Trecento; Kapsamlı Yatırım Çözümleri

ICO’ların çalışmasında kripto para kullanımı artık yaygın bir şey. Öyle ki, sahte olanlar bile, aldatma niyetleri için artık bunun üzerinden gerçekleştirmeye çalışıyorlar.Tüm kriptopara birimi ekosisteminde mevcut olan şeffaflık ve belirsiz düzenleyici platformdan dolayı herkes kötü niyetli düzenleyicilere karışık ICO sistemi nedeniyle büyük miktardaki paralar kaybedebiliyor. Kripto-para piyasası oldukça kârlı. Kısa vadede yükselme yeteneğini göz önünde bulundurursak son derece kârlı olduğunu kendisi kanıtlamıştır. Demek istediğim, piyasa değeri milyar dolarlık ABD dolarına dönüşen bir dijital finansal ekosistem kesinlikle takdir edilecek bir şey. Büyümek için, yatırımcılar gerçekleri sahtekarlardan, dolandırıcılardan ayırt etmesi lazım. Trecento böyle bir yatırım çözümü sunuyor https://ico.trecento-blockchain.capital/

Тrecento Blockchain Capital, hepsi bir arada blockchain merkezli bir yatırım çözümüdür. Amacı, yatırımcılara basit ve güvenilir bir yatırım ortağı sunarak blockchain devriminin yönlendirdiği en iyi yatırım fırsatlarını yakalamaktır.

Yatırım çözümü blockchain tabanlı olan bir varlık yönetim şirketi Trecento AM, tüm kripto para yatırımcılarına biryükselme sağlayacaktır. Trecento AM, çözüm olarak, Trecento Blockchain Capital’in yatırım ve teknolojide iyi bilgili profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından başlatıldığı ve bunu blockchain tarafından sunulan en iyi iş fırsatlarını yakalama hedefiyle başarılabiliyor. Trecento, kullanıcılarına iyi bir şekilde odaklanmıştır ve blok zincir teknolojisi ile birlikte benzersiz çözümleri sunmaktadır; Fonu kullanarak yatırım çözümleri, Hizmetler (uzmanlığına dayalı), Araçlar (Trecento yatırım platformu). Bunlar aracılığıyla, tüm kripto para meraklıları; bireyler ve yatırımcılar, yeni başlayanlar ya da emekliler güvenli ve iyi düzenlenmiş bir ekosisteme sahip olacaklar. Bu da kripto para birimlerini kullanıcılar tarafından daha kolay bir şekilde benimsenebilir hale getirecektir.

Platform, pazardaki yüksek seviyedeki karmaşıklık sorunlarını, operasyonlarda şeffaflığın bulunmayışını ve 360 ​​derecelik bir yatırım yaklaşımı sunarak net bir düzenleyici çerçevenin olmayışını çözmeye çalışıyor. Bu, kullanıcıların kolayca getiri sağlayabilmelerini ve aynı zamanda yatırımların risk maruziyetini azaltmalarını sağlayacaktır. Yatırımcılara, güvenli ve iyi düzenlenmiş bir ortamda sunulan, doğrudan ve iyi performans gösteren bir yatırım çözümü sunulmaktadır.

Trecento Blokzincir Sermaye Fonları

Platform, blockchain şirketlerinin kullandığı tüm yatırım döngüsünü kapsayan dört tematik fon içermektedir. Fonlar şunları içerir:

ICO Fonu: Bu fon, şirketin özel satışı sırasında veya kamu satışı sırasında fon toplayan yenilikçi şirketlere yatırımlar sunmaktadır.

Kripto-Ticaret Fonu: Bu fon, platform kullanıcılarının kripto para birimleri ve dijital varlıklarda ticaret yapmasına olanak tanır.

Risk Sermayesi Fonu: Bu fon, kullanıcılara yıkıcı blokzincir çözümlerinin geliştirilmesine yönelik girişimlerde hisse senedi yatırım fırsatları sunmaktadır.

Fonlar Fonu: Kullanıcılar, kripto para birimleri ve blokzincir şirketlerinde çok aktif olan özel fonlara yatırım yapabilirler.

