Retail.Global; Yerel Perakende ile Global Olun

E-ticaretteki hızlı gelişme, çevrimdışı perakende topluluğunun çevrimiçine geçmesi için bir kapı açtı. Çevrimiçi ticarete geçtikleri halde, E-ticaretin büyümesine engel oluşturan farklı zorluklarla karşılaştıklarını görüyoruz.Küçük ve orta ölçekli işletmeler küresel bir pazarda rekabet etse iyi olacak, ancak küresel bir e-ticaret işlemi ile gelen tüm süreçleri yönetmek onlar için zor olmaktadır. Teslimat, ödeme, platformlar, lojistik, içerik, destek, reklamcılık, pazarlama, analiz, entegrasyonlar ve daha fazlasını yönetmek çok da kolay değildir. Özellikle de küresel ölçekte yapıldığında daha da zorlaşmaktadır. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için, bu tür süreçleri yönetmek çekilmez hale gelebilir. İşte Retail.Global’ın çözmeye çalıştığı şey tam da budur. Retail.Global, küresel bir e-ticaret işi için tüm ölçekleme çözümlerini tek bir platformda toplamak istiyor. Ayrıca Retail.Global, kullanıcılara akıllı sözleşmeler, şeffaf bir tedarik zinciri sağlamak için blockchain teknolojisini kullanıyor. Ayrıca bir sadakat ve ödül programı kullanıyor.

Retail.global sorunları ele aldı ve bu engelleri aşmak için fütüristik, kapsamlı bir çözüm geliştirdi. Buna göre Retail.global, kripto para birimiyle desteklenen Blockchain tabanlı bir iş ekosistemidir. Bir ekosistem, iş kullanıcıları, ürün tedarikçileri, servis sağlayıcılar, perakende ve pazarlama şirketleri ve sadakat ödül ortaklarından oluşmaktadır. Retail.global, ekosistem katılımcılarına aşağıdaki faydaları sunar.

 

 

Platform Hangi Sorunları Çözüyor?

Retail.Global bir dizi farklı problemi çözüyor, ancak belki de en büyüğü online veya offline tedarik zinciri sorunudur. Şu anda, çevrimiçi e-ticaret satışları ve çevrimdışı e-ticaret satışları farklı tedarik zinciri süreçlerine (farklı toptan satış sağlayıcıları, farklı depolar, farklı dağıtım sistemleri ve farklı iade süreçleri) sahiptir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için, bu farklı süreçleri ele almak, iş zamanını ve parayı maliyetlendiren bir güçlük olabilir. Retail.Global platformu, çevrimiçi ve çevrimdışı tedarik zinciri sorunlarının ele alınması sürecini basitleştirir.

E-ticaret talebi tüketicilerden geliyor. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler kesinlikle bir e-ticaret teklifine ihtiyaç duymakta ve bunu yaparak küresel ölçekte giderek daha fazla rekabet etmektedirler. Sorun şu ki, bu süreçleri ölçeklendirmek zor ve pahalıdır. Retail.Global, bir çok işletme için cazip bir beklenti olan küresel bir perakende operasyonunun maliyetini düşürmektedir. Mevcut e-ticaret yazılımı pahalı ve kullanımı zordur. Bu nedenle birçok e-ticaret işletmesi muhtemelen daha kolay ve daha fazla verimlilik sunan Retail.Global’ı tercih edecektir.

 

 

Token Bilgileri ve ICO:

Token, platformun katılımcılar arasında güven sorununu çözen akıllı sözleşmelere girmesini sağlar. Retail.global, platformda resmi para birimi olarak RGt tokenları kullanır. Bu belirteçler platform içinde ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Platformda, mağazalar sadakat ve ödül programlarında kullanılabilecek markalı alışveriş tokenları yaratabilirler. 40.5 Milyon token katılımcılar arasında aşağıdaki gibi dağıtılacaktır.

% 60’ı satışlar yoluyla, % 5’i tavsiye programları aracılığıyla %

15’i takım arasında, % 10’u da danışmalara ve kalan% 10’luk kısım da gelecek kullanıcılara dağıtılacaktır.

Token satışları yoluyla toplanan fonlar aşağıdaki gibi kullanılacaktır;

Altyapı geliştirme için% 23, pazarlama% 36, Pazarlama girişimi için % 8,

operasyon akışını sağlamak için ise % 32’lik kısım kullanılacaktır.

Token sembolü — RGT

Fiyatı 1 RGT = 1 USD

Platform — Ethereum

Kabul edilen para birimi— BTC, ETH, LTC, Fiat

Softcap— 2.000.000 USD

Hardcap — 20.000.000 USD

Ülke — British Virgin Islands

Takım:

Retail.Global, projelerine hız kazandırabilir ve şimdi tüm kripto alanında en çok beklenenlerden biri. Retail.Global’ın bazı rakipleri mevcut, ancak projenin deneyimli bir ekibi vardır. Ekip, 10 yılı aşkın bir süredir e-ticaret deneyimine sahip ve Glance, Proskater, Quiksilver, Anta, VK, Mail.ru, 5pocket ve Comma gibi markalarla zaten başarılı oldular. Küresel ölçekte erişimlerini genişletmek isteyen markalar, Retail.Global platformunu uygun bir şekilde kullanabilecekler. Bu da, kripto projesini 2018’in en heyecan verici olaylarından biri haline getirebilir.

 

 

Sonuç:

Retail.Global, yerel ve uluslararası e-ticaret uzmanlarını, şirketlerini ve hizmetlerini perakendecilere ve üreticilere yönelik global satışları çevrimiçi mağazalarla artırmak için bir araya getiriyor.

E-ticaret, tüm ülkelerde perakendeciliği değiştiren büyük bir pazardır. Retail.Global, perakendeciler ve üreticiler için küresel satışları güçlendiren eksiksiz bir çözümüdür. Şimdi küresel ölçekte 10 yılı aşkın deneyimli ekibi ve 10 yıldır sağlanan kurumsal müşteriler ve gelir akışı ile karşınızda. Yatırım için ICO’ya katılın ve fırsatı kaçırmayın.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website : https://retail.global/

White Paper : https://files.retail.global/RetailGlobal-Whitepaper.pdf

Telegram : https://t.me/retailglobal

Facebook : https://www.facebook.com/retail.global.community/

Twitter : https://twitter.com/RetailGlobalNow

Bitcointalk Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3341374

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Retail.Global

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703