Peur; Herkes için Desantralize Kripto Pazar

E-ticaret platformlarına talep gün geçtikçe artıyor ve insanlar bu platformlarda işlem yapmaya çok hevesliler. Uzun yetkilendirme süreçleri, güvenilirliği düşük işlem sistemleri, yüksek işletme maliyetleri, e-ticaret platformlarında hem müşterinin hem de perakendecilerin karşılaştığı temel sorunlardır. Tüm kusurların üstesinden gelmek için, Peur müşterilerinin sorunlarını ele alan merkezi olmayan bir ethereum blockchain tabanlı platform olarak yaratıldı.

Peur, desantralize bir pazardır ve bordro entegrasyonu olarak kullanılır. Peur platformu, yeni başlayanlardan uzmanlara herkese imkanlar sunan yepyeni bir inovasyon ve benzersiz bir pazar hizmetidir. Peur sadece bir pazar olarak hareket eden bir platform değil, aynı zamanda dijital platformlarda çeşitli işlemler için ödenebilecek bir kripto para birimidir.Dijital varlıklara yatırım yapmak ve bunları yönetmek, ürün ve hizmet satın almak ve satmak, uygulama içi ödeme için bir para birimi olarak hizmet verir. Peur, ödemelerin güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için kendi para birimini başlattı. Platformun şeffaflığı ve istikrarını sağlayan akıllı sözleşmeler tüm pazar bölümlerinin en büyük avantajıdır. Peur herkes için basit ve güçlü bir kripto pazar yeridir. İhtiyacınız olan her şey akıllı telefonlarınız sayesinde tek bir dokunuşla kullanılabilir.

Peur, pazarın ödeme çözümünü ve bordro entegrasyonunu geliştirerek tüccarların merkezi olmayan ekonomiye katılımını sağlar. Tüm bilgiler güvenceye alınacak ve sadece yetkili kullanıcılar tarafından sağlanacaktır. Ayrıca, kripto para birimini yerel fiat para birimine kolayca dönüştürebilecek Ethereum tabanlı tokenlar ve mobil ödemeler de alınabilir. Dijital para birimi olarak Peur tokenları da maaş ödeme seçeneği olarak bordro entegrasyonu olarak kullanılabilir. Peur, şirketlerin çalışanlarına nasıl ödeme yapacağı konusunda yenilik getirecek bir platformdur. Topluluk büyüdükçe Peur’un popülaritesi de artması muhtemeldir. Peur marketplace; garantili kaliteli ve daha düşük maliyetli geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Peur geliştiricileri tarafından blok zincir teknolojisiyle şeffaf ve hızlı işlemlere dayanan % 100 güvenilir itibar ve performans garanti edilmektedir. Hatta kullanıcılar, mobil cihazları kullanarak kendi fiat para birimlerini ya da şifrelerini paylaşma avantajından da yararlanabilirler. Parmak Tarayıcılar, Google Authenticator ve barkod aracılığıyla şifrelenen peur cüzdanlar,platformun başka güzel bir özelliğidir.

Özellikleri:

Güvenlik ve Dürüstlük:
Birinci sınıf güvenlik için blockchain teknolojisini kullanır.
Dağıtılmış Teknoloji:
Ağ herhangi biri tarafından manipüle edilemez.
Kamusal Şeffaflık:
Blockchain ile işlemler herkes tarafından görülebilir ve tüm işlemler kalıcıdır.
Düşük Maliyet:
Blockchain ile aracılar olmadan, işlem maliyetini büyük ölçüde azaltır.
Güven ve İtibar:
Peur, ticareti şeffaf ve güvenilir kılar. Peur akıllı sözleşmesi hem satıcılar hem de müşteriler için sahtecilik olasılığını ortadan kaldırır.
Lightning Fast:
Geleneksel işlemlerle kıyaslandığında, işlemlerin hızlı yapılmasını sağlar.

Token Bilgileri ve ICO:

Token: PURC

Platform: Ethereum

Tipi: ERC20

Fiyatı: ICO 1 PURC = 0.000125 ETH

Toplam satılan Token miktarı: 130.000.000

Minimum yatırım miktarı:1 ETH

Kabul edilen para birimi: ETH, BTC, DASH, LTC ICO’da

Softcap: 2,500.000 USD

Hardcap: 25.000.000 USD

 

Takım:

 

 

Yol Haritası:

 

 

Sonuç 
E-ticaret endüstrisinin gelecekte büyümeye devam edecek olması nedeniyle, Peur’un tüccarlara yardım etmek için en iyi projeden biridir. Aynı zamanda kullanıcılar için merkezi olmayan pazarlar oluşturma potansiyeli var ve çevrimiçi perakende ortamında yenilikleri teşvik edecekler. Peur, şirketlerin çalışanlarına nasıl ödeme yapacağı konusunda yenilikler getirecek. Topluluk büyüdükçe Peur’un popülaritesi de artacaktır. ICO’ya katılmak akıllıca bir seçim olacak fırsatı kaçırmamak lazım.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website : https://peur.io/

White Paper : https://peur.io/getwhitepaper

Telegram : https://t.me/peurtelegram

Facebook : https://www.facebook.com/PeurICO/

Twitter : https://twitter.com/Peurtoken

Bitcointalk ANN Thread : http://bitcointalk.org/index.php?topic=3228812

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Peur

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703