Fon Yönetimi:

Fonların yönetimi; yatırımcılardan doğrudan fon toplamak ve fonların hisselerini otomatik olarak dağıtmak için akıllı sözleşmeler kullanmaktır. Yatırımcıların paranın fonlardan muaf tutulması, akıllı sözleşme teknolojisi kullanılarak eşit olarak kullanılmaktadır. Blokzincirde günde iki kez kaydedilen Net Varlık Değerinin gerçek zamanlı hesaplaması da vardır. Tüm raporlar aynı zamanda blok zincirde kayıtlıdır, onlara kalıcı olarak erişilebilir ve son derece şeffaf hale getirir.

Trecento Nasıl Çalışır?

Yatırımcılar, online Trecento Blockchain Capital platformuna kaydolur ve ardından KYC prosedürlerini uygularlar. Yatırımcı daha sonra kişisel ETH adreslerini ekler ve ardından anketi yatırımcı risk profili üzerine doldurur. Yatırımcılar daha sonra akıllı yetkileri okur, kabul eder ve imzalar. Doğrulamadan sonra her şey Whitelist’e kayıt edilir. Yatırımcılar daha sonra paralarını istedikleri zaman geri ödeme emri verebilecekleri akıllı sözleşmeye gönderebilirler.

Token Bilgileri ve ICO:

Trecento tokeni (TOT), ERC20 uyumlu bir tokenidir. Token sahipleri, ücret zincirlerinin performansı ve yönetimi konusunda indirimler alacak, ayrıca blok zinciri endüstrisinde haber, bilgi ve piyasa analizleri alacaktır. DAO ve oylama sistemi; yatırımcıların ve kullanıcıların platform için yatırım fikirleri sunmalarına izin veriyor. Aşağıda detaylı şekilde yatırım tarihleri ve bonuslarını gösteren şema mevcut.

Token sembolü: TOT

ICO Fiyatı: 1 TOT = 1 EUR

Platform: Ethereum

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, LTC, DOGE, DASH, Fiat

Minimum yatırım: 1.000 EUR

Softcap: 5.000.000 EUR

Hardcap: 20.000.000 EUR

Ülke: isviçre

Whitelist ve KYC mevcut

Yasaklı ülkeler: ABD, Irak, İran

Pre-ICO tarihi: 1 Ekim — 30 Ekim arasında

ICO tarihi: 1 Kasım — 30 Kasım arasında

Ekip:

Platform, blokzincir teknolojisine dayalı dijital yatırımlar konusunda çok yetenekli bir ekipten oluşuyor. Platform kullanıcılarına, her zaman doğru ve güvenilir hizmet garanti ediyorlar.

Summary:

Тrecento Blockchain Capital is an all-in-one blockchain-based investment solution. The aim is to capture the best investment opportunities that the blockchain revolution has driven by offering a simple and reliable investment partner to the investor.

The platform is trying to solve the problem of high level complexity in the market, the lack of transparency in operations and the lack of a clear regulatory framework by offering a 360 degree investment approach. This will enable users to easily make returns and at the same time reduce their exposure to risk. The investor is presented with a direct and well performing investment solution that is presented in a secure and well-organized environment.

Trecento token (TOT) is an ERC20 compatible token. Token owners will receive discounts on the performance and management of wage chains, as well as news, information and market analyzes in the block-chain industry

Token: TOT

ICO Price: 1 TOT = 1 EUR

Platform: Ethereum

Accepting: ETH, BTC, LTC, DOGE, DASH, Fiat

Minimum investment: 1,000 EUR

Soft cap: 5,000,000 EUR

Hard cap: 20,000,000 EUR

ICO Period: June, 1 — November, 30 2018

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: http://trecento-blockchain.capital/

ICO: http://ico.trecento-blockchain.capital/

Whitepaper: https://ico.trecento-blockchain.capital/wp-content/uploads/2018/06/Trecento-Whitepaper_UK_2706.pdf

Telegram: http://t.me/trecentobc

Twitter: https://twitter.com/trecentobc

Facebook: https://www.facebook.com/trecentoBC/

Medium: https://medium.com/trecento-blockchain-capital

Linked_in: https://www.linkedin.com/company/trecento-blockchain-capital

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703