XYO; Blockchain ile Nesneleri Takip Edin

Merhaba arkadaşlar

Bugün sizlerle oldukça ilgi çekici bir projeyi ele alacağız, çünkü bugünlerdeki ICO’lar arasında diğerlerinden eşsiz ve farklı
XYO ağı, dünyanın bir numaralı üçüncü tarafın müdahalesi olmaksızın iki taraf arasında işlem yapılabildiği, dünyanın ilk Oracle protokolüdür.

Başka bir deyişle, XYO Network platformu , tüm faaliyetler boyunca malların konum sistemini merkezden ayırabilen ve her adımı güvenli ve şeffaf bir şekilde takip edebilen bir ağdır.

XYO şebekesi, dünyadaki 1.000.000 den fazla dolaşım cihazına sahip olan ve hali hazırda tüketicileri tarafından dağıtılan mevcut bir altyapı üzerine kurulacaktır . Bluetooth ve XYO GPS cihazları, tüketicilerin günlük takip etmek istedikleri şeylerin (örneğin, anahtarlar, valizler, bisikletler ve hatta evcil hayvanlar) fiziksel olarak izlenmesini sağlar. Bu tür öğeler kaybolursa, kullanıcılar konumlarını kendi akıllı telefonlarında özgürce görebilir. Sadece altı yıl içinde, XYO ağı dünyanın en büyük mobil Bluetooth ve GPS ağlarından birini oluşturdu.

XYO sistemi, bağlı cihazların protokolüne, herhangi bir saldırıya karşı yeterince güvenli ve dayanıklı olacak bir giriş noktası sağlar.
Bu, kullanıcıların konum verilerine yüksek güven duymasını sağlayacaktır.

XYO, tüketicilerin akıllı telefonlarından gerçek zamanlı olarak malları takip etmelerini sağlayan Bluetooth ve GPS dirençli cihazlarla son teknoloji ürünü bir lider olmuştur. XYO, takıdan arabalara, gerçek zamanlı konumlara kadar her şeyi takip edebilir.

Token Bilgisi ve ICO:

Tüm XYO ağının kalbinde, akıllı sözleşme özelliğini kullanan,ERC20 temelinde çalışan XYO tokenı var. XYO Token’in (XYO) amacı, akıllı sözleşme geliştiricilerinin, gerçek dünyadan coğrafi konum doğrulamasına erişmek için kullanabileceği şekilde olacaktır.Geliştiriciler, akıllı sözleşme oluştururken konum verilerine erişebilecek ve bunları bir adım olarak kaydedebilecektir.

Bu token, hem madencileri hem de XYO token sahiplerini de teşvik edecek, böylece düşük işlem ücretleri ve ağın öngörülen uzun vadeli maliyeti sayesinde sağlıklı likidite düzeyi sağlanacaktır. Satılmayan tokenlar yakılacaktır.

ICO’nun önemli detayları:

Token sembolü: XYO
Sözleşme türü: ERC20
ICO başlangıç tarihi: 20 Mart 2018
ICO bitiş tarihi: 20 Mayıs 2018
Toplam XYO kaynağı: Token satışı sırasında satın alınan toplam sayıyla sınırlı olarak, başka tokenlar oluşturulmaz
Fiyat: 1 ETH = 100.000 XYO başlangıçta ve 1 ETH = 33,333 XYO maksimum

Takım:

Sonuç:

XYO Ağı çevremizdeki dünya için oldukça derin sonuçlar doğurabilecek iddialı bir projedir. XYO Ağı, bu devrimin gerçek dünyada çok daha fazla fayda sağlamasına, konum verilerini doğrulamasına ve akıllı sözleşmeler yürütmek için kullanılmasına izin verecektir.Bu cesur bir vizyon ve gerçekleştiğinde gördüğümüz en önemli blockchain projelerinden biri olabilir.

“XYO ağı, blok zinciri ve gerçek dünya arasındaki dünyanın ilk XY koordinat köprüsüdür”

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website : https://xyo.network/index.html

Whitepaper : https://xyo.network/whitepaper/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3040825.0

Twitter : https://twitter.com/XYOracleNetwork

Telegram : https://t.me/xyonetwork

Facebook: https://www.facebook.com/xyonetwork

My bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703