WorldEx; Kripto Para Ticaretinin Yeni Adresi

Bugün size sunacağım proje WorldEx, adından da anlaşılacağı gibi, dünya çapında kripto-para alışverişi yapılan borsa platformudur., ICO’su tam gaz devam ediyor ve softcap’a zaten ulaşıldı.

Piyasa ve bankacılık sistemi, yüksek masraflar, para çekememe, çökme, hesapların dondurulması ve diğer bazı problemler gibi çeşitli problemlere maruz kaldı. Desantralize değişim platformu olan WorldEX projesi, söz konusu sorunları çözmeye çalışarak, geleneksel borsalara kıyasla daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay bir yol sunmaktadır.

WorldEx platformu, kullanıcı dostu bir arayüze, diğerlerine göre indirimli fiyatlara, birçok ülkede depozito ve kullanılabilirlik için çeşitli yöntemlere sahip olacak. Donanım ve çevrimiçi elektronik cüzdanlar için, son eylemlerin analitik analizi, kripto para birimindeki uzmanların bağımsız görüşlerine erişim dahil olmak üzere deneyim ve bilgiyle fikir alışverişi için sıkı protokoller olacaktır.
Web uygulamasının işlevselliğini sağlamak için dinamik bir PHP Codelgniter web sistemi planlanmaktadır. Platformda, birçok kişinin hizmeti kullanabilmesini sağlayacak çeşitli ödeme seçenekleri vardır. Kullanıcılar ayrıca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), WorldEx para (WDX), ZoZo para (ZZC), Lite para (LTC) gibi çeşitli kripto paraları satın alabilir, satabilir veya ticaretini yapabilir. Herhangi bir Fiat para birimi desteklenmeyecektir.
Platform, Amerika Birleşik Devletleri, Filipinler ve Dubai’de bulunan iyi eğitimli teknik destek personeli tarafından 7 gün, 24 saat çalışacaktır.

Platformdaki işlemler ve iç etkileşimler WorldEX tokenleri (WDX) aracılığıyla olacaktır. Kullanıcılar ya da yatırımcılar ICO sırasında tokenları edinebilirler. Platform kullanıcıları aynı zamanda referanslar veya motivasyon programlarından da kazanabilirler. Token sahipleri motivasyon programları, açık artırmalar, sendikalar ve dahili EBM ağına erişimde tokenleri kullanabilirler. Token sahipleri, tokenları kullanarak yaptıkları satın alımlar veya ödemeler için indirim alırlar.

Platform, kullanıcıların bilgi, deney veya düşünce alışverişinde bulunma şansına sahip oldukları bir bilgi portalı haline gelecektir. Portal, kamu ticaretine katkıda bulunmanıza ve başarılı yatırım stratejilerini dağıtmanıza izin verecektir. Kullanıcılar kripto-döviz piyasasında profesyonellerin ve favorilerin görüşlerine erişme şansına sahip olacaklardır.

WorldEx, kayıt sırasında kullanıcılar için iki faktörlü kimlik doğrulama gibi kripto para birimi araçlarının alınıp değiştirilmesinde son derece güvenli bir sistem sağlamak için 3 değişik borsa türünü kapsamaktadır. Komisyon ücretleri daha fazla tüccar çekmek için daha düşük olacaktır.

WorldEX platformunun özellikleri.

Kullanıcı dostu arayüz

Daha düşük ücretler

Küresel olarak birçok ülkeye açık

Donanım ve yazılım cüzdanları

ABD, Filipinler ve Dubai’de bulunan ekibiyle 7 gün 24 saat tam donanımlı müşteri destek servisi

Güvenlik, minimum ve maksimum ticaret limitleri, siparişlerin denetimi

ISO 27001 ve 27002 bilgi güvenliği standartları uygunluğu

2FA (2 Factors Authentication) güvenlik protokolü

Çok Dilli Destek (İngilizce, Çince, Japonca, Korece)

AML (kara para aklama) ve KYC doğrulama prosedürleri

Token Bilgileri ve ICO:

WDX tokenleri, Worldex platformunda etkileşim için öncelikli bir iç mekanizmadır. Başvuru ve motivasyon programlarından elde edilen kazançlar WDX tokenlarına ödenir. Dahili servislerin çoğu sadece WDX tokenlerine güvenmektedir.

Token Sembolü: WDX

Totalcap: 100 milyon WDX

Katılımcılar için satılan token : 50 milyon WDX

Softcap: 4 milyon USD

Hardcap: 10 milyon USD

Fiyatı : 1WDX = 0,65 dolar

Kabul edilen para birimi: MTC, ETH, ZZC

Crowdsale başlangıç tarihi : 18 Mart 2018

Crowdsale Bitiş tarihi: 30 Mayıs 2018

Fonların Tahsisi: Worldex Değişim Gelişimi:% 35, Pazarlama:% 50, Araştırma:% 15

 

 

Takım:

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://ico.worldex.io/

Whitepaper: https://ico.worldex.io/Cloud/Whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/Ex_Worldex

Telegram: https://t.me/Worldex_Exchange

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3417034

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703