OTPPAY:Dijital varlıkları satmanın ve satın almanın yolu

Şu anda, kriptopara pazarın karşılaştığı en büyük sorunlardan biri kripto için Fiat veya kriptoya fiat transferidir. Kripto değişimi için Fiat kullanımı, alıcının ödediği ekstra maliyete neden olur. Diğer bir sorun ise, traderların, USD’de belirli bir miktarını kaybetme riskine maruz kalmadan, şifreli ödemeleri alamadıkları gerçeğidir.Burada OTPPAY devreye giriyor. OTPPAY, Kripto ve Fiat arasındaki köprüyü oluşturmak için çaba gösteriyor.

OTPPAY, ödemelerini derhal ödemek için tercih edilen kripto para birimini kullanabilecek tek ödeme aşamasıdır. Tedarikçilere, yabancı para cinsinden para almanın güvenliğini ve rahatlığını sağlıyor.

Tüm önemli kriptoaktif varlıkların satın alınabileceği, satılabileceği ve hatta düşük komisyonlu tüccarlara anında ya da depozito bazında ödeme yapabileceği dünyanın en büyük platformu olmayı hedefliyor. Sipariş ve işlem organizasyon mekanizmalarına dayanan yapay zeka ve mekanik eğitimi sayesinde, herhangi bir kripto para birimini OTPPAY göstergelerine değiştirerek para birimini belirleyebilir.
Hatta, herhangi bir kripto para biriminden OTPPAY tokenlarına veya anlık para birimine kadar ana ödeme şeklini değiştirebilir, böylece kripto döviz piyasasının volatilitesine karşı onları korur. OTPPAY güvenlik sistemi eski tarz fiat para birimi güvenlik standartları kullanılarak geliştirilecektir.

OTPPAY ile ilgili en şaşırtıcı şeylerden biri cüzdanı. Satıcı olarak, müşterilerin acil durum şifrelemesi ile ödeme yaptığı bir QR kodu kolayca sunabilirsiniz. Ve hepsi bu kadar değil, OTPPAY, şifreleme için bir NFC ödeme sistemi geliştirdi. Hiç kimse size yardım etmezse, açık API OTPPAY kullanarak kendi sisteminizi yaratabilirsiniz ve bu herkes tarafından kolayca uygulanabilir. Aynı zamanda paraya ihtiyaç duyduğunuzda da OTPPAY Cüzdan ayrıca, aylık toplamın iki ve beş katı arasında kısa bir kredi olarak borç alabileceğiniz bir kredi seçeneğine de sahiptir.

OTPPAY özellikleri:

OTPPAY çeşitli özellikleri ve kullanılabilirlikleri aşağıda anlatılmıştır;

Otppay, Yapay Zeka ve Makine Öğrenme Motorları tarafından desteklenen cryptocurrency veya dijital varlıkları satın almak ve satmak için dünyanın en popüler yolu olacaktır.

Gönder ve al; Kripto para birimini veya kripto varlıklarını hızlı bir şekilde gönderip ve alabilirsiniz.

Kripto varlıklarınızı veya kripto para birimini bir cüzdandan diğerine hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz

OTPPAY Bankamatik Kartı, OTPPAY’in geleneksel bankacılık sisteminizi OTPPAY Crypto Bank ile blockchain destekli ödemeler, transferler, döviz bozdurma ve borç verme opsiyonları ile değiştirme veya köprüleme yapabilirsiniz.

Açık denetim kolaylığı ile kripto ve negatif veritabanı tahminleri ve 7/24 sahtekarlık izleme sistemi analizi ile ekstra güvenlik ve şeffaflık sağlar.

Token bilgileri ve ICO :

Platformda sembolu OTP olan Ethereum bazlı token kullanılacaktır. Toplam 6.000.000.000 OTP token basılacaktır.Satışlar sırasında ETH kabul edilecektir. Softcap: 1,250 ETH ve Hard Cap: 71,250 ETH olarak belirlenmiştir.

PreICO 5 Mart ile 3 Nisan 2018 tarihleri arasında yapıldı.

ICO 1. Aşama 4 Nisan ile 3 Mayıs 2018 arasında yapılıyor

ICO 2.Aşama , 4 Mayıs ile 2 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Satış Öncesi — 1ETH = 16.000 Token + Bonus (% 20)

ICO 1. Aşama — 1 ETH = 8000 Token + Bonus (% 15)

ICO 2.Aşama — 1 ETH = 8,000 Token + Bonus (% 10)

Yol Haritası:

sonuç olarak, otppay, kripto parasını kullanmanın yolunu açacak eşsiz bir ödeme platformudur. Ico devam ediyor ve bence kaçırılmaması gereken bir fırsat!

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://otppay.io/#

Whitepaper: https://otppay.io/Assets/otppay-whitepaper/OTPPAY_White_paper_v1.1.pdf

Twitter: https://twitter.com/otppay

Facebook: https://www.facebook.com/Ottppay/

Telegram: https://t.me/otppaychat

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703