasım arasında yapılacaktır. STO ise 15 Aralık 2018 ile 15 Nisan 2019 arasında yapılacaktır. Fiyatı 1 ORBIS=0.5 Euro olarak belirlenmiştir. Satın almalarda satın alınan tarihe ve miktara göre çeşitli bonus ödülleri uygulanacaktır. Satın almalarda ETH, BTC, EUR ve USD kabul edilmektedir. Projenin softcapi 5 milyon EURO ve Hardcapi 40 milyon EURO olarak belirlenmiştir.

Yol Haritası:

Ekip:

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://orbistransfer.com/

Whitepaper: https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf

Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3844192.0

Telegram: https://t.me/orbisgroup

Twitter: https://twitter.com/OrbisToken

Facebook: https://facebook.com/orbistoken

Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703