Stellerro; Varlığa Dayalı Digital Menkul Değerler ve Finansal Dağıtım

Kripto para piyasaları heyecan verici yeni gelişmelerle birlikte ilerlemeye devam ediyor. Böyle bir gelişme de, büyüyen bir kripto para bankasından geliyor. Stellerro organizasyonu , dijital çağa likidite getirmeye kararlı , otomatik, ölçekli bir alternatif yatırım bankacılığı platformudur . Hedefi, gelişmekte olan dijital menkul kıymet teklifleri endüstrisi için yenilikçi bir şemsiye oluşturmak ve şirketlerin doğru taahhüt işlemlerini ve çok sayıda düzenlenmiş yargı yetkisini yerine getirmelerini sağlamaktır. 

Stellerro, hukuki bir şekilde sermaye ve finansmanı güvence altına alıyor. Akıllı sözleşmeleri kullanarak likit olmayan varlıkları likit varlıklara dönüştürüyor. Dijital Menkul Değerler vererek yenilikçi likit yatırımları başlatıyor. Geleneksel sermaye piyasaları ve Blockchain teknolojilerinin desteklediği yenilikçi dijital menkul kıymetler dünyası arasındaki köprü olarak Stellerro, her iki ekosistemin entegrasyonunu geliştirmek için en üst düzey küresel finansal kurumlar ve yatırım fonları ile özdeş bir ortak olarak uyum sağlamıştır. Uzman kadrosu bu çığır açan sektörde gezinmek için ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmak için hazır bekliyor.

Stellerro, Akıllı sözleşmeler ihracı, KYC ve AML, Siber Güvenlik Denetimi, Yatırımcı Onboarding panoları, yenilikçi Tokenomics modelleri ve Karar geliştirme protokolleri gibi en yeni blockchain teknolojilerini sunmaktadır. Standart kriterlerden daha iyi performans gösteriyor, yatırım ve varlık yönetimi, ana aracılık ve varlık destekli dijital menkul kıymetler için taahhütte bulunma konusunda profesyonel finansal dağıtım sağlamaktadır. Stellerro, tokenize menkul kıymetlerin yenilikçi dünyası ile blok zincirindeki ana sermaye piyasaları arasındaki boşluğu doldurmak ve köprü kurmak için yapılmıştır. Stellerro, her iki ekosistemin entegrasyonunu geliştirmek için üst düzey küresel finans kurumları ve yatırım fonları ile özdeş bir ortak olarak uyum sağlamıştır.

Stro token projesine yatırım yapmak için şirket projelerinin gelir payı ile birlikte yatırımcılara özel mülkiyet hakları verilecektir. Şirket, çalışanların, özel sermaye fonlarının, emlak sahiplerinin ve yenilikçi girişimlerin çalışma şirketleri için sermaye artırmalarına yardımcı olacak. Yatırımcıların, Stellerro’nun dijital hisselerini edinmek için KYC ve AML prosedürlerinden geçmeleri gerekecek. ESMA düzenlemelerine göre, hem perakende hem de akredite Avrupalı ​​yatırımcıların katılım hakkı vardır, KYC ile bağlantı makale altında bulunmaktadır.

Token Detayları ve Satışı:

Token sembolü: STRO

Toplam arz: 8.000.000 STRO

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, USD, EUR

Ana Satış Tarihleri: 1 Haziran 2019 — 1 Ağustos 2019

Asgari Yatırım Hedefi: 500.000 EUR

Yatırım Amaç: 5.000.000 EUR

Minimum Yatırım: 500 EUR

Maksimum Yatırım: 100.000 EUR

Halka Açık Satış Fiyatı: 0.86 EUR

Yol Haritası:

Sonuç:

Stellerro, dijital çağa likidite getirmeye kararlı , otomatik, ölçekli bir alternatif yatırım bankacılığı platformudur . Stellerro; blockchain yatırımcıları, etkileyiciler ve proje ekipleri arasındaki büyük umutları olan güven aralığını birbirine bağlayan itibar temelli bir sosyal platform inşa eden yenilikçi bir projedir. Bunun yanı sıra, bu projenin yönetiminde çok güvenilir ve deneyimli bir ekip var, dolayısıyla ileride büyük başarı getireceğinden eminim ve her zaman destekleyeceğim. Projenin gelecek için deneyime sahip güçlü bir ekibe sahip olduğunu ve yatırım için uygun bir proje olduğunu düşünüyorum. Böyle büyük bir fırsatın parçası olduğum için çok heyecanlıyım. 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.stellerro.com/

Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/1Fkru-bwP1n0eAEVJwJKiF0pJuyUI7u26/view

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5148631

Twitter: https://twitter.com/stellerro

Facebook: https://www.facebook.com/Stellerro

Telegram: https://t.me/stellerro

My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336