XCrypt; Yepyeni Bir Hibrit Kripto Para Borsası

Günümüzde blockchain teknolojisi herkese dünyanın her yerinden kripto para alma ve satma fırsatı veriyor. Ancak, bu pazarın gelişimini büyük ölçüde engelleyen düşük likidite sorunu var. Bugün bazı borsalar nedeniyle, birçok insanın kripto para ticareti konusunda güvensizliği mevcut. Maalesef, bazı borsalar likidite konusunda büyük sorunlar yaşıyor, bazıları ise alım satım için yüksek miktarda komisyon alıyor ve bu nedenlerden dolayı kripto para meraklıları rahatsızlık duyuyor. Bir diğer sorun da bazı borsalarda iyi ve kaliteli müşteri desteği yok. Yatırımcılar genellikle kötü geri bildirimden ve destek ekibinden gelen yanıtın gecikmesinden şikayetçi.

Kripto para alanı genellikle borsalardaki açıklardan bilgisayar korsanları tarafından çeşitli saldırılara maruz kalır. 2017’deki birçok ticaret borsası saldırıya uğradı ve milyarlarca dolarlık kullanıcı parasını kaybetti. Kripto para borsaları, müşterilerinin kazandıkları para için büyük bir sorumluluk üstlenir ve kullanıcılarının parasını güvende tutmak için büyük çaba harcamalıdır. Bütün bunlar, genel olarak kripto paralar için negatif bir görüntü yaratır. 

Bugün çok sayıdaki kripto para birimi borsasına rağmen, ilginç ve özel bir borsa olan XCrypt’i tanıtacağım. Özelliği, ticaret platformunda exchange yapmak için standart tokenları ERC-721’i desteklemektir.

XCrypt projesi ekosistem olarak tasarlanmıştır, böylece tüm bileşenleri birbirinden tamamen bağımsız olarak çalışır. Proje ekibi, platformuyla kripto para biriminin dünyasını değiştirmeyi hedefliyor, bu sayede xCrypt, kullanıcılarına önemli yatırım fırsatları sağlayacak ve çeşitli hizmetler sunacak. Tüm bu hizmetler basit ve kullanışlı bir biçimde sunulacak.

XCrypt projesinin ana hedeflerinden biri, güçlü bir kripto para alışverişinin yanı sıra, kullanıcıların kripto para birimlerinin sahip olma, aktarma ve takas etme ile ilgili riskleri azaltma ve kripto para birimi piyasalarındaki değişikliklerden yararlanmalarını sağlamaktır. Ekip, bu platformdaki kullanıcıları birinci öncelik haline getirmeye çalışıyor. XCrypt projesinde tüccarların farklı öngörüleri iletebilecekleri ve paylaşabilecekleri kendi sosyal ağlarının oluşturulması planlanmaktadır. 

Misyonu; kripto para birimi topluluğunun gelişimine ve güvenliğine katkıda bulunmaktır. Geliştiriciler kripto para ile ilgili tüm işlemleri sunan blockchain teknolojisine dayanan yeni nesil bir ekosistem geliştiriyorlar.

XCRYPT Hibrit Platformu

Platform, blockchain bazlı bir çözüm ile birlikte güvenilir, gerçek zamanlı ve yüksek verimli bir işlem deneyimi sağlar. Hibrit olmak, temel olarak, merkezi ve merkezi olmayan borsaların avantajlarını birleştirirken, platformun başka borsalarda herhangi bir kusur taşımamasını sağlar. Merkezi ticaretin eşleştirilmesi ve Ethereum işlem sevkıyatının bir sonucu olarak, hibrit borsa kullanıcıları işlem beklemeden sürekli ticaret yapmalarına, bir seferde çeşitli siparişleri doldurmalarına ve siparişleri hemen fee ödemesi olmadan iptal etmelerine olanak tanır.

XCRYPT token

XCT tokeni, Xcrypt platformunu çalıştıracak tokendir. Xcrypt ekibi şu anda Idax borsasında bir IEO yapıyor. Daha sonra, XCrypt token Xcrypt borsasında hem fiat hem de alternatif elektronik para olarak satın alınabilir ve satılabilir. Ayrıca, para biriminin fiyatı farklı piyasa güçleri ve kripto para borsaları tarafından belirlenecektir. XCrypt tokeni, 200.000.000 token olarak sınırlı sayıda üretilecektir. XCT tokeni çeşitli işlevlere sahiptir. İşte bunlardan birkaçı:

  • XCT Token, sahiplerine kârlı sıralama sistemi (Airdrops) verir.
  • XCT Token, bu platformda yürütülecek IEO projelerine büyük bonuslarla katılması gerekiyor.
  • XCT tokeni DEX değişim ücretlerini ödemek için kullanılır.
  • XCT tokeni banka kartı ücretlerini ödemek için kullanılır.
  • Bu projenin sosyal ağında PRO üyeliği almak için XCT Token gerekmektedir.

Token adı: XCT; 
Token Türü: ERC-20; 
SoftCap: 7.000.000 USD; 
HardCap: 75.000.000 USD; 
Token fiyatı: 1 XCT = 0,1 USD.

Takım:

Sonuç

XCrypt projesi çok iddialı ve umut verici görünüyor. Projenin kendi MVP’si var, xCrypt proje ekibi IDAX borsasında IEO’yu yapıyor. Profesyonel ekibin vereceği destekle birlikte xCrypt projesinin başarılı bir promosyon ve satış dönemi geçireceğinden eminim.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: http://www.xcrypt.club/

Whitepaper: https://www.xcrypt.club/xCrypt-Whitepaper.pdf/

Telegram: https://t.me/xcryptclub

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4993175.0

Twitter: https://twitter.com/xcryptclub

Facebook: https://www.facebook.com/xcryptclub/

Instagram: https://www.instagram.com/xcryptclub/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCSTVlIYw7fj9PrVu9FYKKVQ

Medium: https://medium.com/@xcryptclub

Reddit: https://www.reddit.com/r/xCrypt/

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336