The Suite: Blockchain Bazlı Yeni Nesil Sadakat Programı

Kripto paraların son zamanlarda değerlerinin yükselmesinden dolayı insanların ilgisi artıyor, gittikçe daha fazla insan bunun hakkında daha fazla şey bulmak ve bunun bir parçası olmak istiyor. Blockchain teknolojisi ise, bir sürü şeyi değiştirdi, pek çok işletme ise gelişerek çalışmalarında kripto para birimleri ve blockchaini kullanmaya başladı. Her gün yeni fikirler geliyor ve insanlar yeni projelere yatırım yapmak istiyor. İşte bugün size FidelitySuite adında yeni ve çok güzel bir projeden bahsedeceğim.

FidelitySuite, mağazalardan ve bağlı hipermarketlerden sadakat puanları biriktirmenin (birden fazla karta gerek kalmaksızın) ve bunları SuiteCredits (STC) ve token (STK) aracılığıyla hizmet veya paraya dönüştürmenin mümkün olabileceği bir platformdur. STK: Kripto resmi akım paketidir. Borsalarda işlem yapmak mümkün olacak, listeleme anlaşmaları sürüyor ve merkezi olmayan borsalarda işlem yapılacak. STK, SCT’nin periyodik planına hak kazanacaktır. SCT: FidelitySuite platformunun farklı kullanıcıları arasında toplanan ve takas edilen puanlardır. Önceden belirlenmiş bir birim değere sahip olacaklar. FidelitySuite platformu tarafından sunulan hizmetlere erişime izin vereceklerdir.

FidelitySuite’in öncelikli hedefi parasal faydalar elde etmek ve günümüzde garanti edilmeyen hizmet taleplerine erişilebilirlik sağlamak için günlük yaşam aktivitelerini gerçekleştirerek kullanıcının satın alma gücünü artırmaktır. Bunu,küçük işletmecilere ve büyük dağıtım zincirlerine, koleksiyonun düzenlediği etkinlikler ve çabalar sayesinde daha büyük ödül dergilerine erişimin yanı sıra müşterilerin uygulanabilir artışıyla daha iyi bir sadakat çözümü sağlamak için yapmaktadır. Amaç, ICO aşamasındaki finansörlere, öngörülen koşullar arasında derhal ve aynı zamanda daha düşük maliyetlerle fırsat alımlarını sağlamaktır.

Sistemin ve tüm FidelitySuite sisteminin kalbi de SuiteCredits. SuiteCredit tahsilat sistemi, uluslararası pazardan ödüller ve bonuslar kazanma fırsatlarını en iyi hedefi olarak birleştirmeyi amaçlamaktadır. Satışların yanı sıra satın alımların yönetiminde ve bir büyük birliktelikte kesin güvenlik sağlamak için değiştirilemez bir değere sahip olacaklar. Şirket, kayıtlı kullanıcıların günlük işlemlerin birçoğu ile kredi biriktirmelerini sağlamak ve ayrıca tüm kamu sektörlerinde ve aynı zamanda özel kullanım sektörlerinde çalışan global kritik yoldaşları ile kullanabilmek için sık sık ortak arıyor. 

Tasarım özellikleri:

STK ve SCT tokenlerinin bir araya getirilmesi blok zincir bazlı hibrit sistemin gerçek bir pazarda uygulanmasına olanak tanıyacaktır. Suite’in; kullanıcıların sadakat puanlarını alabilecekleri, görüntüleyebilecekleri, saklayabilecekleri ve biriktirebilecekleri erişilebilir bir mobil uygulama ve web kaynağı olduğunu görüyoruz. Bu proje, mevcut girişimciler ve müşteriler arasındaki tüm ilişki ortamını basitleştirmeyi hedefliyor ve onlara tüm fonksiyonları istikrarlı tokenler sunuyor.Ek olarak geliştiriciler, bir takım tokenleri Suite ağına bağlı dükkanlar ve şirket arasında aylık olarak dağıtma niyetindedir. 

Sadece müşterilerinin taleplerini karşılayamayan, aynı zamanda onlar için ek fırsatlar da yaratabilen sadık hizmet sistemleri için yararlı mağazalar, şubeler ve diğer şirketler kavramı da, tüm hizmet yelpazesini tamamlamayı amaçlamaktadır. Bu, hediye sertifikalarından sağlık hizmetlerine ve sigorta hizmetlerine, otopark ücretlerine ve günlük yaşamlarımız için yararlı olan diğer pek çok şeyi içerebilir.

Avantajları:


Suite’in avantajlarından bahsedersek, bunlar oldukça fazladır. Bu platform daha önce geleneksel sadakat programı pazarında bulunmayan yenilikçi hizmetlere erişime açılacaktır. Uygulamanın kendisinin basitliği ve kullanım kolaylığı, bazı servisler için ödeme olarak kripto para biriminin geliştirilmesine ve benimsenmesine katkıda bulunacaktır. Blockchain üzerinde geliştirilen bir proje isteyen herkes, kullanıcılara hizmet sağlamak ve ek müşteri puanları vermek için The Suite’e katılabilecek. Tüm bu nedenlerle, The Suite’in müşteriler ve kullanıcılar için güvenilir ve uygun maliyetli bir altyapı sağlayabildiğini görüyoruz.

Token Bilgileri ve ICO:

Token Adı: STK 
Türü: SecuritySTO
PreICO Fiyatı: 1 STK = 0,18 USD 
ICO Fiyat: 1 STK = 0,24 USD 
Satılık Token Miktarı: 60,000,000
Platform: Ethereum 
Kabul edilen para birimi: ETH 
Softcap: 600.000 USD 
Hardcap: 12.000.000 USD

PreICO Tarihi: 30.03.2019 —29.06.2019

ICO Tarihi: 30.06.2019–31.10.2019

Takım:

Her projenin arkasında daima harika ve deneyimli bir profesyonel ekip bulunur. Aşağıda 17 kişiden oluşan Fideltysuit projesi takımının yönetim ekibini görebilirsiniz. Onlar çeşitli alanlarda uzman ve profesyoneller. Yetenekleri ve uzmanlıkları birkaç ​​projede kanıtlanmış ve blok zincir alanında bilgi sahibidirler. Muhteşem deneyimleriyle destekledikleri Fideltysuit projesinin daima doğru yolda çalışmasını sağlayacaklardır. 

Yol Haritası:

Ekip yol haritasına ulaşmak için büyük bir çaba gösteriliyor. Başarılı bir projenin daima hedefe ulaşma amacı vardır. Bu noktalar, proje boyunca olacak her ilerlemeyi izlemek için bir yol haritası üzerinde kolayca okunabilir. Aşağıda gördüğünüz gibi, Fidelitysuite projesinin yol haritası çok açık ve bilgilendirici görünüyor. Ekip, yapılacak ve gerçekleştirilmesi gereken büyük işleri ayrıntılı olarak planlamış ve harita gerçekten umut verici görünüyor.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.fidelitysuite.com

Whitepaper: https://www.fidelitysuite.com/wp-content/uploads/2018/11/WHITE-PAPER_THE-SUITE_ENG_ONLINE.pdf

Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5102915.0

Telegram:https://t.me/FidelitySuite

Twitter:https://twitter.com/FidelitySuite

Facebook: https://www.facebook.com/FidelitySuite

Medium:https://medium.com/@FidelitySuite

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336