PDATA Token; Kişisel Verilerinizden Para Kazanın

İnternet, gün geçtikçe günlük işlerimizde ve insan hayatının olası her alanına yayılmaktadır. Ve bu, yaşantımız üzerinde hem olumlu hem de olumsuz birçok etkiye sahiptir. Her şeyden önce, yeni ufuklar açma ve her insan için hayatı basitleştirme gibi önemli faydalar sağlamaktadır. Fakat internete sadece olumlu açıdan bakarsanız, tehdidi fark etmeyebilirsiniz.Burada bahsetmek istediğim siber suçlar. Çok fazla nakit paranın olduğu herhangi bir alanda, her zaman bu kaynağı elde etme konusunda dürüst olmayan yollara başvuran insanlar olacaktır. Özellikle sıradan kullanıcılar bile, gizli bilgi, veri koruma ve kişisel depolama sorunu ile yüzleşmeye başladı. Bu konuda % 100 katılıyorum. Pasaport, sözleşmeler, elektronik tıbbi kayıtlar, genetik veya biyometrik veriler ve giriş için şifreler güvenli bir şekilde saklanması gerekir. Kullanıcılar verileri; hacker tarafından ele geçirilme veya hırsızlık riski olmadan, tamamen anonim ve bir başka kişiye göndermek istiyorlar. Mevcut merkezi platformlar gerekli güvenlik seviyesini sağlayamamaktadır ve bu nedenle kullanıcıları sürekli olarak risk ve tehlikeye maruz kalmaktadır. Ancak günümüz blockzincir teknolojisi bu durumu tersine çevirmek için her türlü şansa sahiptir. Opiria-Platform, gizli ve şifrelenmiş verileri blockchain teknolojisini kullanarak depolamanın en uygun ve güvenli yolunu sunmaktadır

Kişisel verilerin güvenli ve şeffaf biçimde satın alınması ve satışı için ilk ethereum blockchain tabanlı pazar oluşturuluyor. Opiria-Platform, tüketicilerin kişisel verilerinden para kazanarak gelir elde etmeyi sağlıyor. Şirketler kişisel verileri doğrudan tüketicilerden satın alabilmektdirler. PDATA tokeni, kişisel verilerin değerini ifade eden para birimi olarak platformda kullanılacaktır.

Opiria Ekosistemi, en yeni ve en güvenli çalışma yöntemlerini kullanmaktadır. Ve hepsi platformda bir ödeme varlığı olarak kullanılabilen bir PDATA tokeni kullanarak çalışır. Kullanıcılar, verileri üzerinde mutlak kontrole sahip olacak ve satışlarından dolayı elde edilen gelirle ilgili tüm bilgileri doğrulayabilecektir.

 

 

PDATA Token ve ICO:
PDATA tokenin yararı hem şirketler hem de tüketiciler için fayda sağlar. Şirketler, anketleri göndermek ve tüketicilerden kişisel veriler satın almak için PDATA tokenlarına ihtiyaç duymaktadır. Tüketiciler kişisel verilerini satarak ve anketlere katılarak PDATA tokenlarını kazanırlar.
Yaklaşık 750 milyon PDATA token oluşturulacak. Bir PDATA tokeni 0.1 ABD Doları değerinde olacaktır. Özel satış ve ön satış tamamlandı. Genel satış 21 Nisan 2018 ve 21 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.
Genel satış döneminin 1. günü boyunca bonus % 15 olacaktır. Her gün bonus % 1 azalarak %0’a inecek ve son 15 günü, daha fazla bonus olmayacaktır.

Takım:

Opiria projesi, bu sektörde geniş tecrübeye sahip etkileyici ve iddialı insanlardan oluşan bir ekip tarafından yaratıldı. Onların zaten Fortune listesinde çok sayıda şirket tarafından kullanılan çalışma ürünü var. Birkaç yıl içinde Opiria, hem ortalama hem de büyük kuruluşlar için finansal işlemlerde en popüler platform haline gelecektir.

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://opiria.io/

WhitePaper: https://opiria.io/static/docs/Opiria-PDATA-Whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/pdatatoken/

Telegram: https://t.me/PDATAtoken

Twitter: https://twitter.com/PDATA_Token

Bitcointalk AnnThread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3076122.0

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703