WPP ENERGY; Yeni nesil yeşil enerji

Gününüzde ülkeler çeşitli sorunlarla karşı karşıyadır ve bu problemlerin büyük bir kısmını temiz ve eko-enerji temini oluşturmaktadır Çoğumuz kirli enerjiyi kullanıyoruz ve artık sır değil, gezegenimizin yenilenebilir enerji kaynakları var. Günümüzde birçok güçlü ve lider şirket yeşil ve temiz enerji üretmeyle ilgileniyor.

Yeşil enerji, geleceğin enerjisidir. Yeşil enerji teknolojisi, son on yıl içinde daha yaygın, daha rafine ve daha kolay bir hale geldi. Bundan on yıl önce, yeşil enerji bir kavram fikrinden daha fazlası değildi. Ama bilgisayarlar ve yüksek teknoloji modernizasyonu sayesinde, yeşil enerjiyi (güneş, rüzgar, su, vb.) harmanlamak kolaylaştı. “Yeşil Enerji” hareketinin zor kısmı, milyonlarca dolarlık araştırma ve geliştirmeydi ve halihazırda yapıldı.

Yeşil Enerji için modern gelişmeler ve gerçek dünyadaki saha testi 80’lerden beri devam etmektedir. Şimdi yeşil enerji geliştiricileri, yüksek seviyede Yeşil Enerji rezervleri olan yatırımcılara ulaşıyor. Bu herkes için daha parlak, daha yeşil ve daha yenilenebilir bir gelecek demektir.

WPP Enerji, dünyanın her yerinden herkese açık, dünya çapında bir enerji yatırım fırsatıdır. WPP Enerji ve blockchain sayesinde, yabancı ülkelerin enerji hisselerini satın almak için basit ve kolay bir yol var.

Dünya Enerji Üretim Şirketi’nin (WPP) merkezi İsviçre, Cenevre’dedir. 2009 yılında WPP Başkanı Rafael Ben tarafından, atıkların güce dönüştürülmesini sağlayan gelişmiş sıfır kirlilik teknolojisi ile dünyanın her yerinde belediye katı atıklarının sorunlarını çözmek için başlatılmıştır. 2010 yılında WPP Enerji, enerji santrali üretimini % 30 artıran ve işletme maliyetlerini % 45 oranında azaltan GE jeneratörleriyle devrim yaratan bir konsept sunuyor. 2016 yılında ise, kamu enerji maliyetlerini azalttığı blockchain teknolojisine girmeye başladılar.

WPP Platformu, dünyadaki toptan yenilenebilir enerji üreticilerinin enerji üretim verilerini platforma aktararak, dünyanın birçok yerinde yeşil enerjinin maliyetini en aza indirmeyi amaçlıyor. Misyonu ise, dünyanın en ekonomik ve verimli % 100 temiz enerjisini üretmek ve sağlamak için yenilikçi teknolojileri kullanmaktır.

Ethereum blok zincirinin en büyük avantajlarından biri verim, şeffaflık ve güvenliktir. Olaylar, dolandırıcılık olasılığını büyük ölçüde azaltan gizli veya geriye dönük olarak değiştirilemez. WPP Enerji, eşler arası bağlantı sağlayarak tamamen güvenlidir.

Merkezi olmayan yatırımlar, WPP Enerji tokeni yoluyla küresel yatırım ve enerjinin satın alınmasına izin verir. WPP Enerji, herhangi bir yatırım portföyüne sağlıklı bir katkı sağlar ve zaman içerisinde değer kazanacaktır

Token Bilgileri ve ICO:

Dünyanın büyük çoğunluğu hala fosil yakıtların kullanırken, WPP Enerji ICO ​​ile kitlelere dünya çapında dağıtılmış yeşil enerji getiriyor. WPP Enerji tokeninin değeri zamanla arttıkça, ödülleri kazanırsınız!

WPP Enerji yeşil enerji için kârlı bir yatırım platformu sağlıyor. WPP Enerji tokenleri (WPP), hızlı ve verimli küresel yatırım kabiliyetine olanak tanır. WPP Enerji Token zaman içinde değer kazanır, gerçek yeşil enerji ile desteklenir ve piyasa değerinin çok altında satışa sunulmaktadır.

Toplam token tedarik miktarı : 5 Milyar WPP

Özel satış fiyatı: 0.16 USD (sona erdi)

Ön Satış Fiyatı: 0,20 USD

Özel Satış dönemi 15 Temmuz’da sona erdi. Ön ICO hala devam ediyor.

Presale 15 Temmuz’da başlayıp 15 Eylül’de sona erecek. Bu süre zarfında token başına değişmeyen sabit fiyatla 0.20 USD’den satışa sunulacak. Minimum satın alma 1 ETH’dir. PreSale’in ilk 3 gününde % 10 bonus tokenları sunuldu. PreSale softcap 5 milyon dolar ve hardcap 50 milyon dolar olarak belirlenmiştir.

Token dağıtımı:

Token satışları % 50, Kurucular / Yönetim / Operasyonlar 20%, WPP Reserve% 5, Ar-Ge Ekibi 5%, Kriptopara Yeşil Enerji İndirimi% 10, Pazarlama% 10

Takım:

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://wppenergy.io//

Whitepaper: https://wppenergy.io/pdf/Whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4449273.0

Telegram: https://t.me/WPPEnergy

Facebook: https://www.facebook.com/WPP-Energy-575263249486648

Twitter: https://twitter.com/wppenergycoin

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703