Svandis; Verileri değerli bilgilere dönüştüren platform

Blok zincir ve bitcoin teknolojisinin ortaya çıkması, dünyayı yeni bir iş alanına, paha biçilemez kalite bilgilerinin kullanılabilirliğine ve kripto topluluğundaki en önemli konuma getirmiştir. Svandis, geleneksel pazarın etkili çözümlerini kullanarak bilgi alımında devrim yaratıyor ve bunu kripto pazarına uyarlıyor. Bu platform, dijital varlıklar dünyasında anlaşılır ticaret ve yatırım kararları için ihtiyaç duyulan özel kurumların ve yatırımcıların araçlarını sağlıyor. Kripto pazarı için önde gelen bir finansal araştırma platformu oluşturmak, hem uzun vadeli hem de kısa vadeli yatırımcılar için; analitik ve görselleştirme araçları, hedge fonları ve token satışlarına katkıda bulunması için daha çok şey yapmayı planlıyor.

Son zamanlarda dijital varlıkların ve ICO olarak da bilinen token oluşturma olaylarının olağanüstü bir yükselişi var. Bu olay yatırımcıların hangi projede yer alması gerektiği ve aynı zamanda hangi tokenin ticaretine karar verileceğine dair bir ikilem oluşturuyor.

Svandis , kripto pazar alanında çalışan profesyoneller için pazar lideri analitik ve görselleştirme araçları sunan bir araştırma platformu geliştiren bir fintech şirketidir. Svandis, bilgi alma şeklinizde devrim yapıyor. Geleneksel pazarlardan en etkili çözümleri alarak ve bunları kripto pazarlarının taleplerine uyarlayarak, platform dijital varlıkların değişken dünyasında daha anlayışlı ticaret ve yatırım kararları vermeniz için gereken araçları sağlıyor.

Svandis yatırımcılar için en yararlı çözümleri ve araçları içeren, bu alanda herhangi bir deneyime sahip en yararlı teklifleri içeren bir ticaret platformudur. Svandis’in misyonu, Svandis ekibi tarafından kapsamlı bir şekilde çalışılmış ve onaylanmış kanıtlanmış ürünler sunmaktır. Şirketin hedefi, bu sektörün en iyi ürünleri ile kullanıcıları rahatça buluşturmaktır. Şirket, çeşitli kripto yatırımcılarının gerçek zamanlı piyasa dinamiğine erişim sağlayarak gelecek yatırımları konusunda herhangi bir karar verme eğilimine yardım etmeyi amaçlıyor.

Svandis ayrıca, kullanıcıların devam eden ICO’yu ve gelecek olanları takip etmelerini ve böylece bir sonraki yatırım için hazır olmalarını sağlayacak. Platform ayrıca tüccarlar için değerli bilgiler sağlamak için grafikler, ısı haritaları gibi çeşitli veri görselleştirme araçlarına da sahiptir. Svandis, yatırım yapmak için en iyi şirketi veya pazarı tahmin ederken gerçek zamanlı olarak makine öğrenimini kullanır. Platform kullanıcıların çeşitli kripto para biriminin doğru fiyatını takip edebilmelerine yardımcı olabilecek çeşitli otomasyon araçlarına da sahiptir.

Platformun içeriği:

Haber beslemesi, analistlerin kontrolü altında gerçek zamanlıdır;
Güvenilir bilgi sağlayan ICO ve token satışları
Veri analizi için veri madenciliği uygulaması
Başarılı varlık yönetimi için Svandis platformunun veri görselleştirme ve tahminleri.

Token Bilgileri ve ICO:

Ekosistem için bir iç ekonominin yaratılması ve adil işlemlerin kurulması, sistemin tüm katılımcıları için şeffaflık sağlar. Bu da Svandis tarafından kamu yararı tokenlarının çıkarılması ile olacaktır.

Token Sembolü: SVN

Hardcap : 12.000.000 USD

Toplam tedarik edilen token miktarı: 400.000.000

Kamu satışında satılacak token miktarı % 60 / 240.000.000

Token Fiyatı: 0,05 USD

Tokenların dağılı mı: % 60 Token satışı, % 20 Takım, % 10 Danışmanı ve Ortaklar, % 5 pazarlama programı, % 5 Edinim Fonu

Ekip:

Svandis ekibi, tüccarlar ve yatırımcıların karşılaştığı problemler için kalıcı bir çözüm yaratmak için bir araya geldi. Svandis kurucu ekibi günlük araştırma ve ticaret ihtiyaçlarını karşılayan bir platform yarattı . Dijital varlık analizleri ve belirteç satış göstergesini ve çoklu görselleştirme araçlarını içeren profesyonel kripto piyasası katılımcıları için yapılandırılmış veri beslemeli bir araştırma ve görselleştirme platformu. Svandis platformu ile pazar bilgilerinin erişilebilirliği, ticareti ve yatırım için verimli analiz, blok zincir varlık ve kripto para birimlerinin seçimi kolayca yapılabilir.

Sonuç olarak

Svandis, bu yılın üçüncü çeyreği sonunda haber bülteni, ısı haritaları ve göstericilerin beta sürümlerini yayınlamayı planlıyor. Ayrıca, platformun beta sürümünün yayınlanmasından sonra temel alarak platformu geliştirmeyi planlıyorlar. Svandis , bu yılın sonuna kadar tüm özelliklerin ve veri madenciliği uygulamasının aday sürümünü yayınlayacak. Platformun son versiyonu gelecek sene 1.çeyrekte piyasaya sürülecek ve bunun ardından Android ve iOS uygulamaları yayınlanacak. Kripto para birimlerinin sürekli güncellemeler gerektirdiği bilinen bir gerçektir. Svandis ile, diğerlerinin bir adım önünde olabilirsiniz.Yani, eğer kripto ticaret endüstrisi ile çok ilgileniyorsanız Svandis size büyük bir şekilde yardımcı olabilir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website — https://svandis.io/

Whitepaper — https://svandis.io/whitepaper.pdf

Telegram — https://t.me/svandisio

Twitter: https://twitter.com/svandisio

ANN — https://bitcointalk.org/index.php?topic=3314886.0

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703