WeGold ile Dünyayı Gezin

Seyahat etmek temel olarak, bir yerden bir başka yere gitmek anlamına gelir ki, bu yolculuk otobüsle, trenle, uçakla veya diğer ulaşım araçlarıyla yapılabilir. Seyahat ile ilgili diğer hususlar bagajın varlığı, mesafenin uzak ya da yakın olması ve seyahat süresinin uzun ya da kısa olmasıdır.
Ailemizi ya da arkadaşlarımızı ziyaret etmek, çalışmak,tatil yapmak ya da günlük rutinden kurtulmak için plajda dinlenmek gibi amaçlarla seyahat edebiliriz.

Her geçen yıl daha gelişmiş teknolojik gelişmeler, birçok uygulama, parayla ödeme işlemleri ile seyahat hizmetleri sunulmaktadır. WEGOLD, kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak için blockchain kullanan bir platformla bu hizmeti sunar.

Mevcut platform WEGOGO, Asya’nın küresel turizm sektörünün yükselen trendine hitap eden ilk seyahat bloğu olacak. WeGold (WGD), Ethereum ERC-20 jeton standardı üzerine inşa edilen blok zincir bazlı token, platformun vizyonunu gerçekleştirmesini sağlayacak. Kullanıcılar dünyanın en heyecan verici seyahat deneyimlerini WEGOGO platformuna ve WEGold Token’e aktararak seyahat edebilir

WEGOGO’daki gezginler ve WEGOGO platfromundaki kullanıcılar, arkadaşlarını WEGOGO’ya yönlendirdiğinde ve alım yaptıkları zaman WEGOLD token kazanabilirler.

WEGOGO platformunda mevcut olan uygulamalar WEGOGO beta, bir WeChat Süper Uygulaması ve iOS Uygulamasıdır. WeChat ve iOS’taki uygulamalarıyla WEGOGO, 2017’den itibaren 5.000’den fazla işlem gerçekleştirdi ve Asya’daki 10 ada çapında 400 seyahat deneyimi, sosyal seyahat pazarında listelendi.

WeGold ICO’dan elde edilen gelirler ile, tüm dünya pazarının % 29’unu oluşturan Çin ve Güneydoğu Asya’yı kapsayan bir “adil paylaşım” seyahat ekosistemi geliştirecek. Bunlar yıllık % 7’lik büyümeyi aşması beklenen en hızlı büyüyen turizm bölgeleridir. Yakında piyasaya sürülen Android uygulaması ile WEGOGO, 2020 yılına kadar 125’den fazla adaya ve 16.000 aktiviteye ulaşmayı hedefliyor.

 

 

WeGold-WEGOGO’nun Seyahat tokenleri (WGD) Asya’da yeni bir küresel turizm dalgası olacak. WeGold’un hedefi, yeni bir işbirliği turizmi ekosistemi oluşturmak için blockchain teknolojisini uygulamaktır. WeGold, tüm katılımcıları dünyanın dört bir yanındaki yaratıcı seyahat deneyimlerini paylaşma ve onlarla bağlantı kurma konusunda motive edecektir. Devrim niteliğindeki “adil paylaşım ve dağıtım” modeli, günümüzün turizm endüstrisindeki piyasa katılımcılarına ve desantralize blok zincirinin özelliklerine göre “kazan-al” ekonomik modeline meydan okuyacaktır.

WeGold test platformu (WGD) bir “adil paylaşım” ekosisteminin vizyonunu sağlar. Tüm katılımcıları platformu büyütmeye ve genişletmeye teşvik eder WeGold seyahat tokeni, “tur rehberleri” sayısında da büyümeyi hızlandıracak. “Tur rehberi”, dünya seyahat deneyimini WEGOGO platformuna bağlamak ve WeGold jetonunu almak için seyahat yapmakla ilgilenen gönüllülere işaret eder. Bu Token aynı zamanda WEGOGO seyahat platformunda platforma özel bir para birimi olarak da kullanılmaktadır, bu nedenle alıcıların çeşitli faaliyetler ve seyahat deneyimleri için yerel para birimi için ödeme yapmaları gerekmez. Müşteriler, kullanımları ve destekleri gibi sadık davranışları için WeGold token ödüllerini alabilirler. WeGold’un bir diğer amacı, WeGold tokenlerinin diğer seyahat platformları tarafından kullanılmasına izin vermek ve onları WeGold tokenlerinin benimsenmesini ve kullanımını yaygınlaştırmaya teşvik etmektir.

Token Bilgileri ve ICO:

 

 

Sembol: WGD

Platform: Ethereum

Token Tipi: ERC20

Hard Cap: 88 milyon USD

Toplam token miktarı: 10,000,000,000 WGD

Satıştaki token miktarı: 3,400,000,000 WGD (34%)

ICO fiyatı: 1 ETH=17.335 WGD

Minimum satın alma: 0.2 ETH

Maximum satın alma: Sınır yok

25 Haziran 2018’den önce satın alım yaptığınızda % 15 bonus WGD jetonu kazanabilirsiniz.

Token satışları 28 Temmuz 2018 tarihinde veya 88 milyon dolarlık hardcap’a ulaştıktan sonra sona erecek.

 

Takım:

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://WeGold.io

Whitepaper: https://wegold.io/Resources/Files/Whitepaper%20-%20English.pdf

Twitter: https://twitter.com/WeGoldToken

Telegram: https://t.me/WeGoldByWeGoGo

Facebook: https://www.facebook.com/WeGoGoTrave

Bounty: https://bountyhive.io/browse/WeGold

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703