Securypto; Şifreli Veri Transferi ve Depolamadan Para Kazanma

Bugüne kadar dünyadaki en büyük buluşlardan biri internet. İnternet, tüm dünyayı tek bir teknoloji ile birleştirdi ve imkansız olduğu düşünülen şeylerin bir kısmını gerçekleştirdi. İletişimi hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getirdi. Şimdi internet tüm dünyayı bir arada tutan teknolojidir.

İnternet her dakika, sayılamayacak kadar büyük bir miktarda veri üretiyor. Bu verilerin kullanımı inanılmaz. Sonra bunların gizliliği meselesi de var. İnternet ile gizliliğin kötüye kullanılması kolaylaştı. Kişinin gizliliğini kaybetmek birçok anlama gelebilir ve bunun sonuçları vardır. Gizlilik ihlalinden elde edilebilecek tüm veriler çok kolay bir şekilde kötüye kullanılabilir.İşte bu sorunu düşünerek Securypto projesi doğdu. https://www.securypto.io

Securypto nedir?

Securypto, anonim, şifreli veri aktarımı ve depolamaya odaklanıyor. Blockchain sistemine dayanyor ve ürünün farklı fazlarına implant eder. Securypto herkesin mahremiyetinde ekstra katman olarak çalışabilir ve herhangi bir zarardan korunmasını sağlayabilir.

Securypto, veriyi tamamen anonimleştirerek ve şifrelemenizi sağlamanıza olanak tanıyan blok zincirleme teknolojisi ve masternodlara dayanan bir projedir. Böylece, kullanıcılara özel olarak iletişim kurma fırsatı verir, dünya çapında web üzerinden içerik oluşturulmasından para kazanırsınız.

Securypto’nun birincil hedefi; güvenliği, şifrelemeyi, gizliliği herkes için daha elverişli ve etkili bir şekilde sağlamak, böylece herkesin çalınmasını sağlayacak her türlü veriyi saklayabilmesidir. Günlük yaşamımızda, mesajları veya medyayı şifrelemek çok kolay bir iş değildir ve bazen pahalı ve zaman alıcıdır. Securypto, interneti kullanmanın bu dezavantajını ortadan kaldırmak ve herkesin hak ettiği güvenlik ve mahremiyeti sağlamak istiyor. https://www.securypto.io

DigiSafeGuard

Securypto’yu gerçeğe dönüştürmek için, güçlü bir yazılımın yüklü olduğu belirli bir donanım olacaktır. Donanımın kendisi DigiSafeGuard olarak adlandırılacaktır. Bu donanım güvenliğimizi artıracak, gizliliği güçlendirecek ve şifrelenmiş dosyaları ve mesajları kullanarak iletişim kurmaya yardımcı olacaktır. DigiSafeGuard, Securypto ekosisteminde önemli bir rol oynayacaktır.

Securypto’nun donanımın adı DigiSafeGuard’dır. DigiSafeGuard’ın iyi tasarlanmış ve dengelenmiş bir yazılımı var. Bunların her birinin kendi amaçları vardır. Donanım ve yazılımlar uyumludur. Doğru kombinasyon olmadan düzgün bir şekilde çalışamazlar. Donanımın amaçları;

• DigiSafeGuard, dijital varlığı depolamak ve harcamak için donanım cüzdanı olarak kullanılabilir.
• DigiSafeGuard, güvenli olmayan kanallar üzerinden anonim ve güvenli bir şekilde mesaj gönderilmesini sağlar
• 2 faktörlü kimlik doğrulama ve şifre yönetimi ve diğer pek çok kişiye izin verecektir .

Bunlar DigiSafeGuard’ın özelliklerinin sadece bir kısmı. Doğru yazılımla birleştirildiğinde DGS değeri birkaç kat artar. DGS’de kullanılacak olan yazılım, yalnızca DGS ve DGS için özel olarak hazırlanmıştır. Securypto yazılımı açık kaynak kodlu ve çeşitli cihazlarda bulunabilir.

• Android
• iOS
• Windows
• Linux

Bu, herhangi bir tür cihazın, varlıkların depolanması veya şifreli ve güvenli mesajlar veya medya için güvenli bir yere dönüştürülmesini sağlayacaktır.

Token Bilgileri ve ICO:

Securypto böylece gizliliği artırır ve geleneksel habercilerdeki iletişiminizi koruyabilir, kullanıcı kendi anahtarlarını oluşturabilir ve başkalarıyla paylaşabilir. Platformun bu hizmetlerini kullanmak için, dijital tokenleri SCU’larına sahip olmak gerekir, şimdi web sitesinde form aracılığıyla özel satışlarına katılmak mümkün.

Token satışı 1 Ocak 2019’da başlıyor ve 18 Mart 2019’a kadar sürecek. Bu yazılım, Windows, Linux, iOS ve Android gibi iyi bilinen işletim sistemleriyle kolayca çalışabilir ve kesinlikle herkes tarafından kullanılabilir.

Token Sembolü: SCU

Platform: Ethereum

Toplam token sayısı: 100.000.000

Özel satışe en düşük yatırım miktarı: 10 ETH

Token fiyatı: 1 ETH = 1300 SCU

ICO başlangıç tarihi: 3 Aralık 2018

Kabul Edilen Para Birimleri: ETH

Ekip:

Securypto’nun, gücünü büyük bir konsepte dönüştürmek için bir araya gelen birçok konuda farklı becerilere sahip çeşitli profesyonel bireylerden oluşan bir ekibi vardır. Securypto’da pazarlama ekibinin ya da donanım mühendislerinin blok zincir geliştiricilerimiz ya da güvenlik uzmanlarımız kadar önemli olduğuna ve birinin diğeri olmadan başarılı olamayacağına inanıyoruz.

Sonuç olarak:

Securypto sadece bir blockchain projesi değildir. Gizlilik söz konusu olduğunda asla hafife alınmamalıdır. Öte yandan, şifreleme, şifreli mesajlaşma ve anonim dosya yükleme kolay bir iş değildir. Securypto bunu mümkün kılıyor ve kesinlikle kolaylaştırıyor.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://www.securypto.io

Whitepaper: https://www.securypto.io/whitepaper-securypto.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5055447.0

Facebook: https://www.facebook.com/pg/securypto/

Twitter: https://twitter.com/Securypto

Telegram: https://t.me/securypto

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703