SATURN BLACK; Atomik swap protokollü borsa platformu

Günümüzde insanlar “Büyük Finansal Devrim” dediğinde kesinlikle kripto para, blokzincir teknolojisini ve Bitcoin’i kastediyorlar. Kriptopara, güvenlik için şifreleme kullanan bir dijital veya sanal para birimidir. Kripto paralar hiçbir şirket veya hükümet tarafından kontrol edilemiyor. Ayrıca geleneksel para birimlerinden daha yüksek bir parasal değere sahipler. Dijital para piyasasının büyümesi nedeniyle, giderek daha fazla kripto para değişimi gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden daha fazla şirket büyüyen bir pazara katılmak istiyor ve bu potansiyel kripto para kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılarken maksimum fayda elde etmek istiyor.

Kripto para piyasası ve Bitcoin 2017 sonunda inanılmaz bir fiyat artışı yaşadığından beri yatırımcılar ve tüccarlar için bu piyasa potansiyel pazar gibi görünüyor. Bu nedenle dünya genelinde kripto para birimlerine olan talep nedeniyle % 180 arttı. Kripto para değişimi heyecan verici bir şekilde gerçekleşiyor ve güvenilir bir borsa platformu seçmek gerçekten önemli. Çünkü Coinrail, BitGrail, Coincheck, Bithumb gibi kripto para birimi piyasasında yatırımcıların endişesini yaratan bazı müthiş platform etkinlikleri var. Bunun yanı sıra, alım satım ve para çekme ücretleri kripto para pazarına yapılan büyük yatırımları engelliyor. Borsa platformlarından çekilmenin gecikme süresi de bir başka problem. Satürn Black ekibi tüm bu sorunların çözülmesi için en iyi platformu sunmak için düğmeye bastı.

Satürn Black nedir?

Saturn Black, kullanıcıların kripto varlıklarında doğrudan atomik swap yapabilmelerini sağlayan bir kripto para birimi değişim platformudur. Saturn Black platformu, tüccarların kripto varlıklarını güvenilir üçüncü şahıslar olmadan cüzdandan cihaza değiştirebilecekleri kolaylık ve güvenilirlik kriterleri üzerine inşa edilmiştir.

Özellikleri:

OTC zincirler arası ticaret

Saturn OTC servisi, işlemcilerin atomik değişim protokolü aracılığıyla işlemlerini Satürn varlıklarının güvencesiyle gerçekleştirmelerini sağlar. Bu hizmetin hedef müşterisi profesyonel yatırımcılardır çünkü işlemlerin büyük işlem hacmi veya çok az işlem hacmi ile gerçekleştirilmesi mümkündür.

OTC açık artırması

Saturn OTC açık artırması, sahiplerinin açık artırmadaki kripto varlıklarını başlangıç ​​piyasa fiyatı üzerinden listelemelerine izin verecektir. Ve sergilenen varlıkların büyük miktarda değiş tokuş yapmasına izin verilir.

Atomik işlem değişimi

Bu, Saturn Back borsasının ilk hedefine ulaşmak için atomik değişim protokolünü uygulayan eşler arası değişim olacaktır.

EURO ve USD ile İşlemler

Bu işlev, 2019 sonunda Satürn kullanıcılarına tam hizmet verecek şekilde geliştirilmektedir. OTC zincirler arası ticareti, OTC açık artırması ve Atomik değişim, Satürn kullanıcılarına kripto varlıkları ile EURO ve USD arasında alışveriş yapma hakkını verecektir. Kripto varlıklarının USD, USDT ve GUSD ile değişimi artık kullanılabilir.

Token bilgileri ve ICO:

Satürn tokenini vermenin amacı (sembolü: XSAT) Satürn platformunda bir likidite varlığının yanı sıra bir teklif varlığı olarak kullanmaktır. Ayrıca, Saturn ekibi XSAT tokeninin bir teminat varlığına dönüşmesini de planlıyor, ancak bu karar daha sonra değerlendirilecek. XSAT tokeni, standart ERC-20, Ethereum blockchainine dayanmaktadır.

Token Sembolü: XSAT
Token tipi: ERC-20 Standart
Toplam Token Miktarı: 1.000.000.000 XSAT
Satılan Token Miktarı: 750.000.000 XSAT
Token fiyatı: 1 XSAT = 0.13 USD
Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, EOS, BCH, LTC, XMR, XRP, DASH

Takım:

Yol Haritası:

Sonuç

Satürn Black borsa platformu, kripto para piyasası için kripto varlıklarını takas etmek için yeni bir yaklaşım yaratacaktır. Satürn servislerinin bu avantajları ile daha esnek ve likit işlemler sunacak. Satürn Black’in, daha güvenli, daha likit ve daha hızlı bir borsa platformu olacağından hiç şüphem yok.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://saturn.black/
Whitepaper: https://saturn.black/wp-content/uploads/2018/11/saturn-white-paper-eng-1.0.1.pdf
Telegram: https: // t .me / saturn_ENGchat
Facebook: https://www.facebook.com/saturnatomic
Twitter: https://twitter.com/saturn_twitt
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5075635.0

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336

ETH address: 0xE452b6b42Df7CAC9415dF4EA4AdEe5F0c05104C2