Skyllz; Yeteneklerinizi Değerlendiren Blockchain Platformu

Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi , yaşamın her alanında çalışmayı kolaylaştıran birçok avantaj sağlar. İnternette iş teklifleri ile ilgili çok sayıda reklam buluyoruz. Size herhangi bir bilgi vermeden önce, herhangi bir garanti vermemelerine rağmen, hizmet için bir çeşit komisyon isterler. Bu sorun sadece iş arayan için değil, aynı zamanda işveren için de geçerlidir. Bir görevi yapabilmek için, düzenli eğitim ve uygulama yoluyla edinilebilecek beceriye ihtiyacınız vardır. Dünyadaki herkes herhangi bir şeye karşı yetenekli doğar. Bazıları yeteneklerini ve tutkusunu tatmin edici bir kariyere götürürken, başkaları da hayatta kalmak için belirli bir beceriye yönelik farklı bir yaklaşıma sahip olabilirler. Birçok ülke, piyasaya bir özgünlük ve şeffaflık getirmek için çeşitli becerilere sahip insanların bir havuzunu yaratır.

Ülkeler beceri geliştirme programları hakkında yapmak istediklerini yapıyor olsa da, sistemde gerçekten eksik olan şey, şeffaf ve güvenilir yetenek keşif programlarının yokluğudur. Geleneksel eğitim sistemi, sistemi gereksiz kılan çeşitli yetenek ve sertifika kurslarını metalaştırdı.

Skyllz Projesi, adayların işe yerleştirme fırsatlarını değerlendirerek, zaman kazandıran ve o konudaki yetenekli kişileri işe almanızı sağlayacaktır.

 

 

Günümüzde şirketler ve firmalar, bilgilerin yanlış ve çarpıtılmış olabileceği internet aramasına katılıyorlar. Aslında böyle hizmetleri sağlayan platformlar, adayın profesyonellik düzeyi hakkında doğru bilgiye sahip değildir. Skyllz, devre bloğu platformundaki dijital bir özet sayesinde uyumluluğu ve profesyonel deneyimi tam olarak tespit ediyor. Proje bu sorunun tüm taraflarının şansını eşitler. Projenin ana ödeme aracı, işlemlerin çoğunluğunun yapılacağı SKT tokeni olacaktır.

Workkola tarafından geliştirilen bir platform olan Skyllz, açık kaynak ve dağıtılmış bir platformdur. Beceri uygulamaları veya stapps tarafından oluşturulan otomatik portföyleri kullanarak beceriyi onaylar. Platformda kayıtlı bir kullanıcıyı derecelendirmek için beceri kanıtını kullanmak, her bir kullanıcı için benzersiz bir portföy oluşturacaklardır.

Kullanıcıların becerilerini değerlendiren puan sahipleri, belirli becerilerin kullanıcılarını tecrübe eder ve hizmetlerinin ödülleri kazanır. Kullanıcıyla ilgili verileri depolamak için etherehum blockchain kullanmak, Skyllz, ekosisteme gelenek dışı ve izlenebilir bir varlık sunacaktır.

 

 

Token Bilgisi

SKYLLZ tarafından sunulan hizmetleri kullanmak için SKT Token oluşturuldu. Bu bir ERC-20 Uyumlu tokendır. Kullanıcıların ekosistemlere katılmasına ve becerileri doğrulamasına izin verir. SKT tokenleri satın alarak,sadece platformun kendisinde değil, aynı zamanda iş piyasasındaki işverenlerin gözünde kendi değerinize de yatırım yaparsınız. SKYLLZ’nin arkasındaki ekip WORKKOLA, WHICH yetenek çözümü ve yönetimi konusunda çalışan iki yıllık tecrübeli bir şirket.

 

 

Takım:

 

Sonuç

Hepimiz, belirli bir alanda yetenekleri olan ancak diğer bazı alanlarda temel olan insanlarız ve bu, insanların doğal bir özelliğidir. Bugün, bir kişinin yeteneği standart test ve sınavlara göre ölçülür. Ancak, hiç kimse profesyonel ve kişisel hayatınıza girdiğinizde ihtiyaç duyulan gerçek hayat deneyiminin değerini ölçemez. SDP platformu, meritokrasiyi yetenek yönetimi ve işe alımın odak noktası haline getiriyor. Firmaların belirli bir yetenek gerektiren işler için en iyi adayı seçmelerine olanak sağlıyor İnsanları en yeni yöntemlere göre işe almaya hazır mıyız?

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website :https://skyllz.org/

Whitepaper :https://skyllz.org/wp-content/uploads/2018/02/Skyllz_whitepaper_v1.4.pdf

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2966145.0

Bitcointalk Bounty Thread:https://bitcointalk.org/index.php?topic=2966603.0

Telegram : https://t.me/skyllz

Facebook : https://www.facebook.com/skyllzplatform/

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703