SSOT Health: Geleceğin Sağlıklı Yaşam Platformu

Günümüzde gerek iş dünyası olsun gerekse diğer insanlar müthiş bir koşuşturmaca içindeler. Bütün bu kargaşanın içinde genellikle en önemli şey olan sağlığımızı hep ihmal ediyoruz. Bu daha sonra bizim için büyük sorunlar oluşturabilir. Sağlıklı yaşam, dünyadaki hayatta kalmak için vazgeçilmez ve en önemli faktördür, sağlıksız hiçbir şeyiz ve hiçbir işimiz istenen şekilde ilerlemez. KanuniSultan Süleyman’ın da dediği gibi ‘Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi Olmaya devlet cihânda bir nefes sıhhat gibi’.Bu nedenle herkes, sağlık hizmetinin ilk önceliğimiz olması gerektiğini anlamalıdır ve bu konu için hızlı bir çözüme ihtiyacımız var. Hergün piyasaya birçok yenilik ve teknoloji çıkıyor.Ancak bunu verimli bir amaç için kullanmalıyız. Ayrıca, en son teknolojilerin sağlık tesisleri ile entegre edilmesi, mevcut ve gelecek nesil için güçlü bir çözüm sağlayacaktır.

Böylece, akıllı sözleşme ve blockchain destekli sağlık bilgi ağı (HIN) özelliği mevcut sağlık hizmetleri ağlarını ve sistemlerini yeniden tasarlayabilir. Bu sistem, dünyayı sağlıklı yaşama kavuşturacak, sağlık sektörü için kusursuz bir çözüm getirme potansiyeline sahiptir. Bu sistem, herhangi bir tarafa endeksli sistem, veri bütünlüğü ve tek bir gerçek kaynağı olmaksızın merkezi olmayan ve verimli veri aktarımı için fırsatlar sunacaktır. Bu ağ, maliyeti düşürecek, hastanın sonuçlarını iyileştirecek, yinelenen raporları ortadan kaldıracak ve hatta hastalar için yüksek düzeyde memnuniyet getirecektir.

Bu nedenle, sağlık sektörü için güçlü bir çözüm olan SSOT HEALTH geliştirilmiştir. Bu platform, mevcut sağlık sisteminde devrim yaratacak akıllı sözleşme ve blockchain teknolojisi ile tam olarak desteklenmektedir.

SSOT HEALTH, bugün sağlık sektörü analitik endüstrisinin karşılaştığı tüm büyük zorlukları ele almayı planlıyor. Blockchain teknolojisini kullanan SSOT Health, tüm sağlık hizmetleri verilerinin HIPAA ile uyumlu olmasına yardımcı olarak veri güvenliğini artıracaktır. Ethereum akıllı sözleşmeleri tarafından yönlendirilen SSOT HEALTH platformu, tıbbi geçmiş verilerini global hasta kimliklerine bağlayarak veri depolarını kaldırmakta ve elektronik sağlık sistemlerinde güvenilir bir şekilde birlikte çalışabilirlik sağlamaktadır.

 

 

SSOT HEALTH’ın Çözümü:

SSOT HEALTH, sağlık dünyasını temelden yeniden dizayn etmekte, sağlık hizmeti sağlayıcılarıyla etkileşime girmekte ve daha sonra elektronik sağlık kayıtlarını yönetmekte ve son olarak da sağlık ekibi ile etkileşime girmektedir.

Halihazırda, mevcut sağlık sektörü, sağlık hizmetleri için bir çözüm sunmaktadır, ancak hastaların bakım ve ekonomik mahremiyet suistimali arasında seçim yapmaya zorlamaktadır. Sonuç olarak SSO HEALTH blok zincir platformu, bu konuyu dağıtılmış yapısıyla çözecek, verimlilik maliyetini azaltmaya yardımcı olacak ve kullanıcılarına güven verecektir.

SSOT HEALTH platformu tarafından sigorta endüstrisi için sunulan çözüm; hastalarına en iyi sağlık hizmeti vermek, daha iyi nakit akışı ve bakım sağlayıcıları için optimum hasta hizmetlerini sağlamak, maliyeti düşürmek ve verimli süreç iyileştirme çalışmaları yapmaktır.

SSOT HEALTH platformunun sunduğu avantajlar:

  1. Hasta, üçüncü tarafın herhangi bir katılımıyla doğrudan platformdaki verilerinin sahibidir.
  2. Küresel birlikte çalışabilirlik olanağı sağlar.
  3. Veri güvenliği, platformda tam güvenli veri depolanmasını sağlayacak olan blockchain teknolojisiyle tamamen kontrol edilir.
  4. Tıbbi verilerinize değer katacak dağıtılmış verilerden para kazanma olanağı vardır.

Token Bilgileri ve ICO:

SSOT HEALTH platformunda standart bir ERC-20 tokeni olan SEHR kullanılacaktır. Toplamda 1 milyar tokenlık bir tedarik olacak ve bu da her bir satış sırasında 0.03 dolara mal olacaktır. Ön satış sırasında erken yatırımcılar için %30 oranında bonus teklifi vardır. Ön satış ve Token satışı sırasında 500 milyon token satışa sunulacaktır 1 SEHR değeri 0.03 USD’ye eşdeğerdir. Ön satış için Softcap limiti 2,5 milyon USD hardcap ise 5 milyon USD olarak belirlenmiştir. Normal satış için ise Softcap limiti 7,5 milyon USD Hardcap limiti de 15 milyon USD olarak belirlenmiştir. Satışlar sırasında ETH ve BTC kabul edilmektedir.Ekip, halka satış sırasında tüm tokenların % 50’sini sunmayı, toplum faaliyetleri için % 20’yi kullanmayı, % 18’i kendileri için rezerve etmeyi, uzun vadeli bütçeleri için % 9’unu tutmayı ve sonraki satışlar için kalan% 3’ü kullanmayı planlıyor.

 

 

Yol Haritası:

 

 

Sonuç olarak; mevcut yaşamda sağlık birimlerinin, insanların sağlıklı yaşamını iyileştirmek için etkili ve güçlü bir çözüme ihtiyaçları vardır. SSOT Health platformu, sağlık sektörünün düzgün çalışması için sağlık hizmetleri tarafından gerekli olan tüm özellikleri sunmaktadır. Bu nedenle platformda yer alan tüm yeni teknolojilerle SSOT Health, yakın gelecekte büyük bir başarıya götürecek olan platformuna çok sayıda katılımcı çekecektir. Acele edin bonus fırsatının ve önsatışın bitmesine sadece 9 gün kaldı.Whitepaperi okumak, ekip üyeleri ile danışmanlar, proje vizyonu ve yol haritası hakkında bilgi edinmek ve ICO’un detaylarını öğrenmek için resmiwebsitesini ziyaret ediniz https://www.ssothealth.org/

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.ssothealth.org/

Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/4b78ba_ff817f13564b482cbe24f7ff7ac4afe0.pdf

Twitter: https://twitter.com/ssothealth

Facebook: https://www.facebook.com/ssothealthfoundation/

Telegram: https://t.me/joinchat/HwWl4Q-M9NbgTy_60xSuvw

Bounty: https://bountyhive.io/join/SSOT%20Health

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703