Wellmee; Herkesin mutluluğu için

Herkes hayatından memnun ve sağlıklı olmak ister. Sağlık ise, hastalığın önlenmesi demektir. Sağlıklı yaşam tarzı programları, birçok hastalık için başlıca paylaşılan risk faktörlerini önlemeye yönelik önemli bir stratejidir.

Wellmee uygulaması, insanların işverenlerine daha fazla kazanç getirmesine, daha yenilikçi ve etkili olmalarına yardımcı olur. Wellmee insanların hayatlarını daha iyi yaşamalarına yardımcı olan bir mobil uygulamadır. Wellmee’nin çok özel olmasının nedeni, işverenler ve çalışanlar için eşsiz bir ekosistem sunmasıdır. Wellmee’nin hedefi, her kullanıcının sağlığını iyileştirmektir. Wellmee tokenleri, Wellmee uygulamasını kullanan çalışanları ödüllendirmek için kullanılır, çünkü daha mutlu bir kişi işinde de mükemmel sonuçlar verir.

Sorun

Çalışmalara göre işyerinde düşük verimlilik, çalışan mutluluğunun ve kendine vakit ayırma yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Örneğin, Amerikan global performans yönetimi danışmanlığı şirketi Gallup’a göre, sorunlu ve mutsuz çalışanlar ABD’nin kendisine her yıl 450 ila 550 milyar dolar arasında bir kayıp verimine mal oluyor. Başka bir araştırmada, C-Suite yöneticilerinin % 87’sinin, boş çalışanların işlerinde en büyük risklerden biri olduğunu kabul ettiğini gösteriyor.

Rekreasyon, rahatlama ve meditasyon Wellmee’nin çözüm bulmak üzere olduğu tek bölümdür. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre ruhsal sağlık durumu, küresel ekonomiye yılda kaybolan 1 trilyon dolara mal olmakta, depresyon ve yalnızlık, sağlık ve bozulmanın önde gelen nedenidir.

Çözüm

Gerçekten etkili bir uygulama yaratmak için doğru etkili teknoloji çözümlerinin birleşimi ile Wellmee, pozitif psikoloji, esenlik, mutluluk ve gelişen bir yaşam konularında son on yılların önemli bulgularını geliştirir.

Hepimizin bildiği gibi, insanlar dijital yaşamdan kopamazlar. Esas amaç, Wellmee uygulamasını kullanan her kişinin,esenliğe kavuşmasıdır. Uygulamanın kullanılmasının sonucu, hem zihinsel hem de işverenler tarafından objektif olarak belirlenecektir.

Wellmee’nin iş modelinin çalışanları Wellmee tokenleri ile ödüllendirmek üzerine inşa edilmiştir. Periyodik olarak herhangi bir uygulamayı kullanmak tüm ekosistemi daha da erişilebilir hale getirir.

Neden Wellmee?

Wellmee özeldir. Bir yandan insanların hayatlarını daha iyi yaşamalarına yardımcı olan bir mobil uygulama getiriyor. Öte yandan, işverenler ve çalışanlar için eşsiz bir ekosistem yaratıyor. Wellmee’nin hedefi basit; her kullanıcının refahını geliştirmek. Wellmee tokenleri ile birlikte, işverenlerin Wellmee uygulamasını kullanan çalışanları ödüllendirmesini sağlar, çünkü daha mutlu insanlar da işte daha iyi sonuçlar verir.

Wellmee uygulaması tamamen kişiseldir, sosyal ağ yoktur.

Çalışma şekli olumlu psikoloji ana çalışmasının bulguları ile desteklenmektedir.

Yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır.

Token Ekosistemleri çalışanlar, girişimciler ve pazarlar için faydalıdır.

Ana hedef, Wellmee uygulamasını kullanan her kişinin sadece içeride değil, uygulamanın dışında daha memnun olmasıdır. Uygulamanın kullanılmasının sonucu, hem öznel olarak hem de işverenler tarafından nesnel olarak ölçülebilir olacaktır. Uygulamadaki dijital hayat, her bir kullanıcının gerçek hayatına sadece bir aracı olarak hizmet edecektir.

Token Bilgileri ve ICO:

Token adı: Wellmee (WLME)

Platform: Stellar

ICO tarihi: 01.11.2018–30.11.2018

Token fiyatı: 1WLME=0.05 ABD doları

Toplam token sayısı: 1.000.000.000

Satılacak token sayısı: 500.000.000

Soft cap: 7 500 000 USD

Hard cap: 25.000.000 USD

Kabul edilen para birimleri: XLM

Takım:

Sonuç

Kişisel gelişim herkesin bir şekilde amaçladığı bir şeydir. Wellmee’nin hedefi herkese gelişimlerinde yardımcı olmaktır. Amaç, beyin egzersizi ve psikolojisinin bir kombinasyonunu kullanarak, zihinsel iyi oluş, farkındalık, ilişkiler veya stres yönetimi gibi konularda herkesin genel yaşam tarzlarını geliştirmesine yardımcı olmaktır. Eğer hayatınızın herhangi bir yönünü geliştirmeye istekli iseniz; iş, aşk, sağlık gibi, Wellmee ile tanışmanızı öneririm.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.wellmee.com

Whitepaper: https://www.wellmee.com/wp-content/uploads/2018/10/Wellmee_Whitepaper-1.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5037487

Telegram: https://t.me/joinchat/IbL29Q4wkl849ZgylWl44Q

Prototip: https://www.wellmee.com/prototype/index.html

Twitter: https://twitter.com/WellmeeApp

Facebook: https://www.facebook.com/Wellmee-439081536585312/

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703