Wemark; Fotoğtaflarınız Artık Daha Değerli

Fotoğraf çekmeye tutkulu musunuz? Ürün, portre veya doğa fotoğrafları çekmeyi seviyor musunuz? Becerilerinizi geliştirmeye devam ediyor ve donanımınızı geliştiriyor musunuz? Fotoğraflarınızı çevrimiçi satmayı ve fazladan para kazanmayı hiç düşündünüz mü? Çalışmalarınızı bloglarda, dergilerde, web sitelerinde veya reklamlarda görmeyi istemez misiniz? Şüphesiz, fotoğraflarınız milyonlarca insana ulaşacak ve sonunda hak ettiğiniz takdir ve paraya sahip olacaksınız. Ancak, stok fotoğraf pazarlarının çoğu işinizin % 85’i kadar bir ücret almakta ve görüntülerinizi bu tür bir platformda yükleyerek genellikle haklarınızdan vazgeçiyorsunuz.İşte bütün bu sorunlara dahiyane bir çözüm var o da Wemark.

Dijital içerik için devrim niteliğinde blokzincir tabanlı bir pazar olan Wemark ile tanışmaya hazırlanın. Stok fotoğraflarıyla başlayan Wemark, dünyanın dört bir yanından yaratıcıları ve müşterileri, muhtemelen ilk kez birbirleriyle doğrudan etkileşim ve işlem yapma şansı veriyor. Bu platformun kullanıcıları blok içeriğin üzerinden dijital içerik satın alır, satar veya değiştirir; Operasyonların mümkün olduğunca şeffaf ve hızlı olması için sistem akıllı sözleşme ve token kullanır. Bu iki ana bileşen, dijital endüstride blokzincir teknolojisinin potansiyelini açığa çıkarabilecek anahtarlardır. Wemark protokolü, bu iki katılımcı grubunu güçlendirmeyi başardı: içerik oluşturucular ve müşteriler. Tüm menfaatler daha iyi sunulmakta, ödemeler güvenli bir ortamda yapılmakta ve dijital içeriğin ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunulmaktadır.

Wemark platformuna katılan fotoğrafçılar :

  • gerçekten hak ettikleri para miktarlarını alacaklar
  • İşlemlerinde daha fazla kontrol ve şeffaflığın tadını çıkaracaklar
  • Müşterilere sundukları içeriğe ilişkin olarak, içeriklerini doğrudan müşterilere lisanslayarak, haklarının çoğunu koruyabileceklerdir.

Müşteriler ise, ihtiyaç duydukları içeriği geleneksel platformlardan çok daha düşük fiyatlarla bulabilecek ve satın alabileceklerdir.

Wemark ayrıca, fotoğrafçıların görüntüleri için % 85 ile % 100 arasında maksimum telif hakkı elde etmelerini sağlıyor. Aracı olmadığı için müşteriler profesyonel fotoğrafçılarla doğrudan iletişim kurabilir. Bu, fotoğrafçıların müşterilerle iyi bir uyum sağlayabilmeleri için daha fazla resim satmalarına yardımcı olacaktır. Wemark platformu, profesyonel fotoğrafçıların yağtığı işlerinin gerçek ödülünü almasına yardımcı olacaktır.

 

 

Token Bilgileri:

Token Sembolü: WMK

Tipi: ERC-20

Toplam Token miktarı: 135.000.000 WMK

Soft Cap: 1.500.000 $

Hard Cap: 8.000.000 $

Fiyatı: 1 WMK = 0.2 $

Token satış tarihi:07 Mayıs 2018

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.wemark.com/

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3293253.0

Telegram: https://t.me/wemark

Facebook: https://www.facebook.com/WemarkOfficial/

Twitter: https://twitter.com/_wemark

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703