WEALTH MIGRATE; Global Gayrimenkul Yatırım Platformu

Hepimiz global olarak tüm dünyada, kaynakların dengesiz dağılımından ve dünya genelinde ekonomik eşitsizlikten kaynaklanan sonuçları, zorlukları ve olayları görüyoruz. Son yıllarda küresel eşitsizlikleri çözmek için birçok girişim ortaya çıkmış olsa da, hala dünyadaki insanların çoğu krediler, finansal hizmetler, emlak varlıkları, doğal kaynaklar, eğitim, yiyecek ve enerji gibi ihtiyaçlara erişim zorluğu çekmektedir. Özellikle bireyler için, gayrimenkul yatırımları ve varlıklar, sermayeyi korumak ve serveti yıllarca biriktirmek için en önemli yol haline gelmiştir. Ancak yine de, mevcut emlak piyasalarında büyük bir uçurum ve eşitsizlik vardır.

Gayrimenkul piyasası, dünyadaki servet birikiminin neredeyse yarısını oluşturduğundan, emlak varlıklarının değeri herkes için tartışılmaz en iyisi gibi görünmektedir. Wealth Create, Wealth University, and Wealth Movement gibi üç markayı yöneten Global Wealth Group, Wealth Migrate platformunun arkasındadır. Katılımcılar, gayrimenkul yatırım hizmetlerinden yararlanabilirler.

Wealth Migrate ekibi, problemi üç aşamada çözmeyi hedefliyor. Ekip, 2013 yılında platformun ilk versiyonunu kurdu ve o zamandan bu yana çok fazla yol kat etti. Birinci Aşamada, Wealth Migrate gayrimenkuller için sofistike bir model tasarlamayı ve sunmayı amaçladı. 100’den fazla ülkede, gayrimenkul birimlerinin sorunsuz satış süreci sayesinde, Wealth Migrate, modelinin meşruluğunu ve işlevselliğini başarıyla kanıtladı. Bu nedenle, ikinci faza geçme zamanı,blockchain teknolojisine dayanan dijital coin sunma zamanıdır. Aslında, 2. Aşama bugünlerde WealthE ™ crowdsale satışıyla başlıyor.

Token satışının sona ermesinden sonra, proje üçüncü aşamaya girecek ve birincil hedef dünyanın her yerinde tokenleri ve platformu yaymaktır. Şu anda, yaklaşık 110 ülkeden katılımcılar 2016 yılından bu yana Wealth Migrate Platformuna üye oldular ve KPMG Leading Global Fin-tech Top 50 platformu, Wealth Migrate platformunu listeledi.

Wealth Migrate, blockchain teknolojisiyle desteklenen sofistike ve benzersiz akıllı yatırım platformunu sunuyor. WealthE ™ tokenları ile; deneyimli ve özel ekip üyeleri sayesinde iş ve hizmetleri ileriye taşıyacaktır. Wealth Migrate, Avustralya, ABD ve İngiltere’deki emlak satışlarının büyük başarısını şimdiye kadar başardı ve dünyanın diğer bölgelerinde sektörün önde gelen platformu olmaya aday. Gayrimenkul sektörüne dair derinlemesine bilgi sahibi olan Wealth Migrate, dünyanın her bir bölgesindeki global ortaklıklar ve çalışma ekipleriyle her zaman daha da büyüyecektir.

Wealth Migrate, blockchain teknolojisini kullanan güvenilir bir emlak piyasası olarak kendini kanıtlayan yegane platformdur. Ayrıca, yatırım süreci ile ilgili olarak, Wealth Migrate güvenilir emlak partnerini tespit ettikten sonra, katılımcılar yerli tokenın avantajlarından yararlanarak platformda ortaya çıkan fırsatlara yatırım yapabilecekler. Bu nedenle, katılımcılar eski sistemdeki gibi yatırımcı brokerlera, emeklilik fonlarına, özel fonlar ve emlak komisyoncularına ücret ödemek zorunda kalmayacaktır.

THE WEALTHE™ COIN (WRE) Token Satışı:

Wealth Migrate, küresel varlık boşluğu seviyesinin azaltmasına,kısıtlamalarını ortadan kaldırmasına ve dünyadaki toplam maliyetleri azaltmasına yardımcı olacak WealthE ™ Coin’i üretecek. WealthE ™; piyasalarda orta sınıfın ortaya çıkmasına, küreselleşmenin hizmetlerinin yaygınlaşmasına ve blokzincir teknolojisinin ve kripto para birimlerinin kitlesel adaptasyonuna katkıda bulunacaktır.

WealthE ™, yatırımların kişiselleştirilmesi için bir fırsat sağlayacaktır. Token satışına şimdi katılın ve servet farkını ortadan kaldıran ve emlak piyasasına erişimi demokratikleştiren Wealth Migrate platformunun bir parçası haline gelin.

Token Satış Detayları

Token Adı: WEALTH E ™

Sembolü: WRE

Toplam üretilen token miktarı: 600 milyon

Token Fiyatı: ETH Eşdeğeri 0,10 ABD Doları

Token SaleCap: 30 milyon USD

Pre-Sale Etkinliği Süresi: 15 Aralık 2017′ den 4 Nisan 2018′ e kadar veya 10 milyon USD’ye kadar, hangisine daha erken ulaşılırsa

Token Satış Etkinliği Süresi: Pre-sale sonundan 21 Mayıs 2018’e kadar veya 30 milyon USD’ ye kadar, hangisine daha erken ulaşılırsa

Token Dağılımı: Crowdsale % 50, Rezerv % 20, Takım % 20, Network Büyümesi % 10

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://wealthe.io/

Whitepaper: https://wealthe.io/whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/WealthE_Coin

Facebook: https://www.facebook.com/wealthmigrate/

Telegram: https://t.me/WealthEChat

Bounty: https://bountyhive.io/join/WealthMigrate

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703