VANTA; Sonsuz Bağlantıyı hissedin

VANTA Network , gerçek zamanlı ağ iletişimi ve iletişim için merkezi olmayan ve güvenli bir blok zinciri katmanı oluşturmayı amaçlamaktadır . Gerçek zamanlı ağ teknolojisi çok çeşitli alanları kapsar:

1- Mesajlaşma, dosya aktarımı, sesli ve görüntülü görüşme geliştirme (modern habercilerin tüm özelliklerini kapsar: Telegram, WhatsApp, Viber, Kakao vb.)

2- Büyük ölçekli gerçek zamanlı video akışı (YouTube Live, Livestream, Periscope, Twitch vb.)

3- IoT sensörlerinden toplanan çeşitli gerçek zamanlı verilerin iletilmesi ve işlenmesi .

VANTA Ağı , geliştiricilerin ve dış tarafların, API ve SDK kullanarak VANTA’nın blok zinciri altyapısı üzerinde uygulama dağıtmasına olanak tanır . https://vanta.network/

VANTA Ağ Voiceloco adında 2013de kurulan Güney Koreli şirket tarafından desteklenmektedir. Voiceloco yüksek kaliteli sesli iletişim hizmetleri ve güvenilir bir çağrı bağlantısı yazılım sağlayıcısıdır. Bu yazılım, Naver, SK Network ve Lotte gibi Güney Kore’nin en büyük şirketlerinden bazıları tarafından kullanılmaktadır.

VANTA Network , gerçek zamanlı ağ iletişimi için uzmanlaşmış bir fikir birliği mekanizması olan PoN-VPBFT’yi kullanacaktır. PoN, her düğümün ağda gerçek zamanlı veri iletimi, işlenmesi ve depolanmasına rekabetçi bir şekilde katkıda bulunmasına izin veren Ağ Kanıtları konsensüs mekanizması anlamına gelir. PoN , PoN-VPBFT adlı benzersiz bir konsensüs algoritması tasarlamak için Pratik Bizans Hata Toleransı (PBFT) ve Doğrulanabilir Rastgele Fonksiyonlar (VRF) ile birleştirildi.

Vanta’nın getirdiği faydalar:

 • Geliştiriciler için:
  Düşük maliyetle ölçeklenebilir, güvenilir ve oldukça güvenli bir gerçek zamanlı iletişim hizmeti geliştirebilir ve kullanabilirler.
 • Kullanıcılar için:
  Gizlilik konusunda endişelenmeden farklı yüksek kaliteli hizmetleri ücretsiz olarak kullabilirler.
 • Kuruluşlar için:
  Farklı kuruluşlar arasında blok zincir tabanlı bir telekomünikasyon ağı kurabilirler.

Kullanım alanları:

 • İletişim: Gerçek zamanlı işbirliği hizmetleri, teslimat, alışveriş, araç paylaşımı, rezervasyonlarla ilgili platform hizmetleri, kullanıcılar arasında iletişim, alışveriş hizmetlerinde müşteri hizmetleri veya rezervasyon ve sosyal buluşma servisi
 • Yayın akışı: Canlı video akışı hizmetleri arasında çevrimiçi kurslar, kullanıcı tarafından oluşturulan video içeriği, spor ve oyun yayınları ve daha fazlası yer alırken, VOD akışı hizmetleri arasında filmler, eğlence ve müzik bulunur.
 • Online oyun: İnteraktif oyun verileri, oyun geliştiricileri için bir zorunluluk olan gerçek zamanlı veri işlemeyi sağlayacak olan Vanta üzerinden iletilecektir. Para birimi cinsinden işlem yapabilen ürünler Vanta’nın blok zinciri tarafından takip edilecektir.
 • Nesnelerin İnterneti: Bazı sensörler ve IoT merkezleri, saniyede binlerce ila on binlerce arasında değişen miktarda veri gerektirir. Bu sensörler ve IoT merkezleri, trafik verilerini, tesis işletme verilerini, kişisel sağlık ve refah verilerini, bağlı araç verilerini ve ev verilerini işlemek için VANTA’yı kullanabilir.
 • VANTA telekom: Telekomünikasyon altyapısı kurmak isteyen işletmeler, kamu kuruluşları ve hastaneler için kendi blok zinciri çözümlerini sunmaktadır. Blockchain tabanlı bir telekomünikasyon altyapısı daha uygun maliyetli ve kullanımı kolaydır.

Token Bilgileri ve ICO:

VANTA token bir fayda ve hisse kullanım özelliğine sahiptir. Geliştiriciler, hizmetlerini VANTA’da yürütmek için VNT tokenlerini kullanmak zorundadır. Geliştiricilere ve politikalarına bağlı olarak, katılımcıların ve kullanıcıların VNT tokenlerini kullanmaları gerekebilir.

Token Sembolü: VNT

Token tipi: ERC20

ICO Token Fiyatı: 1 VNT = 0.0009 USD

Hardcap: 15.000.000 USD

Toplam Token miktarı: 56.200.000.000

Satıştaki token miktarı: 35%

KYC: Var

Kabul edilen para birimi: ETH, BTC

Takım:

VANTA , hem geliştirme hem de yönetim alanında sağlam ve deneyimli bir ekibe sahiptir . VANTA ekibi, Oracle, HP, AWS, Samsung, Microsoft ve daha fazlası gibi global şirketlerden mühendis ve yöneticilerden oluşuyor. Tecrübeli danışmanların yanı sıra, geliştirme ekibi küresel pazar için mükemmel bir platform sağlamak için iyi bir şekilde hazırlanmıştır.

Yol Haritası:

Sonuç:

VANTA Network, Güney Koreli iletişim şirketi Voiceloco tarafından desteklenen sağlam bir projedir. Ekip geliştirme, yönetim ve iletişim alanlarında deneyimli ve güçlüdür. Çekirdek ekip üyeleri , Microsoft, Oracle, HP, Samsung gibi önemli uluslararası şirketler için çalıştı. VANTA Network’ün önde gelen global şirketlerle ortaklıkları var; Gelecekte projenin uygulanmasına yardımcı olacak Oracle ve Microsoft. 15 milyon dolarlık hardcap makul görünüyor . Takım, danışmanlar ve erken destekçiler için kilitleme şartları var . Staking modeli tokenlerin çöp atmasını önleyecek ve daha fazla şirket ve geliştirici VANTA Network’e katıldığı sürece fiyatı artacaktır. Vanta’ya yatırım yapmak için iyi bir zaman. Şimdi katılmak ve daha fazla ayrıntı için https://vanta.network/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm tokenler tükenmeden hemen satın almayı unutmayın.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://vanta.network/

Whitepaper: https://vanta.network/doc/VANTA_White_Paper.pdf

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5095100

Twitter: https://twitter.com/vantanetwork

Facebook: https://www.facebook.com/vantanetwork/

Reddit: https://www.reddit.com/r/vantanetwork/

Telegram: https://t.me/vantanetwork

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336