SWAPY: Herkes krediye ulaşsın

Finans piyasasında; büyük uluslararası şirketler ve dünya devletleri gibi kredi kaynaklarına benzer erişimleri olmayan küçük kullanıcılar için kredilendirme alanında akut sorunlar ortaya çıkmaktadır. Küçük şirketler ve özel girişimciler diğer büyük şirketler ve yatırımcılara kıyasla çoğu zaman en olumsuz şartlarda krediler almak zorunda kalıyorlar. Global Findex’in raporuna göre dünya çapında yaklaşık iki milyar insan finansal hizmetlere ve özellikle de krediye erişim imkanına sahip değil. Mevcut bankacılık altyapısı pahalı ve sonuç olarak, bankacılık şirketleri genellikle hizmetlerini yoksul nüfusa veya uzak bölgelerde yaşayanlara sunmamaktadır. Bu gelişmekte olan ülkelere has bir sorundur. Kredi sorunlarına temelinde üç ana faktör rol almaktadır:
(1) yüksek sermaye maliyetleri
(2) bilgi asimetrisi
(3) bankacılık altyapısının yüksek maliyeti

Gelişmiş ülkelerle kıyaslandığında, az gelişmiş ülkelerin kredi arz oranlarının daha az ve faiz oranlarının daha yüksek olması; kredinin daha maliyetli hale gelmesi ve optimalden daha az tasarruf edilmesi anlamına gelmektedir.

Bu finansal engelleri ve temel olarak dengesizlikleri ortadan kaldırmak için, Swapy Network platformu orijinal ve modern bir çözüm sunuyor. Swapy Network; hızlı, verimli ve en önemlisi de krediye erişmenizi sağlar.

Swapy Network’ün Ana Bileşenleri:

Swapy Borsa:

Akıllı sözleşmelerin modern teknolojilerini kullanan desantralize uygulama, faiz oranlarının çok daha yüksek olduğu ülkelerde uluslararası yatırımcıları düşük faiz oranlı ülkelerden şirketlere borçlandırmaya bağlar. Böylece hem alacaklılar için maksimum kâr, hem de iş için ucuz sermayeye erişim sağlanır.

Swapy Mali Kimlik:

Swapy Mali Kimlik, platform katılımcılarını organize eder ve onlara dünyanın her yerinde ve her zaman faaliyet gösteren benzersiz bir finansal kimlik sunar.

Swapy Veri Pazarı:

Swapy veri piyasası, kullanıcının finansal verilerini sahiplerine değer olarak dönüştürür. Katılımcılar kendi verilerini saklama ve karşılığında aldıkları platform tokenı seçebilirler. Bu özellik kullanıcılar verilerini diğer katılımcılar ile paylaşmak istediğinde devreye girer.

Swapy Network’ün avantajları:

Gelişmekte olan ülkelerden katılımcılara kredi için sermaye maliyetini azaltmak

Alacaklılar için iyi getiri ve oranlar

Dünyanın her yerinden hızlı erişim için küresel finansal kimlik

Platform katılımcılarının, hakların kullanımından kendi verilerine ulaşarak gelir elde etme fırsatı

Mevcut ve ucuz finansal veri kaynakları

Her büyüklükteki şirketlerin kredileri için pazara girişte engel olmaması

Token Bilgisi ve ICO:

Swapy Token (SWAPY), bir ERC20 tokendır ve Swapy Network değer temel birimdir. Ağdaki servislerin ücretlerini ödemenin tek yolunu sağlar.

Sembol: SWAPY
Token Türü: ERC20
Toplam basılan token miktarı: 100.000.000 SWAPY
Fiyatı: 1 SWAPY = 0.65 USD
Hardcap: 30,000,000 USD

Softcap: 5,000,000 USD
Minumum katılım miktarı: 1.00 USD
Kabul edilen para birimi: Sadece ETH

Pre ICO: tamamlandı

Presale: 19 Mart- 19 Nisan 2018

Crowdsale: 26 Nisan — 26 Mayıs 2018

Token Dağılımı:

Şirket hissedarları: % 15, Şirket Vakıf: % 15, Ortak ve danışmanlar: % 10

Harici geliştiriciler fonu:% 10, ICO % 50

Takım:

Edmilson Rodriguez tarafından yönetilen, son derece yetenekli ve tecrübeli kişilerden oluşan ekip, platformun geliştirilmesi ve iddialı hedefler için görevlere hazır!

Swapy ekibi şimdiden Tim Draper & Don Tapscott gibi ünlü kişilerin ve iş adamlarının desteğini aldı . Çalışmaları daha önce CoinDesk , VentureBeat & PCMag gibi popüler yayınlar tarafından ele alınmıştır.

Sonuç olarak; çok sayıda kredilendirme projelerinin içinde, Swapy kesinlikle güçlü ve dengeli bir ekip olarak öne çıkıyor. Bu piyasadaki benzer platformlar arasında lider olarak gösteriliyor.

Ek olarak, ICO projesinin tanıtımını şu anda en güçlü tanıtım platfotmu olan Bountyhive yürütmekte. Şüphesiz, Bountyhive de Swapy projesi için medya ve pazarlama desteğine önemli bir katkıda bulunacaktır. SWAPY satışlarının ana aşaması 19 Mart’ta başlıyor. Sakın kaçırmayın!

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://www.swapy.network

Bounty: https://bountyhive.io/join/Swapy%20Network

Whitepaper: https://s3.us-east-2.amazonaws.com/swapynetwork/SwapyNetwork_TokenSale_Whitepaper-EN-US.pdf

Telegram: http://telegram.me/swapynetwork

Twitter: https://twitter.com/SwapyNetwork

My Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703