Sonata.ai; Uzun Vadeli Karla Sorunsuz Trade Deneyimi

Son yıllarda, kripto para piyasası önemli ölçüde artış göstermiştir. Kripto para birimleri sayesinde, yaşı otuzu geçmeyen çok sayıda milyonerler ortaya çıktı. Bu nedenle birçok yatırımcı, karı maksimize etmek için kripto-para piyasasını kullanmaya çalışmaktadır.

Bu hedefe ulaşmak için, çoğu zaman iyi olmayan ticaret platformlarının yardımına başvurmak zorunda kalıyorlar. Modern kripto para borsalarının eksiklikleri arasında şunlar dikkat çekmektedir:

 • En büyük ticaret platformlarında bile istikrarlı çalışma eksikliği;
 • Etkin ticaret için yeterli finansal araç sayısının düşüklüğü;
 • Ticaret için yeterli grafik bulunmaması;
 • İşlem yapılabilen kripto para biriminin az olması;
 • Tüm sitelerin aylık işlem sınırı vardır;
 • Uzun kayıt süreci, bazen birkaç ay sürebilir;
 • Kullanışsız arayüzü, deneyimli tüccarlar için bile karışıklık ile sonuçlanır.

Yukarıdaki dezavantajların tümü, yatırımcıların ve tüccarların bir çok ticaret platformunu kullanmak zorunda olmalarına ve kripto para ticaretine yönelik eşanjörlerin hizmetlerini kullanmaları gerçeğine yol açmaktadır. Bu durumu düzeltmek için Sonata geliyor.

Bu projenin temel amacı, sadece deneyimli yatırımcıları değil ayrıca yeni başlayanlar için de kripto para birimleriyle işlem yapmasına izin verecek bir dizi finansal araç kullanabilmesini sağlayan, dengeli bir platform oluşturmaktır.

Sonata platformunun en önemli avantajları:

 • Yüksek güvenlik;
 • Düşük ücret;
 • Uygun grafik arayüzü;
 • Ticaret yaparken kaldıraç kullanma yeteneği;
 • Coinlerin geniş seçimi;
 • Pazarı analiz etmek ve yapay zeka temelinde gelecekteki fiyatları öngörmek için araçların kullanılabilirliği;
 • Tüccarlar arasındaki iletişim için sohbet odalarının kullanılabilirliği;
 • Özel bir mobil uygulamanın kullanılabilirliği.

Projenin en önemli bileşeni, fonların depolanmasının güvenilirliğinin yanı sıra DDoS saldırılarına ve kimlik avı saldırılarına karşı sağlanan güvenliktir. Platformun çalışmasında, her kullanıcının bireysel anahtarları kullandığını ve en güvenilir olarak kabul edilen AES-256 şifreleme algoritması kullanılarak veri korumasının sağlandığını belirtmek gerekir.

Sitede işlem yapma ücreti satıcı için yüzde 0.09 ve alıcı için yüzde 0.19’dur. En büyük kripto borsasındaki ücretlerden bile önemli ölçüde daha düşük.

Platformun kullanıcı arayüzü, acemi kullanıcıların tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bununla birlikte, kendi zevk tercihlerinize bağlı olarak değiştirilebilir, bu da tecrübeli tüccarlar için çok uygun hale gelir.

Yardımcı karar verme amacıyla kullanılabilecek yapay zeka temelinde geliştirilen fiyat değişikliği tahmin algoritması özellikle çok işe yarayacaktır. Bu platformun, diğer yatırımcılarla sanal para birimlerinin olası hareketleri hakkında profesyonel fikir alışverişinde bulunmanıza olanak tanıyan genel sohbete izin verir. Ayrıca herhangi bir zamanda ve yerde kripto para kullanımı ile ticaret yapmanıza olanak veren bir mobil uygulama da mevcuttur.

Token Bilgileri ve ICO:

Platformun yaratıcıları 250 milyon token satmayı planlıyor. Satışlar bu yıl 8 Ekimde başlayıp 2019’un ilk çeyreğinin sonuna kadar sürecek. 1 SONT’un fiyatı 0.1 USD olacak. Minimum satın alma miktarı ise 1000 SONT. Projenin hardcapı 21 milyon dolar olarak belirlenmiştir.

Takım:

Sonuç olarak

Bir dizi finansal araç ve uygun bir arayüz kullanabilme imkânı ile sanal para ticareti yapmanıza olanak tanıyan bir platform, hem deneyimli tüccarlar hem de yeni başlayanların açısından oldukça caziptir. Dahası, çoğu modern ICO’nun aksine, Sonata projesi yatırımcılara daha da büyük çekiciliği sağlayan etkileyici bir gelir sunuyor.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website : https://www.sonata.ai/

Whitepaper : https://sonata.ai/documents/whitepaper-en.pdf

Telegram : https://t.me/joinchat/IwX6Zg-NhB3cJK1hPfbzVw

Twitter : https://twitter.com/Sonata_ai

Facebook : https://www.facebook.com/sonata.cryptoexchange/

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703