Secured Gold Coin; Altın Destekli, Güvenli, Stabil Kriptopara

Kripto para, kullanıcılar için çok fazla değer kazanmasına rağmen, hala çözülmesi gereken bir sürü sorun var. Bu sorunlardan en önemlisi de volatilite, yani değer dalgalanmaları ve varlık güvenliği olarak adlandırılır. Piyasada birçok stabil para birimleri var. Ancak bu problemleri her zaman çözemezler. Fakat Secured Gold Coin bu problemleri çözmek için var oldu.

Secured Gold Coin projesiyle, çok çalışmanın bir sonucu olarak, dış manipülasyondan tamamen arınmış ve blockchain teknolojisine dayalı adil bir finansal sistemin ortaya çıkmasına tanık olduk. Projenin amacı, kullanıcılara kendi takdirlerine göre kripto para birimi ile birçok işlem yapma konusunda genişletilmiş haklar ve fırsatlar sunmaktır. SGC, servetlerinden veya coğrafi konumlarından bağımsız olarak tüm insanları eşitleyen bir kripto para birimidir. Bu finansal özgürlük ve kullanıcıların bağımsızlığı, dünyanın en korunan yerlerinden birinde depolanan altın rezerviyle sağlanır.

Zaten bu tokenin adından, Ethereum blok zincirine dayanarak, dijital varlığın temel avantajlarının altın ve güvenlik olduğu açıkça ortaya çıkıyor. Stabil coin olduğu için henüz yükselme gibi bir konsepte tabi değildir. Tokenin temel amacı, dünyayı kısıtlama olmadan kullanmaktır. Aynı zamanda kullanıcının parasını ve cüzdanını depolamak için kurtarmasına yardımcı olur. Ayrıca, altının mevcudiyeti nedeniyle, tokenin, bazı modern kripto para birimleri temsilcileri gibi fiyat artışlarından korkmadığını da belirtmeden edemeyeceğim

Özellikleri:

Emniyet:

Altın, güvenliği sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Ne de olsa, bu kıymetli metalin taklit edilmesi imkansız ve blockchain gibi yenilikçi teknolojiyle etkileşimi SGC’yi dıştan gelen manipülasyonlara karşı koruyor.

Kararlılık:

Altının kullanılabilirliği bu tokeni sadece güvenli değil aynı zamanda stabil hale getirir. SGC’nin şu anda fiyatta en istikrarlı token olduğunu söylemek gerekir. Üstelik, fiyat dalgalanmalarında çoğu fiat ürününden bile stabildir.

Kullanımı:

SGC tokeninin inkar edilemez bir başka avantajı da yaygın kullanımıdır. Diğer bir deyişle, fiat fonlarında olduğu gibi bir şey satın alabilmenize ek olarak, fiat fonlarıyla yapılamayan başka bir dijital para veya token karşılığında da takas edilebilir.

Ödemeler:

Secured gold coin projesi bir banka kartı ile kendi cüzdanınızın bir ekosistemde birarada bulunduğu bir ödeme platformudur. Bu iki özelliğin entegrasyonu, kendi ödeme teknolojinizi (SGC PAY) kullanarak alımlar için ödeme yapmanızı sağlar.

Secured Gold Coin (SGC):

Secured Gold Coin (SGC), yüzde 60 altın tarafından desteklenen, tamamen merkezi olmayan, varlık manipülasyonu olmayan ve birçok yararı bulunan hibrit bir tokendir. SGC tokenleri, yanınızda fiziksel para bulundurma ihtiyacını ortadan kaldıran sanal bir cüzdanla küresel kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Güvenlidir, kararlıdır ve kripto para fiyatlarında hızlı bir düşüş korkusu olmadan her tür kullanıcı için ilk tercihtir. Şu anki SGC banka kartınızla; harcama, alma ve yatırım yapma kabiliyetine sahip olan SGC tokenlerinin mevcut en güvenli ve güvenilir kripto para olduğu kanıtlanmıştır.

Takım:

Sonuç:

SGC projesi, gelişmiş Blockchain teknolojisini temel alan, manipülasyondan arınmış, sağlıklı ve adil bir finansal sisteme ve kripto para alanındaki volatilite sorununu önemli ölçüde çözen sabit varlıkların desteklediği oldukça istikrarlı bir kripto para kullanan bir dünya yarattı. SGC token piyasadaki dalgalanmalardan bağımsız olarak orijinal değerini uzun süre koruyabilecek potansiyel varlıktır. Gelecekte başarılı bir stabil coin kimliğine sahip olacağına eminim, bu yüzden bir çok kripto kullanıcısı portföyünde bu coini bulundurmak isteyecektir.

SGC hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.securedgoldcoin.com

Telegram: https://t.me/securedgoldcoin_SGC

Whitepaper: https://www.securedgoldcoin.com/file/SGC_Whitepaper_V_1.0.1.pdf

Onepager: https://www.securedgoldcoin.com/file/SGC_Onepager_V_1.0.0.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/sgccoinofficial

Twitter: https://twitter.com/SGC___official

Linked-in: https://www.linkedin.com/company/sgc-official-secured-gold-coin/

Medium: https://medium.com/@SGC_official

Reddit:https://www.reddit.com/user/SGC_Official

My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336