The Currency Analytics; Kriptopara piyasasına en doğru ve güncel bakış

Günümüzde kripto paraların popülerliğinin her geçen gün artmasıyla kripto para dünyasında gerçek haberler ile neyin sahte olanları ayırt etmek önemli ölçüde daha da zorlaşmıştır. Fiat para sistemi ve modern kripto meraklılarının yeni ürünü olan güçler arasındaki mücadele; gerçek zamanlı, zamanında ve eyleme geçirilebilir haberleri inanılmaz derecede zor hale getiriyor. Kripto alanında güvenilir bir dürüst ve gerçek haber kaynağı bulmak her zamankinden daha önemli hale geldi.

Dünyadaki kripto para ile ilgili haberlerin en büyük kaynağı olmayı hedefleyen yeni bir web sitesine hoş geldiniz. Currency Analytics web sitesi. Google onaylı bir medya platformuna dayanan Currency Analytics web sitesi, dijital para birimleri hakkında yayınlanan sahte haberleri ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Currency Analytics sitesi, diğer yatırımcılara ihtiyaç duyduğunuz avantajı sunmak için, en yeni ve en güncel haberlere her gün gidilebilecek bir yer olmak için çabalıyor. Ayrıca günlük olarak verilen en son haberler ve trendlerden faydalanabildiğiniz, değişen eğilimleri öğrenerek asgari düzeyde zarara uğrayabileceğiniz için portföyünüze daha fazla değer katacaktır.

Currency Analytics Haberleri Web Sitesi Yararları:

1.) Kripto para dünyasındaki sahte haberlerin giderilmesi.

2.) Popüler yazıların toplanması.

3.) Popüler yazı yeteneğinin istihdamı.

4.) Kripto paralarla ilgili son dakika haberleri

5.) Kripto işletmeleri ve web siteleri içingeniş alanada maruz kalma.

6.) Crypto ile ilgili haberlerin günlük kontrolleri için kaynağa gitme şansı.

7.) En büyük Crypto haber portalı olmayı hedefler.

8.) En yüksek seviyeye ulaşmak için son teknoloji ve hareketli kripto haberleri

Token Bilgileri ve ICO:

Toplamda 400 milyon token çıkarılacak. Fiyatı 1 TCAT = 0.1 USD ‘dır. Reklam alanı satın almak veya TheCurrencyAnalytics.com sitesinde haberleri yayınlamak istiyorsanız TCAT satın alabilirsiniz. TCAT direkt olarak TheCurrencyAnalytics.com adresinden ETH / BTC karşılığında ve gelecekte diğer büyük borsalarda satın alınabilir.

Currency Analytics web sitesinde reklamdan elde edilen karlar, alandaki üst düzey yazarların yeteneklerini ödeme yapmak için kullanılacaktır.Bir haber toplayıcı olarak Google onayının alınması, bir yatırım aracı olarak TCAT tokenlarına önemli ölçüde güvenilirlik sağlar. Tam kurulum ve işleyişten sonra, Currency Analytics web sitesi sadece ödeme için TCAT’ı kabul edecek ve topluluk için geniş likidite sağlayacaktır. İşletmeler, TCAT ile ödeme yapabilir ve web sitelerine ek olarak katma değer yaratacak şekilde öne çıkarılabilir. Hizmetlere için tüm ödemeler TCAT tokenlarıyla gerçekleşir.

Takım:

Sonuç olarak:

Dünya yeni bir dijital para çağıyla tanışmaya başladığında, para kazanmaya yarayan şeyleri içeren sağlam bir web sitesine olan gereksinim her zamankinden daha fazlaydı. The Currency Analytics projesi, kripto para ile ilgili tüm çalışmalarda gerçek haberlerde lider olmaya hazırdır. Artık doğru bilgiyi bulmak için internette saatlerce yorucu bir şekilde dolaşarak kendinizi hayal kırıklığına uğratmayacaksınız. The Currency Analytics projesi, eyleme geçirilebilir haberleri aramak için harcadığınız zamanı önemli ölçüde azaltacak ve kripto paranızın portföyünü büyütmek için daha fazla zaman harcayacaksınız.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://thecurrencyanalytics.com/

Whitepaper: https://thecurrencyanalytics.com/TCAT/whitepaper_tcat.pdf

Telegram: https://t.me/TheCurrencyAnalytics

Bitcointalk Bounty/ ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4988418

Twitter: https://twitter.com/TheCurrencyA

Facebook: https://www.facebook.com/TheCurrencyAnalytics

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703