Share Me All; Mal ve hizmet paylaşımı için pazar

Günümüzde kripto para biriminin aktif olmadığı bir sektör neredeyse yok.
Artık pek çok sektörde toplumdaki çok eski bir alışkanlık tekrar ortaya çıkabilmektedir; iki kişi arasında mal ve hizmet değiş tokuşu gibi. Bu, herhangi bir mal veya hizmeti para ödemeden değiştirmektir. Bu tür bir değişim kitleler arasında daha popüler hale geliyor. Bu olgunun büyümesi, küresel krizin başladığı 2008 civarında başladı. Şimdi hayat gittikçe daha karmaşık hale geliyor ve doğal olarak bu hizmete olan ihtiyaç da katlanarak artıyor.

Easy Free şirketi, ShareMeAll adı verilen borsalar için sanal bir pazar oluşturuyor. Şirket, kullanıcıların hizmetleri, tesisleri ve başka herhangi bir şeyi paylaşabilecekleri bir paylaşım sistemi sunuyor. Şirketin kullandığı prensip, şeffaf ve basittir, her şey pratik ve deneyime dayanacaktır. Tüm işlemlerin kolaylığı için eSwitch kripto para birimi, değişim aracı olarak kullanılacaktır.

Projenin temel amacı, modern teknolojileri ve asırlık takas geleneklerini tek ve uyumlu bir ortamda bir araya getirmektir. Ve elbette, iki tarafın katılımcıları arasında şeffaf, güvenli ve güvene dayalı ilişkiler altında keskinleşen blockchain teknolojisi kullanılacaktır. Basit bir deyişle, bu platformun yardımıyla, küçük hizmetlerden emlak, araba ve diğer ürünlere kadar her şeyi değiş tokuş edebilirsiniz. Buna karşılık, ShareMeAll kullanıcıları dünyadaki diğer üyelerin sunduğu hizmetleri, tesisleri vb. kullanmalarına izin verecek bir eSwitch alacaklardır.

Tüm işlemler otomatik olarak Blockchain Ledger’de kaydedilecek ve eSwitch® için mallarınızı veya hizmetlerinizi değiştirebileceksiniz. Her gün kullanıcıya kazanılmış eSwitch® tokenlerini başka bir kripto para birimi veya Fiat ile takas etme fırsatı verilecektir. Her şey hızlı, basit, en önemlisi verimli ve güvenli bir şekilde çalışır.

Token Bilgileri ve ICO:

Geliştiriciler toplamda eSwitch® tokenlerinden 60 milyonunu yaratmayı ve dağıtmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla,15 Ocak 2019’dan 13 Mayıs 2019’a kadar yapılacak iki satış aşaması gerçekleştirilecektir (pre-ICO ve ICO).
pre-ICO 15 Ocak 2019 tarihinden itibaren yapılacaktır Satış öncesi tokenin fiyatı 1 eSwitch = 0.5 € olacaktır.
ICO 15 Mart 2019’dan itibaren yapılacak. Satış fiyatı ise 1 eSwitch = 0,8 € olacaktır
Hardcap: 7,5 milyon €
Softcap: 2M €
Token simgesi eSwitch: ESW
Fiyatı: 1 ETH = 222 ESW
Token Protokolü: ERC20
Kabul edilen ödeme yöntemleri: Visa ve Mastercard ile ilişkili banka, kredi kartlarının kullanımı, Btc, Eth ve doğrudan banka havalesi.

Token dağılımı

60 milyon eSwitch tokeninin oluşturulması ve dağıtılması planlanmaktadır;

Tokenlerin % 60’ı yani 36.000.000 tanesi, Easy Free’de yedek olarak depolanacaktır. Satış sırasında tokenlerin % 25’i yani 15.000.000 tanesi satılacak. Tokenlerin % 10’u veya 6.000.000’i, ticari bir operasyonun başarısına katkıda bulunan ilgililere ücretsiz olarak dağıtılacaktır. % 5’i, Bounty ve Danışmanlara, % 5’i takıma, diğer % 5 de yedek olarak dağıtılacaktır.

Takım:

Bildiğiniz gibi, bir projenin başarılı olabilmesinin yaklaşık yarısı iyi seçilmiş bir ekibe bağlıdır. ShareMeAll proje web sitesi, iletişim bilgileri olan ekip üyeleri hakkında bilgi içerir. Ekipte zaten blockchain alanında başarılı projeleri olan üyeler var. Ekip gerekli tüm uzmanları projeye dahil etti. İş süreçleri, finans, yasal hizmetler, blok zinciri geliştirme, reklamcılık konusunda profesyoneller. Proje danışmanları katılımcılara şirketi hazırlama ve yönetme konusunda teknik önerilerde bulunuyor.

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

Projenin imajı, fikri ve hedefleri ilk bakışta göründüğünden çok daha yüksek olduğunu belirtmek isterim. ShareMeAll farklı yaş ve ilgi alanlarındaki kullanıcıları, farklı milletlerden ve ırklardan kullanıcıları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Platform herkesin ihtiyacı olanı tam olarak bulabildiği ve arkadaşınızla paylaşabildiği bir yer. Bence fikir çok ilginç ve sıradışı görünüyor, böyle bir projenin kripto topluluğunda her türlü başarı şansına sahip olduğunu ve yakın gelecekte yatırımcılarına kâr getireceğini söylemek isterim.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://sharemeall.io/

Whitepaper: https://sharemeall.io/wp-content/uploads/2018/12/White-Paper-Easy-Free-Sharemeall-eSwitch-EN.pdf

Telegram: https://t.jo/joinchat/ JoZUJRHeHI-rZgSzRPvsXg

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5093638.0
Twitter: https://twitter.com/sharemeall

Facebook: https://www.facebook.com/sharemeall

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCrsGfZPQ7LTEVe2iXJnedZQ

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sharemeall/

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336