Rally; Yeni bir sosyal medya çağının parçası ol

Merkezi dijital platformlar, kullanıcılardan birçok katkı almıştır. Kullanıcının paylaştığı daha fazla yayın, reklam verenler için daha fazla veri toplar. Üstelik, Facebook’ta sadece birkaç ay önce görülen yüksek profilli veri sızıntıları ve skandallar nedeniyle pek çok olumsuz yönde düşünce mevcut.

Reklam verenler de, reklamları görmeye daha fazla direnç gelişmeye başladıkça, buradan kazanç elde etmesi zorlaşıyor. Bir çok kullanıcı reklamları yok sayar ve bu da reklam veren için yüksek bir kayıp anlamına gelir. Önde gelen sosyal medya platformlarındaki reklamların maliyeti yüksek olduğu için bu reklam verenleri epey zorluyor.

Çoğunlukla, kullanıcılar bilgileri paylaşmak ve tavsiye etmek için anında mesajlaşma uygulamaları gibi özel paylaşım kanallarını kullanmaktadır. Sosyal medyada büyüyen güvenin bir göstergesi olan bu paylaşım oranı sadece % 16.

Rally , kullanıcıların her gün yaptıkları işlemleri yapmak için reklam verenler tarafından ödüllendirildiği bir pazar yeridir. Rally, topluluklar oluşturmaya ve insanların sesini duyurmaya yardımcı olmak için merkezi olmayan bir içerik paylaşım pazarıdır. Daha basit bir ifadeyle, Rally, istediği içeriği paylaşan kişilerin topluluklarını oluşturmak ister. Bir kullanıcı, grup, işletme veya reklam veren olsun, herkes Rally’de bir topluluk oluşturabilir. Bu topluluklar insanların çıkarlarını paylaşabilecekleri yerlerdir.

Rally, kullanıcıyı değer zincirinin ortasına yerleştirerek mevcut sistemi düzeltmeyi ve böylece tüm paydaşlara eşit fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Kullanıcıları reklam verenlerle birleştirir ve kullanıcıyı güçlendiren ve katkılarının gerçek değerini ödüllendiren bir pazar oluşturmak için bir kripto tokeni kullanır.

Kullanıcılara, izin temelli bir isteğe bağlı iletişim platformunun yanı sıra, hak ettikleri değeri tanıyacaktır ve onlar da tokenlerin bir payını alacaklar. Reklam verenler, doğrudan kitlesine reklam verebilecek ve bu da etkinliği artıracak ve maliyetleri düşürecektir.

Kullanıcılar RALLY tokenlerini kullanarak reklam verenler tarafından teşvik edilecek, böylece bir reklamdan ziyade bilgi iletmek için yönteme yol açacaktır. İstatistiklere göre, kullanıcıların % 75’i reklamlara inanmıyor, ancak % 90’ı arkadaşlarının önerilerine inanıyor. Benzer şekilde, tüketicilerin % 92’si, diğer tüm kaynaklardan daha fazla öneriye güvenmektedir.

Aynı eğilim, pazarlamacıların % 64’ünün önerinin gelenekselden daha etkili bir reklam biçimi olduğuna inanmalarıdır. Ayrıca, önerilerin ücretli reklam satışlarını 2 kat artırdığı görülmektedir.

Kullanıcılar, reklam verenler tarafından yapılan bir teklife veya yönlendirmeye yanıt olarak ilgi çekici içerik oluşturarak da ödül kazanabilirler. Yeni kullanıcılara bağlantılar gönderebilir, yönlendiren kullanıcı Rally tokenleri ile ödüllendirilir.

Token Dağılımı:

Airdrop Faz 1:

Rally, hizmetlerinin piyasaya sürülmesini kutlamak için airdropun 1. fazına resmen başladı. Şu anda, Rally Coin’e katılan veya satın alan herkes için geçerli olan% 15’lik bir bonus mevcut. Reklam verenler Rally Coin’in her birini 0,05 dolar karşılığında satın alabilirler.

Kullanıcılar, Rally uygulamasını indirip hesabını doğrularsa 500 Rally Coin alabilirler. Bu 125 Rally Coin bir bonus ile birlikte geliyor.

Kullanıcılar ayrıca sosyal medyadan beş hesaba kadar bağlantı kurabilmek için toplamda 500 Rally Coin alabilirler. Bu aynı zamanda toplam 325 Rally Coin bonusuna sahip. Ayrıca, kullanıcılar her referans oldukları arkadaşları için 100 Rally Coin kazanabilirler

Katılmak veya Rally Coin satın almak için katılmak isteyen herkes , App Store veya Google Play’deki Rally uygulamasını indirerek bunu yapabilir. Ralli uygulaması ayrıca bir ERC20 uyumlu cüzdan içerir. Airdrop coinler, Rally uygulamasındaki cüzdanın içine dağıtılır.

Ekip:

Sonuç olarak:

Rally, Ethereum üzerine inşa edilen içerik paylaşımına yönelik kullanıcı merkezli bir pazar olan Rally Airdrop’u yeni kullanıcılara katılma, yönlendirmelerine ödül olarak iki milyar Rally token tahsisi ile yeni başladı. Platform, dijital tekelleri atlayarak ve bireysel kullanıcıları değer zincirinin merkezine yerleştirerek, şeffaflık ve desantralize yolla içerik paylaşım kavramını değiştirmeye adanmıştır. Airdrop 1. faz 30 ekime kadar devam edecek, bu fırsatı kaçırmayın!

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.rallyairdrop.com/

Whitepaper: https://www.rallyairdrop.com/assets/docs/RallyWhitePaper.pdf

Telegram: https://t.me/rallyairdrop

Twitter: https://twitter.com/rallyapp_com

Facebook: https://www.facebook.com/rallyapps

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5032410.0

Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5047861.0

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703

My ETH Adress: 0xE452b6b42Df7CAC9415dF4EA4AdEe5F0c05104C2