SLEEKPLAY; İçerikten Kazanmayı Keşfedin

Herkes eğlence amaçlı bir aktivite, boş zaman veya hobi için bir şeylerle oynamayı sever. Binlerce oyun, video, müzik, günlük olarak izleniyor; özellikle Genellikle insanların tercihi Gameloft, EA gibi geliştiricilerin oyunları. Zengin medya içeriği, daha fazla akış hizmeti sağlayıcılarına ihtiyaç duyulmasına yol açmıştır. Reklamlarını veya aboneliklerini kullanarak çalışmalarından para kazanmaya çalışırken bu hizmetleri sağlarlar. Çoğu kullanıcı, reklamlı içerikten uzak durmaktadır, çünkü sağladıkları şey için değer elde etmemektedirler. Kullanıcılar uzun süren bir memnuniyet elde etmek için para harcarlar, hizmet sağlayıcılar ve içerik oluşturucular neredeyse hiç kar elde edemez.

Son birkaç yıldır ICO’lar hızla arttı. En çok tecrübeli yatırımcıların bile, hangisinin zaman harcamaya değeceğini anlaması zor olabiliyor. Ancak bazı ICO’lar bunu gerçekten değer kılar hale getiriyor ve tüm zaman ve çabaya değiyor. İşte SleekPlay, kripto para birimindeki en büyük projelerden biri olabilir. Dijital çağın başlangıcından bu yana içerik listesinden para kazanma tercihi olmuştur, ancak kalite ve fiyat düşük tutulmuştur. Sleekplay, kaliteden ödün vermeksizin kâr getiren bir çözüm sunmaktadır. Platform, içerik oluşturucuların yapımlarını para kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır SleekPlay platformu, içeriği çevrimiçi olarak tüketme, dağıtma ve para kazanma biçimimizi değiştirecektir. SleekPlay tokenları (SKP), tüm platforma güç sağlamak için kullanılan kripto para birimidir. Kullanıcıların cihaz hesaplama gücüne katkıda bulunmalarını ve uygulama geliştiricilerine gelir akışı sağlamalarını teşvik edecektir.

SleekPlay Whitepaper’a göre, proje aşağıdaki yollarla içerikten para kazanmayı değiştirmeyi planlıyor:

Cazip gelir modeli: SleekPlay, temel kullanıcı deneyiminden ödün vermeksizin, uygulama geliştirmelerinin ve gelir elde etmenin yeni yollarını sunacaktır. İçerikten para kazanmaya yönelik geleneksel modeller içerik oluşturucuların kaliteden ödün vermesini zorunlu kılar.

Teşvik edilmiş katılım: SleekPlay, kullanıcıları platformdaki içerikle etkileşim kurmaya teşvik edecektir. Kullanıcılar, uygulamalara ve içerik tüketmeye zaman ayıracaklardır.

Esneklik: Uygulama geliştiricileri ve diğer içerik oluşturucular, SleekPlay sisteminin çok esnek olduğunu ve hatta mevcut modellerle birlikte kullanılabileceğini göreceklerdir. İçerik oluşturucular mevcut altyapılarını değiştirmek zorunda kalmayacaklar.

Yeni Tazminat Yapısı: İki haftada bir veya aylık olarak yapılan ödemeler yerine, SleekPay’de ödemeler günlük olarak yapılır. Blockchain teknolojisi, platformun iş ortaklarına ve içerik oluşturuculara hızlı bir şekilde ödeme yapmasını sağlar.

 

Token Bilgileri ve ICO

Pre-ICO 14 Mayıs 2018’de başlayacak.

Ana ICO haziran ayında yapılacak. Ana ICO fiyatı 0,01 dolar olacak ve hardcap’a ulaşıldığında kampanya sona erecek.

Sembol: SKP

Toplam arz: 18.400.000.000 SKP

Pre-ICO Fiyatı — token başına 0,008 USD

Softcap — 350 ETH/ 25 BTC

Hardcap: 5000ETH/340BTC

Pre ICO Başlangıç Tarihi: — 14.05.2018–00:00 GMT

Minumum Yatırım miktarı: 0.15 ETH veya 0.012 BTC

Kabul edilen Para birimi: ETH ve BTC

 

Takım:

 

 

Sonuç olarak:

Mevcut içerik para kazanma sistemi çalışmıyor. Bu nedenle kullanıcılar ve içerik yaratıcıları SleekPlay’i bu kadar çekici bir seçenek olarak görüyorlar. İçerik oluşturucular, içeriklerinde daha fazla esneklik, daha fazla kontrol ve daha iyi bir ödeme yapısı kazanacaklar.

SleekPlay’ın muazzam bir takımı var ve platformun gelişimi için harika bir iş çıkardılar . Kriptopara meraklıları ve içerik yaratıcıları SleekPlay’in sunduğu şeyden heyecan duyuyor. Proje 2018’de başarılı olursa, dünyanın dört bir yanından çalışmalarından para kazanmak isteyen içerik oluşturucuları çekebilir. İçerikten para kazanma uzun süredir sorun haline gelmiştir ve henüz tüm pazar için çalışan çözümler bulunamamıştır. SleekPlay, ödülleri değiştirerek, tüketicilerin ve içerik üreticilerinin bir araya gelmesini kolaylaştıracak ve böylece mevcut sorunlara çözümler bulacağına inanmaktadır

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://sleekplay.com/

Whitepaper: https://www.sleekplay.com/docs/Sleekplay-Whitepaper-EN.pdf

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3245886.0

Telegram: https://t.me/sleekplayofficial

Twitter: https://twitter.com/sleekplay_io

Facebook: https://www.facebook.com/sleekplayofficial

BountyHive: http://bountyhive.io/join/SleekPlay?

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703