Veil; Güvenlik En Üst Seviyede

Blockchain teknolojisi tüm dünyayı sardı ve hayatımıza önemli değişiklikler sağlıyor. Blockchain, artan hız, maksimum gizlilik ve güvenlik ile merkezi ödemelere alternatif haline geldi.Blockchain teknolojisi, sadece finansa karşı değil aynı zamanda birçok alanda karşı bakış açımızı değiştirdi. Bununla birlikte, zaman içinde, teknolojinin kendisinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte, teknik göstergelerinin birçoğu değişti. Blockchain bu kadar hızlı gelişirken, bazı problemlerle de karşılaşıyoruz ve bu sorunların en önemlisi güvenliktir. İşlemlerin çoğu halka açıktır ve herkes blockchain ağının her bir üyesinin belirli bir transferini görebilir. Bu doğal olarak katılımcıların haklarının bazı özgürlük ve gizlilik ilkelerini ihlal ediyor. Güvenlik sorunu olan bu sektör sürekli saldırı altında. Bununla birlikte, bazı projeler blok zinciri teknolojisini daha da güçlendirecek sağlam teknolojiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Para alımlarını anonim ve takip edilemez olarak değiştirmek mümkün. Bu sorunları çözmek için birden fazla kaynaktan bir teknoloji kavramında bir araya gelmeyi ve kullanıcıya en güvenilir, gizli ve tamamen isimsiz bir ortam sağlamayı amaçlayan bir projedir Veil.

Kripto para piyasasının en büyük sorunu güvenliktir. Bunun en büyük sebeplerinden biri merkezi borsalar ve merkezi transfer işlemleridir. Mevcut blok zincirinin kullanılması, hesapların kolayca keşfedilip saldırıya uğramasına neden olur. Kullanıcılar coinlerini borsalarda tutarken kendi cüzdanlarının bulunmamasından dolayı, bu paralar açık hedeflerdir. Ayrıca, kullanıcılar her coin için madencilik yapma olanağına sahip değiller. Bitcoin, Dash, Ethereum gibi coin madenciliği çok pahalı, zaman alan ve zahmetli bir iştir. 

Veil Nedir?

Veil, blockchain endüstrisindeki tüm birikmiş kullanıcı deneyimini kullanmayı ve bunu, blockchain alanındaki en gelişmiş anonim platform oluşturmak için kullanmayı amaçlamaktadır. Veil, Zerocoin protokolü çerçevesinde oluşturulan bir güvenlik projesidir. Bilindiği gibi, Zerocoin protokolünü uygulayan blok zincir teknolojileri bildiğimiz sistemlerden farklı çalışır. Zerocoin Protokolü, varlığın girdisinin veya çıktısının nominal değerini açıkça belirleme imkânı olmadan devam eden tüm operasyonlar için tam bir anonimlik yaratır. Zerocoin teknolojisinin temel amacı, kripto işlemlerinin tam gizlilik içinde yapılmasını sağlamaktır. Bu şekilde, gönderici veya alıcı bilinmemektedir ve takip edilemez. Bu herkese fayda sağlayacak bir durumdur. Bunun dışında proje farklı özelliklere de sahiptir. Bunlardan biri de pay sistemidir. 13.000 veil tokeniniz varsa, günde 50 Veil alabilirsiniz.Veil’in mevcut sistemindeki mevcut ödül çok tatmin edici. Veil sistemini kullanarak, Veil dahil birçok para kazanabilir ve pasif gelir kazanabilirsiniz.

Veil Projesi’nin Özellikleri:

  • Tam bir isimsiz kazanç elde edeceğiniz için tamamen isimsiz işlemler
  • Herhangi bir ICO ve diğer dağıtım aşamaları lobları olmadan adil blokzincir
  • Sahnelerin ekonomisinin arkasındaki tüm kullanıcı deneyimini kullanarak, tüm işlev ve işlemlerde yüksek güvenlik;
  • Kendi kendini finanse ederek yalnızca müşterileri değil, kendisini de destekleyebilen proje.

Dolaşımdaki Veil tokeninin arzı şu anda 10 milyon adet. Hisse senedi işlemleri ve madencilik işlemlerinden sonra en fazla arz 300 milyon adet olacak.Blok ödülleri 100 olarak belirlendi ve ilk yıl hard capa ulaşılıncaya kadar devam edecek. Veil projesi Zerocoin protokolünü kullanıyor ve kullanıcılar için maksimum güvenlik mimarisi oluşturmak istiyor.

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

Veil’in kurucuları tüm blokzincir endüstrisinin en iyi araçlarını birleştirerek, beraberindeki tüm fonksiyonlarla gerçekten inanılmaz bir platform oluşturdular. Veil, piyasaya herhangi bir ICO yapmadan girmiş ve halen birçok borsada işlem görmektedir. Veil anonim olarak maksimum güvenlik sağlayan bir blok zinciri projesidir ve çeşitli işlemleri gerçekleştirerek pasif gelir elde etmenizi sağlar. Ayrıca, proje ekibi tamamen kullanıcı odaklı bir cüzdan, web tasarımı ve masaüstü cüzdan ürünleri yarattı. Veil’in uzun süredir karşılaştığım projeler arasında çok iyi bir yerde olduğunu söyleyebilirm ve günlük yaşamda kriptopara kullanımını arttıracağa benziyor.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://veil-project.com/

Telegram: https://t.me/VEILProject

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5065331.0

Discord: https://discordapp.com/invite/Ywyb9hs

Facebook: https://www.facebook.com/projectveil/

Twitter: https://twitter.com/projectveil

Reddit: https://www.reddit.com/r/veil

Github: https://github.com/Veil-Project/veil

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336