Xmoneta; sosyal ve iş iletişimi için dünyanın ilk desantralize şifreli messangeri

Birbirimize mektup göndermeyi bırakıp farklı iletişim kanalları keşfettiğimizden beri iletişim sanatı gelişti ve her geçen gün artarak gelişmekte. Teknolojinin de gelişmesiyle, E-posta ve Mesaj uygulamaları, kişisel ve profesyonel iletişimimizi devraldı. Telegram,diğerlerinin sağlayamadığı en güvenli mesajlaşma uygulaması olarak kullanıcıların favorisi haline geldi. Tabi ki, Twitter ve Weibo vb. bir çok uygulama da digital iletişimde büyük yer almakta. Uygun fiyatlı bir akıllı telefon ile dijital iletişimin artan kullanımı, mesajlaşma uygulamaları talebindeki artışa neden oldu.

Araştırmalara göre, mesajlaşma uygulamalarının dünyadaki 5 milyardan fazla Aylık kullanıcısı var. Mesajlaşma servisleriyle birleştiğinde, pek çok uygulama platformda para transferi ve ödeme servisinin entegre etmeye başladı. E-ticaret ve online hizmet talebindeki artış, şirketlerin platformda daha fazla hizmet sunma yönündeki çalışmalarını artırdı. Akıllı telefon pazarındaki yükseliş, dijital iletişim ve dijital ödeme, platformdaki kullanıcı sayısını daha da artıracaktır. Her şeyi tek bir yerde sunan bir uygulamaya ihtiyacımız var. Tek bir platformda entegre hizmete olan gereksinim, dünyadaki dijital altyapının yükselmesi nedeniyle her geçen gün artıyor.

Xmoneta Social Messenger işte tam da bu noktada sizin için yenilikçi çözümlerle birlikte gelir. Xmonteta’nın şifreli haberci, sosyal ve ticari iletişim için dünyanın ilk yerel yönetimidir.Sosyal ve şifreli iletişim için şifrelenmiş mesajcıyı vurgular.

Xmoneta, blok zincir teknolojisine dayanan tek bir platformda eksiksiz bir ödeme, sohbet, ticaret ve sipariş ekosistemi inşa ediyor. Dünyanın en güvenilir haberci servislerinden biri olacak. Kullanıcıların kendi ustaları olmalarına ve kendileri için en iyisinin hangisi olduğuna karar vermelerine izin vereceklerdir. Sosyal ve iş iletişimi için dünyanın ilk merkezi olmayan hepsi bir arada şifreli haberci yarattığını iddia ediyorlar. Platformun tanıtımı ile arkadaşlarınızla konuşmak daha güvenli olacaktır. Moneta’nın sunduğu diğer hizmetler Para Transferi, Alışveriş ve ticaret gibi.

Xmoneta, iletişim ve ürün satın alma ve kitap hizmetleri için kullanılabilen şifreli sosyal mesajlaşma uygulaması olmayı hedeflemektedir. Bu, aynı ödeme ve iletişim araçlarına sahip olmak gibi ve güvenli cüzdan kullanacak bir blockchain uygulaması. Endişelenmeyin, Moneta, ticaret için piyasayı da sağlayacaktır. Mesajlaşma platformu olduğundan, geleneksel sosyal ağ siteleri aracılığıyla hedef kitlenize ulaşmak için harika bir yol olacaktır.

Diğer insanlarla iletişim kurarken, gizlilik, güvenlik ve kolaylık istediğiniz şeydir. Xmoneta, geleneksel ağ sitelerinin sağlayamadığı tüm bu değişkenleri sağlayabilir. Xmoneta, özel olmasını istediğinizde gizlilik sunar.

Xmoneta’nın Avantajları:

Ethereum tabanlı bu uygulama aşağıdakileri yapmanıza izin verir:

-Arkadaşlarınızla iletişim kurma

-Ürün ve hizmet, kitap satın alma

-Paranı güvenli, cüzdan içinde tutma

-Pazar platformumuzda ticaret yapma

-Kendi işinizi kurma…

Xmoneta ile arkadaşlarınızla konuşabilir, elektronik mağazalarında farklı öğeler satın alabilir, müzik dinleyebilir, kitap okuyabilir, yemek sipariş edebilir, taksiler çağırabilirsiniz ve benzeri birçok Mümkündür. Daha da önemlisi, mesajlaşma programınızı farklı para birimleri için bir cüzdan olarak kullanabilirsiniz. Çeşitli amaçlar için birden fazla uygulama indirerek cihazınızı boşa harcamaya gerek yoktur. Bu uygulama ile Farklı para birimi türlerini alışverişi yapmak için farklı kaynakları ve cüzdanları kullanarak vakit harcamanıza gerek kalmıyor.

