WINBIX Satış Sistemi ve DAICO’su

Satıcı ile müşteri arasındaki ticari ve tüketici ilişkileri son zamanlarda ne kadar da değişti, çok daha sadık oldular. Tüm satıcılar bize bir üründen daha fazlasını teklif etmek istiyor. Bütün bunlar farklı bir indirim sistemi veya diğer bonus kartları ve her türlü geri ödeme sistemi tarafından desteklenmektedir. Tabii ki, bu davranış, mal piyasasında büyük bir rekabeti doğuruyor ve bu yüzden her satıcı müşterisini maksimum seviyeye getirmek için çaba gösteriyor. Bununla birlikte, tüm bu pazarlama taktiklerine rağmen, birçok satıcı tüm koleksiyonlarını zamanında satabilecek zamana sahip değil ve sezon sonunda az da olsa zarara maruz kalıyor.

Bu problemi bazı geleneksel yollarla çözmek son derece zordur, o yüzden WINBIX oluşturuldu. WINBIX’in temel özelliği, satıcı ve alıcıları arasında yerleşik benzersiz bir etkileşim algoritmasına sahip, merkezi olmayan bir platform olmasıdır. Tüm çalışma prensibi, çok iyi bilinen bir “Hollanda Açık Artırma” sistemine dayanmaktadır; açık artırma sırasında kullanıcının kendisi için çok cazip bir fiyatla belirli bir ürünü satın alabilmesidir.

WINBIX’in avantajları, tüm satıcıların en önemli sorunlarını çözdükleri için yadsınamaz. Tüm ürünlerinizi tüketici için de uygun bir fiyata satabilirsiniz. WINBIX platformu, blok zincir sisteminin bir temsilcisi olduğundan, yerleşik işlevlerinin çoğu, herhangi bir blok zincir ağının en önemli özelliklerini tanımlar. Yani, platformdaki tüm işlemler hem satıcı hem de alıcı için güvenilir ve güvenlidir. Bu, WINBIX platformunun içindeki sahte işlemleri dışlar.

Winbix projesinin ortaya çıkmasının asıl amacı , satıcının talep fiyatından mal satmasını ve alıcıyı istenen fiyattan satın almasını sağlayacak yeni bir satış kanalı oluşturmaktır. Bu sistemin temeli,fiyatın artmaması, ancak Winbix sistemi tarafından rastgele belirlenen belirli bir limite kadar inmesi üzerine kuruldu.

DAICO

Proje için ICO aracılığıyla fon toplama konusunda popüler bir girişimdi. Ancak bu sistem artık geçerliliğini yitirdi. Sistem kötü değil gibi, ancak yatırımcılar çoğu zaman yatırım fonlarını kaybetti. Neyse ki, yatırımcıyı yatırım fonlarını kaybetme riskinden tamamen uzaklaştıran yeni bir kaynak yaratma sistemi var. Sistem, desantralize özerk bir kamu yerleşimi olarak çevrilebilen DAICO olarak adlandırılmaktadır. Bu, tokenlerin yatırımcılar tarafından kontrol edilen ayrı bir akıllı sözleşmede saklandığı anlamına gelir. Takım ve proje yöneticileri burada depolanan fonlara erişemez.
Ancak proje finanse edilmesi yol haritası’ndaki noktalara ve tarihlere bağlıdır. Yani, belirli bir tarih ve maddeye göre, harcanan belirli bir miktar tahsis edilir. Bu, takımın toplanan fonları harcayamayacağı anlamına gelir. Kâr geliştiricileri ve proje katılımcıları, projenin son uygulamasından sonra, yani piyasaya girdikten sonra alacaklar.

DAICO Winbix

DAICO yöneticileri tüm kaynak toplama sürecini iki aşamada yapmaya karar verdiler; Pre DAICO ve DAICO. Pre DAICO çoktan başladı ve 36 gün sonra bitiyor. Ardından 12 ay sonra, 90 gün sürecek olan DAICO başlar. Pre DAICO ile 27.5 milyon WBX tokeni satılacak. İlginçtir ki, satılan her token grubuyla birlikte bunların fiyatı da artacaktır. Bu nedenle, bir projeye yatırım yapmak istiyorsanız acele etmeniz gerekir. Pre DAICO sırasında satılmayan tokenlerin tümü yakılacak ve ayrıca ekibin projeyi tanıtması için katkıda bulunan ve yardım eden yatırımcılar da ikramiye alacaklar. 
DAICO sırasında ise satılan token sayısı 125 milyon olacak. Softcap;31 250 000 WBX, Hardcap ise 125 000 000 WBX. WBX tokenleri Ethereum için satın alınabilir. Asgari katkı tutarı, normal bir yatırımcı için bile çok fazla olmayan 0,1 ETH’dir. Ancak, token fiyatının satılan her 5 milyon WBX’de arttığını unutmayın.

Takım:

Yol Haritası:

Sonuç

Uzun zamandan beri farklı markaların ürünlerini çok cazip bir fiyata satın alınabileceği bir platform bekleniyordu. Ve bence WINBIX böyle bir yeri temsil ediyor. Dahası, tüm işlemlerin değişmeyen bir sistemde, blok zincirinde güvenli bir şekilde sabitlendiği ve en güvenilir ve şeffaf olduğu bir platformdur WINBIX. 

Bu nedenle, WINBIX‘i daha yakından tanımanız için, whitepaperini incelemenizi öneririm. Aynı zamanda, projenin resmi ve sosyal kaynaklarını inceleyebilir, kurucu ekibi ile tanışabilir ve sorularınızı doğrudan telegram sohbeti ile sorabilirsiniz. 

Winbix hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://winbix.io/en

Whitepaper: https://winbix.io/whitepaper/Whitepaper_en.pdf

ANN thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5130735

Telegram: https://t.me/winbix_channel

Facebook: https://www.facebook.com/winbix.market

Twitter: https://twitter.com/WINBIX_channel

Medium: https://medium.com/winbix

Reddit: https://www.reddit.com/user/winbix

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBCr7T7GX1pCTxArtrt7u9A/

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336