Triwer; Blockchain Bazlı Garantili Paket Teslimat Platformu

Bugünlerde online mağazalar çok popülerleşti. Online mağazalarda alışverişe çıkıp bir ürün seçerken zaman harcamanıza gerek kalmıyor. Asıl sorun ise mallar teslim edilirken yaşanmaktadır. Genellikle teslimat son teslim tarihini geçmekte, yanlış bir ürün paketlemekte ya da bozuk bir ambalaj içinde teslim edilmektedir. Ve çoğu durumda teslimat kabul edilir, çünkü alıcılar genellikle tekrar uğraşmak istemezler. Sonuçta, mallar son teslim tarihi geçtiğinde veya hasarlı bir ambalajla geliyorsa, müşteri malların teslimatı için ödeme yapmamalıdır. Alıcılar, kontrolsüz mağazalarla işbirliği yapmaktan çekiniyor ve bu da yeni çevrimiçi mağazalara pazara girmeyi zorlaştırıyor. Çevrimiçi mağazalarda herhangi bir şey satın alan herkes, kapıda mal teslim etme sorunları yaşadı. Belki de bu problemlerle karşılaşmayan tek bir kişi yoktur. Triwer, bu konuya; merkezi olmayan blok zinciri platformuna dayanan yenilikçi bir çözüm geliştirdi.

 

Triwer’ın özellikleri:

Platformun çalışması yapay zekaya dayanıyor. Mal satın alan alıcı, en uygun teslimat yolunu seçebilir. Ardından, en uyumlu lojistik şirketinin otomatik seçimi bağlanır. Platformun tüm ortakları, malın teslimindeki gecikmeyi ve hasarın varlığını ortadan kaldıran iyi bir itibara sahiptir. Nakliye şirketini seçtikten sonra akıllı sözleşmeler kullanılarak bir sözleşme imzalanır. Bu işlev, paketin yerini gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Bu platform üzerinden gönderilen tüm kargolar sigortalıdır ve kullanıcı teslimatın bütünlüğü konusunda endişelenmez.

 

Triwer’ın avantajları:

Projeye girilen tüm veriler blokzincir teknolojisi ve akıllı sözleşmeler kullanılarak güvenilir bir şekilde korunmaktadır. Triwer, kullanıcının kişisel verilerinden eksiksiz bir mahremiyet sağlar ve banka kartının verisini de kapsar. İşlemle ilgili tüm bilgiler sadece katılımcıların istediği şekilde kullanılabilir. Akıllı bir sözleşmenin kullanılmasıyla sonuçlanan işlem, sadece alıcı işlemi onayladıktan sonra tamamlanmış sayılacaktır. Teslimat koşullarının, fiyat tutarsızlıklarının veya tanımlama parametrelerinin ihlali durumunda, kullanıcı, yerel tahkim servisindeki sipariş yürütme kalitesine itiraz edebilir.

Platform, satıcıların nakliye ücretlerinden tasarruf etmelerini sağlar çünkü Triwer bir şirketin bir bölgeden diğerine, tek bir araç kullanarak, bir çok şirketten malların ortak dağıtımına izin verir. Yapay zeka kullanımı, yanlış edinim olasılığını tamamen ortadan kaldırır.

Triwer projesi sadece web sürümünde değil, aynı zamanda her tür cihaz için mobil uygulamada da sunmayı planlıyor. Uygulama; tercih edilen teslimat yöntemini seçmenize, transfer fiyatlarını karşılaştırmanıza ve ayrıca sürücü ile doğrudan iletişim kurmanıza olanak sağlar. Projenin bu yılın sonuna kadar tamamen yürürlüğe girmesi planlanıyor .

 

 

Token Bilgileri ve ICO:

Platform içindeki kullanım için, TRW tokenleri, Ethereum temelinde ERC-20 standardına göre uygulanır. Bu platformun kullanımı, herhangi bir ethereum tabanlı cryptichelp kullanarak token alımını sağlar. Softcap 5 milyon dolar ve Hardcap 25 milyon dolar olarak belirlenmiştir. Toplam token miktarı 1 milyar adet TRW’dir ve bunların 375 milyon adeti satışa çıkarıldı. Bir adet TRW 0,08 dolara satın alınabilecektir. Ödemeler fiat (euro ve dolar) ve kripto para birimi (BTC ve ETH) olarak kabul edilir.

Token Adı: TRW
Token Türü: ERC20
Fiyat: 1 TRW token= 0.08 USD
Soft Cap: 5 Milyon USD
Hard Cap: 25 Milyon USD
Toplam Tedarik Miktarı: 1.000.000.000 TRW
Satışa sunulan token miktarı: 375.000.000 TRW
Kabul edilen ödeme türleri: ETH ve BTC

 

Sonuç olarak;

Triwer projesi, malları blokzincire dayalı olarak ulaştırmak, erişilebilirliğini arttırmak ve açık bir arayüz ve şeffaflık sağlamak için yenilikçi bir sistemdir. Bu platformun yardımıyla her kullanıcı sevdiği malları sipariş edebilecek ve teslim tarihlerinde yetişme ve taşıma sırasında güvenliğini sağlama konusunda endişe duymayacaktır.

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://triwer.io/

WhitePaper: https://www.triwer.io/triwer_wp_1.1.pdf

Telegram: https://t.me/triwer

Twitter: https://twitter.com/TriwerTech

Facebook: https://www.facebook.com/triwertech

Medium: https://medium.com/@TriwerTech

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3356293.new

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703

My ETH adress: 0xE452b6b42Df7CAC9415dF4EA4AdEe5F0c05104C2