Ekosistem Hakkında:

Xmoneta Token (XMN), topluluk üyeleri arasındaki her tür işlem için merkezi olmayan bir kripto paradır. VISA / Master Card tarafından desteklenen habercilerle ilgili kanıtlar hariç tutulur, böylece kullanıcılar sanal ve plastik kartları kullanarak şifreleme ile ödeme yapabilir. Sahibi, tokenları nakit ödemeden XMN kullanarak satın alabilir. XMN sadece Xmoneta ekosisteminde kullanılan dahili bir para birimidir ve tokenların sayısı 1 milyar XMN ile sınırlıdır. Bu sınırlamalar nedeniyle müşterilere büyük indirimler, iş ortaklarımızdan ikramiyeler, mükemmel teknik destek ve ücretsiz planlar elde edilir. Ekosistemde XMN ne kadar çok kullanılırsa, o kadar az gösterici kullanılacaktır. Bu ne demek? Bu, para biriminin maliyetinin artacağı anlamına gelmekte…

Xmoneta Pazarı ve İş Dünyası:

Xmoneta’da kullanıcılarının malları ve promosyonları alışveriş veya satmak için kullanabilecekleri bir pazar da vardır. Tüm ürünler özenle kategorize edilmiştir. İhtiyacınız olan ürünler daha sonra Xmoneta cüzdanınızda bulunan kredilerle doğrudan ödeme yaparak alınabilir. Xmoneta kullanıcıları, çalışmakta olan projeleri satın almak, diğer Xmoneta kullanıcılarını abone olmaya yönlendirmek veya sitenin sayfalarında oturum açmak için kullanılabilen bazlı hesaplar da oluşturabilir. Xmoneta, online pazarlamanız için, reklamcılık fırsatları ve iş hedeflerinize ulaşmak için daha fazla fırsat sağlar.

Banka Xmoneta

Xmoneta ile bankacılık işlemleri de daha kolaydır. Bu uygulama transfer, döviz, ödeme, yatırıma kadar kullanılabilen internet bankacılığı teknolojisi kullanıldığı durumlarda kullanılır. Daha kolay ve pratik olan yeni bir bankacılık döneminden yararlanmak için dijital veya geleneksel para birimini kullanabilirsiniz.

ICO Bilgileri:

Güvenli bir platform oluşturmak için, insanlardan proje geliştirme sürecinin bir parçası olmasını istediler. ICO,% 70’i Halka dağıtılan 1.000.000.000 XMN token oluşturulmasıyla yürütülmekte. XMN token Pre-sale şu anda aktif ve 25 Şubat 2018 tarihine kadar devam ediyor. Fırsatı kaçırmamak için https://xmoneta.com/ resmi websitesini ziyaret ediniz

ICO, 13 Mart 2018’den itibaren başlayıp 30 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecek. Toplanan fonların% 50’si platformun geliştirilmesinde kullanılacakken %20’si platformun pazarlanması için kullanılacak. Platformun arkasındaki ekip, teknoloji ve İş alanlarında deneyimlidir. Blockchain teknolojisinin gücüne inanıyorlar.

Moneta, blok zinciri ve kriptoyu kullanarak gelişmiş bir iletişim ağı oluşturmak için umut verici bir projedir. Şifreli mobil haberci, akranlarınızla yaptığınız bilgilendirme işlemlerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlayacaktır. Sosyal ve ticari iletişiminiz için mükemmel bir platformdur. Platform, arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, yeni insanlarla ve özel kişilerle sohbet etmenizi sağlar. Sadece bu değil, platformdaki uygulamayı kullanarak ürün ve hizmet satın alabileceksiniz. Bir işletme sahibi olarak, işinizi organize edebilecek ve kitlenizle etkileşimde bulunmak için kullanabilecek ve doğrudan satışları elde edebileceksiniz.

Bu bir anlamda Sosyal ve İş dünyası iletişiminin bir araya getirilmesidir. Modern dijital hizmetlerini tek bir platformda birleştiren bu platform sayesinde insanlar, birden fazla kullanım için birden fazla uygulama yerine yalnızca bir uygulamayı indirmeleri yeterli olacak. Gerçekten çok kullanışlı ve mükemmel bir fırsat…

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://xmoneta.com/

Teknik Rapor: https://xmoneta.com/xmoneta_whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/xmoneta.xmn

Twitter: https://twitter.com/xmoneta_xmn

My bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703