StealthCrypto; Verileriniz Blockchain ile Güvende

Blokzincir teknolojisi günümüzde çoğu endüstriyi dönüştürmeye ve yeniden şekillendirmeye başladı ancak dünyadaki insanların çoğu blokzincir devriminden henüz haberdar değil ya da kripto para birimlerine olan ilgi gün geçtikçe artarken, en son gelişmeleri yakından takip edemiyorlar. Birincil hedef, mümkün olduğunca çok insana ulaşmak ve çok daha fazla insanın teknolojinin meyvelerinden faydalanmasını sağlamaktır. İnsanlar bu devrim niteliğindeki teknolojinin parçası olmak ve yatırım yapmak istiyorlar. Her yeni çıkan projeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorlar. Size birazdan bahsedeceğim StealthCrypto projesi gerçekten çok farklı, ilgi çekici ve yatırım yapmaya uygun bir proje. https://www.stealthcrypto.io/

Blok zincir teknolojisi, veri merkezlerindeki veri setlerini kullanan bir dijital kayıt cihazı görevi gördüğünden, yeni stratejilerin bulunması için artan bir gereklilik var. Blok zincir teknolojisini kullanan StealthCrypto dünyanın her yerinde veri saklama alanını yaratmayı amaçlıyor. Artan zorluklara ve tehditlere karşı StealthCrypto, kuantum anahtarı üretimi ve dağıtımı sayesinde uzun vadeli veri korumasını sağlayacak; böylece cloud depolama alanı, IoT ve iletişim güvenliği son derece hızlı olacak ve daha iyi korunacak.

Stealth Grid Özellikleri:

Stealth Grid, çeşitli ürünler ve topluluk unsurları sunmayı amaçlıyor, böylece katılımcılar StealthCrypto tokenları kullanarak onlardan yararlanabilecek ve satın alabilecekler.
Stealth Grid ayrıca, birbirleriyle entegre olan özel ve sosyal şifreleme topluluk unsurlarını sunar: StealthCrypto Cloud, StealthCrypto, StealthCrypto Pay, StealthCrypto Wallet ve StealthCrypto Smartphone. Bu nedenle Stealth Grid, yüksek kaliteli ve güvenli hizmetleri destekleyen, bölünmemiş bir örgü ağı inşa etmektedir.
Ekip üyeleri benzersiz kuantum siber güvenliği yeni fenomen olarak desteklemek için, uçtan uca Dinamik Split Şifreleme, Dinamik Bölünmüş Geo Dağıtım ve kuantum teknolojisinin geliştirilmesine odaklanır.
Ekip üyeleri; güvenli, özel ve kullanılabilir kimlik sistemlerinin oluşturulmasını amaçlayıp, eşsiz ve sofistike teknolojiyi kullanarak kuantum güvenli dijital kimliği’ni (QSDI) oluşturuyor.
Stealth Crypto, Stealth Grid tarafından oluşturulmuştur. Şebeke erişimi ve iletişim kurulması için paylaşım ekonomisi modelini geliştiren desantralize dünya çapında örgülü bir şebekedir. İletişim sayesinde, kullanıcılar mevcut veri depolama birimlerini, bant genişliğini paylaşabilecek ve kar elde edebilecekler. StealthCrypto, veri depolama ve bant genişliği serbest alışverişinin ilerlemesini de savunmaktadır.
Prensip olarak bir kuantum örgülü ağ, bir ağ topolojisine atıfta bulunur ve verileri aktarabilir. Dinamik uçtan uca kuantum güvenlik şifreleme algoritmasını ve kimlik doğrulamayı destekler. Benzersiz StealthCrypto örgülü ağ düğümleri söz konusu olduğunda, her düğümün blok zincir yapısını desteklediğini ve diğer düğümlerle iletişim kurduğunu belirtmek önemlidir.
Kablosuz genişbant bağlantısı, veri depolama ve dolaşım servisleri karşılığında, düğüm sahipleri tokenlar elde edebilecek.
Ayrıca StealthCrypto Cloud, dosya paylaşımı, şifrelenmiş e-posta, çağrı ve sistemdeki anında mesajlaşma özelliklerini destekleyen desantralize veri deposunu temsil eder. Genel olarak Stealth Grid benzersiz Kuantum ağını kullanan akıllı telefonlar için desantralize mobil iletişim servisini sunar ve güvenli StealthCrypto telefonu sayesinde kullanıcılar erişim ve işlevlerin tam kontrolünden keyif alacaklardır. https://www.stealthcrypto.io/

Token Bilgileri ve ICO:

Stealth Grid platformunda kullanılacak tokenın simgesi QMN’dir. Toplam 200.000.000 adet token üretilecektir. Fiyatı 1 QMN = 0.50 USD olacak ve US, ETH, BTC, LTC para birimleri kabul edilecek. Minumum yatırım miktarı 500 USD olarak belirlenmiştir. şu anda 48 milyondan fazla token satılmıştır ve token satışı devam etmektedir.

Sonuç olarak:

StealthCrypto, sağlam ve güvenilir bir ekip ve sürecin yanı sıra kullanıcılara, güvenli ve şeffaf veri ve şifreleme verileri sağlayabileceğine inanmaktadır. StealthCrypto ekibi, sistematik ve mesleki gelişimin yanı sıra benzer platformlardan daha iyi bir platform oluşturmayı hedeflemiştir. StealthCrypto ile desantralize güvenlik altyapılarına hazırlıklı olun…

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web Sitesi: https://www.stealthcrypto.io/

Whitepaper: https://www.stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=Download-Whitepaper

Telegram : https://t.me/stealthcrypto2018

Twitter: https://twitter.com/stealthcrypto_

Facebook: https://www.facebook.com/StealthCrypto-143787762986167/

Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3010702.0

Medium: https://medium.com/@w12_io

Reddit: https://www.reddit.com/r/stealthcrypto/

Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703