VELIX.ID; Kişisel Verileriniz Güvence Altında

Son birkaç yıldır, blok zincir teknolojisinin bize çok yardımcı olduğunu itiraf etmeliyiz. Yedi yıl önce bu, blok zincir teknolojisinin hayatımızın içine gireceğini ve bu kadar çok değişiklik yapacağını kim düşünebilirdi. İnsanlar bu devrim niteliğindeki teknolojinin parçası olmak, yatırım yapmak istiyorlar ve her geçen gün yeni başlayan projeler hakkında daha fazla bilgi istiyorlar.

İşte bu yeni projelerden biri Velix.ID’dir. Bu, blok zincir teknolojisi ile güçlendirilmiş bir projedir. Doğrulama sistemine odaklanmaktadır. Bütün bu doğrulama sürecinin oldukça yorucu ve zaman alıcı olabileceğini biliyoruz. Önceki yöntemlerin iyi olmadığını ya da yeterli olmadığını da biliyoruz. Velix.ID kurucuları bir fark yaratmak, çalışmadığını bildiğimiz eski bir sistemi geliştirmek istiyorlar. Bu gibi değişikliklerin gerekli olduğu bir gerçektir. Bu sistemin bakım veya ele alınması için birçok problemi olduğunu biliyoruz. Bu platformla birlikte doğrulama sisteminde iyileştirmeler yapılmış ve böylece şeffaf bir erişimle kullanıcılar çok güvende hissediyor. Bu platformda kullanabileceğiniz tokenlar, tüm sistemi besleyecektir. Proje, insanların kripto para biriminin daha iyi kullanılmasına odaklanıyor. Velix.ID kurucuları, herkesin platformda yerini bulabilmesini ve memnun ve güvenli bir şekilde kullanabilmesini istiyor. Kullanıcılarına uzun süredir beklediklerini şeyi sunuyorlar. Her kullanıcı, Velix’e kayıt olduktan sonra benzersiz bir kimlik kazanacak. Hızlı, şeffaf, güvenli, merkezi olmayan ve doğru hizmetler sunacaklar. Bu, kimlik doğrulama maliyetinin düşeceği ve Velix.ID ile anlaşma yapmaları durumunda çok fazla para tasarrufu sağlanacağı anlamına geliyor.

 

 

Hükümetler, çeşitli hizmetler için farklı kimlik doğrulama mekanizmaları kullanıyor. Bu mekanizmaların en önemli unsurlarından biri güven. İnsanlar hükümetin kimliğini toplamak ve depolamak için yürüttükleri çeşitli programlara güvenini kaybetti. Dijital ortam alanı hükümetler için her geçen gün zorlaşmakta. Veri toplamak ve güvenlik ihlallerinin getirdiği zorluklar gün geçtikçe artıyor. Milyonlarca insanın kişisel verilerin güvenliği için gerekli olan güvenliği sağlayabilecek bugünün teknolojisini düşünemeden edemiyoruz . İşte tam da bu noktada VELIX.ID günümüz blok zincir teknolojisine dayalı, kişisel veri yönetiminin merkezi olmayan bir ekosistemi sunuyor. Bu platformla birlikte veriler, güvenli, şeffaf ve merkeziyetçi olmayan yerde depolanacak.

Velix.ID Ekosistemi, işletmeler ve kullanıcıları Akıllı sözleşme tabanlı veri paylaşım mekanizmasını kullanmak için ortak bir platformda buluyor. Kimlik Doğrulaması ve Veri paylaşımı, platformun tanıtılmasıyla yeni bir tanıma sahip olacak.

Token Bilgileri ve ICO:

Token sembolü VXD’dir ve özellikle bu projenin kullanımı için üretilecektir. ETH, bu projede kabul edilen bir para birimidir. Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz: https://www.velix.id/

 

 

Takım:
Velix.ID Ekibi; teknoloji ve iş dünyasında oldukça tecrübeli ve başarılı kişilerden oluşuyor

 

 

Yol Haritası:

Ayrıca aşağıda verilen resimde yol haritaları verilmiş. Resmi inceleyerek gelecek için neler planladıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz:

 

 

Artık, günümüz dünyasında bir isim ve adres kişilerin kimliği için yeterli değil. Digital dünyadaki varlığı kimliğinizin gereksinimlerini artırıyor. PAN kartı, Sosyal Güvenlik Numarası gibi geleneksel kimlik doğrulama yöntemleri veri ve güvenlik ihlali riskini artırmakta.Çoğu zaman, hükümetler ve özel şirketler tarafından uygun güvenlik tedbirlerinin alınmaması nedeniyle halkın verileri tehlikeye girmekte. Verilerin güvenliği, kullanıcıların verilerini yetkililerle paylaşması için başlıca endişe kaynağıdır. Dolayısıyla, VELİX.ID verilerin saklanması ve paylaşılması için güvenli bir mekanizma oluşturma ve uygulamayı amaçlıyor. Teknoloji geliştikçe, veriler dijital dünyadaki en önemli varlık olmaya başladı. İşte bu nedenle VELİX.ID platformunun kişisel veri yönetimi için güvenli bir araç sağlayacaklarını düşünüyorum.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz:

Web sitesi: https://www.velix.id

Whitepaper: https://www.velix.id/assets/Velix.ID%20White%20Paper.pdf

Bitcointalk ANN Threat: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2721724l

Telegram: https://t.me/joinchat/EepaREQgVnyEBTlOmgwdbw

 https://t.me/velixID

Facebook: https://www.facebook.com/VXDID/

Twitter: https://twitter.com/VelixId

Bounty:https://bountyhive.io/browse/Velix.ID

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703