VESPUCCI - Kripto para piyasasını analiz edin

Bütün kur dalgalanmalarına ve belirsizliğine rağmen, kripto para piyasası dünya çapında yatırım için en popüler alanlardan biri haline geldi. Elbette ki, kendilerini bundan uzak tutmaya çalışan ülkeler var. Ancak, uzun süre dayanabileceklerine dair şüphelerim var. Blockchain teknolojisinin inanılmaz büyümesi ve popülerleşmesine eşlik eden küresel eğilim onu ​​kitlesel yapıyor. Eğer bu teknoloji kusursuz bir şekilde kendini gösterir ve bir takım problemleri çözerse, yakında hayatımızın tüm alanlarına girecek demektir. Doğal olarak, bunun önümüzdeki 5 yıl içinde tamamen gerçekleşmesi olası değil, ancak yakın gelecekte tüm bunlar mümkün olacaktır. 

Kripto para dünyası günden güne değişiyor. Yeni projeler piyasaya girerken çoğu ortadan kayboluyor. Kaybolma sebepleri proje ekiplerinin yetersizliği. Hedeflerine ulaşamayan projelere yatırımcıların ilgileri azalıyor.Yatırımcıların uzun süredir bekledikleri ve gelişmeyi bekleyen birçok proje bu şekilde yok oldu. Her gün yeni bir projenin eklenmesiyle yatırımcılar doğru projeyi bulmakta zorlanıyor. Birçok yatırımcı, başarılı olamayan projelerin reklamını yapan popüler insanlar nedeniyle inciniyor. 

Her yeni projeyi, gerçekten iyi olanla, amacı yalnızca kâr elde etmek isteyen bir dolandırıcılık projesinden ayırmak zordur. Bence hepimiz, bu sorunun bir yıldan fazla sürdüğünü fark etmeyi çoktan başardı. Bu sorunu çözmek için çeşitli uzmanlar tarafından çok farklı şekillerde çözümler sunulmaktadır. Ancak bazen gelecekte umut vaat eden büyüme dinamiklerini uygulamak için yeterli değillerdir.

Vespucci Hakkında:

Vespucci, kullanıcılar ve diğer kripto para birimindeki topluluklar arasında merkezi olmayan bir borsa ile karakterize edilen mevcut Volentix projesinin genişletilmiş bir versiyonudur. Bu ekosistemin geliştiricileri, mevcut tüm varlıklar üzerinde dijital bir denetim gerçekleştirmenin yanı sıra, tüm içerisinde belirli bir token hizmetinin tam bir değerlendirmesini yapmanın mümkün olacağı ek bir analitik platform yaratma kararı almışlardır. 

Vespucci, tüm yatırımcıların ihtiyaç duyduğu analiz sistemlerini bir araya getiriyor. Her projeyi farklı sistemlere göre analiz eden Vespucci botları, kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Vespucci kripto pazarındaki birçok projeyi şartlara göre değerlendiriyor. Projelerin en önemli konusu olan projenin güvenini de analiz eden bu bot, güvenli projelere dikkat çekiyor. Yatırımcılar tarafından kabul edilen ve riski az olan projelere istikrar açısından olumlu puanlar vermektedir.

Avantajlar ve özellikler:

Piyasadaki tüm kripto derecelendirme siteleri insan merkezlidir. Çoğu zaman derecelendirme sitelerine para veren projeler değerlendirmelerden yüksek puan alır. Vespucci ile bu mümkün değildir. Vespucci, yapay zeka sistemleri ile projeleri insan müdahalesi olmadan analiz ediyor. Bu, analizi daha nesnel ve adil kılar.

Kripto projelerindeki en önemli sorunlardan biri ekiplerin çalışkanlığı ve proje üzerindeki etkileridir. Proje ekipleri, proje için yeterli para topladıktan sonra genellikle gelişmeyi durdurur. Projelere yatırım yapan yatırımcılar bu durumun farkında değiller. Vespucci, her bir projeyi sosyal medya ve github aktivistleri tarafından değerlendiriyor. Bu değerlendirme sonucunda, projenin ne kadar aktif olduğu yatırımcılara gösterilmektedir.

Vespucci, projeleri fa şartlarına göre analiz ediyor ve pazardaki token artışını grafiksel olarak gösteriyor. Vespucci ayrıca projeleri teknik analiz şartlarına göre analiz eder. Projeyi bollinger, hareketli ortalama, dünyanın kabul ettiği fibonacci gibi koşullara göre analiz eden Vespucci, kullanıcılarına en doğru sonuçları veriyor.

Sonuç:

Trade yapmak için acemi misiniz, yoksa trade yaptınız ancak piyasada her zaman kötü şans mı yaşıyorsunuz? Vespucci, kripto pazarında sahip olduğumuz en büyük silah. Platform, otomatik olarak teknik değerlendirme ve işlem yapacağımız token hakkında bilmemiz gereken diğer piyasa bilgilerini sağlayacaktır. Yatırımınızda kaybetmek istemiyorsanız, Vespucci’ye kulak verin, asla yanlış yönlendirilmeyeceksiniz.

Vespucci hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://vespucci.site 
Website: https://volentix.io 
Telegram: https://t.me/volentix 
Whitepaper: https://vespucci.site/etc/Vespucci-whitepaper.pdf 
Greenpaper: https://vespucci.site/green-paper 
Twitter: https://twitter.com/Volentix 
Medium: https://medium.com/pythagoras-systems-news-updates 

Bountysuite Username: irem-akcan-906b74153

My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336

Verto Wallet : EOS5NN7m5wKVJGiAgTyT9oYAjovuTdMCFCnpkS2mPc1boufWaFRa7