Social CxN; Markalar ve etkileyicileri Blockchain ile Bağlar

Günümüzün küreselleşen dünyasında, teknolojik gelişmeler hemen her alan ve sektörü etkilemektedir. İnternetin hayatımıza girmesiyle özellikle bilgiye erişim kolaylaşmıştır. Artık insanlar internet ile her türlü alışverişlerini kolaylıkla yapabilmektedirler. Büyük işletmeler ve perakendeciler, güvenilir platformlar, şeffaflık ve işbirliği yöntemleri eksikliğinden dolayı pazarlama çözümleri ve Etkili Pazarlama Kampanyalarının sonuçlarını analiz edememektedir. Sektörün derinlemesine bilgisi ve değerli tecrübesi olan özel ekip üyeleri, Sosyal Medya Pazarlamasının temel sorunlarına çözüm sağlamak amacıyla blockchain teknolojisine dayanan kurumsal düzeyde bir platform olan SocialCxN platformunu tanıtıyor.

Son yılların gözde pazarlama stratejileri arasında yer alan etkileyicilerle pazarlama ile; büyük bir kitleyi hedeflemek yerine, kitleler üzerinde etkisi olan kişilere odaklanarak, potansiyel müşterilere etkili yoldan ulaşabilirsiniz. Elektronik çağın tüketicileri, bir ürün ya da hizmeti satın almadan önce bloglar da dahil olmak üzere bir dizi sosyal medya kanalından diğer kullanıcıların deneyim ve düşüncelerine göz atıyor. Bu durum markaları, potansiyel müşterilerinin bulunduğu bu kanallarda yer alarak satış kararlarını etkilemeye yönlendiriyor. Markaların bu doğrultuda kanaat önderleri ile ortak pazarlama çalışmaları yapmasına ise Influencer Marketing deniyor ve bunun önemi gün geçtikçe daha çok artıyor.

SOCIALCxN, blockchain teknolojisine dayanan ilk merkezi olmayan etkileyici yönetim platformudur. SOCIALCXN, mevcut SaaS tabanlı kurumsal düzeyde bir platformu tamamlayan türünün devrim niteliğindeki blockchain çözümünü sunarak tüm Influencer Marketing paydaşlarını bir araya getiriyor.

Platform; etkileyenler için, büyük markalar tarafından keşfedilmenin ve farklı sosyal medya kanallarında takipçilerin fazlalığından para kazanmanın harika bir yolunu sunuyor. Markalar, en iyi çevrimiçi etmenleri aktif olarak araştırıyor böylece ürün ve hizmetlerinin erişimini genişletmelerine yardımcı olabilecek etkileyicilere büyük bir değer veriyor. Markalar artık birçok sosyal medya kanalında en iyi çevrimiçi medya etkileyicilerini arayabilir ve bunlarla etkileşime girebilir. Bu da dijital medya kampanyalarını yürütme zamanını azaltarak etkileyicinin etkinliğine daha fazla şeffaflık sağlayabilir.

SOCIALCXN, güvenli ve kullanımı kolay bir platform sağlayarak hem markalar hem de etkileyiciler için dijital etkileşim riskini ortadan kaldırır. SOCIALCXN, markaların etkileyicilere bağlanması için sorunsuz ve güvenli bir yaklaşımdır. Birden fazla sosyal medya forumlarında dijital etki yapanların ağına sahiptir.

 

Etkileyici, markalar, dijital ajanslar ve perakendeciler için ideal bir platform olarak çalışır. Başka benzer blockchain destekli platformlar olsa da, potansiyel katılımcılar için uygun şekilde uygulandığı takdirde SocialCxN kesinlikle işe yarayabilir. Dahası, bir etkileyicinin SocialCxN ile çalışması için bir sürü nedeni vardır. Bunlardan bazıları şunlardır;

· Daha fazla para kazanma fırsatı sunar

· Akıllı sözleşme destekli kullanıcı hakları vardır.

· Sınıfının en iyi işbirliği araçlarıdır.

· Fikri mülkiyet koruması vardır.

· Fikir fırsatları sunar.

 

 

Token Bilgileri ve ICO:

Socialcxn’in token sembolü CxN’dir. Bir Ethereum blockchain tabanlı ERC20 uyumlu yardımcı tokenidir. CxN tokeni, sahiplerinin mal satın almalarında, prim hizmetlerinden yararlanmalarında ve ödüllere katılmalarında yardımcı olur. Bu token, platformda performans ölçümü ve ödeme işlemlerinde otomasyon ve şeffaflığı garanti eder.

CxN token sahipleri, bunu platform topluluğunun bir parçası haline getirmek için kullanabilir ve etkileyicilerin paylaştıkları yeni içerik ve fikirlere erken erişim gibi kritik konularda markalara ve etkileyicilere katılım sağlayabilir. Token ayrıca topluluğun ekosistemle yakın ilişki kurmasına yardımcı olur.

Token; CXN

Pre-ICO Fiyatı :1 CXN = 0.00006957 ETH

Fiyat:1 CXN = 0.00008 ETH

Platform : Ethereum

Kabul edilen para birimi: ETH, BTC

Minimum yatırım: 0.10 ETH

Softcap: 6,000ETH

Hardcap: 20.000ETH

 

SOCIALCXN, dünyanın her yerinden büyük markalarla çalışmak isteyen ve yeteneklerini sosyal medya kanallarındaki genel erişimden yararlanan ve onlara para kazandırmak isteyen dijital medya kullanıcıları için kapsamlı bir medya platformudur. Beklentilerini etkilemek isteyenler için, Sosyal CxN ağı, sofistike markalar ve çeşitli sosyal medya ağlarından gelenler de dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki kişilere kârlı para bulma yolunda bir alternatif sunuyor. Bu karlı yatırım fırsatını kaçırmayın

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.socialcxn.io/

White Paper: https://www.socialcxn.io/uploads/docs/SocialCxN-WhitePaper.pdf

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3082746.0

Telegram: https://t.me/SocialCxN

Twitter: https://twitter.com/SocialCXN

Bounty:https://bountyhive.io/browse/SocialCXN

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703