Yumerium; Video Oyunu oynarken para kazanın

Video oyunu endüstrisi bugün 109 milyar dolarlık şaşırtıcı bir değere sahiptir ve 2020’ye kadar 128 milyar dolara çıkması bekleniyor. Son yıllarda, video oyunları; oyuna para ödeme modelinden bedava oynama modeline doğru değişiyor. Artık blockchain teknolojisinin ortaya çıkmasıyla “kazan-kazan” modeliyle bir başka devrim potansiyeli var olmakta.Oyun topluluğu, tüm dünyada milyonlarca takipçi ile canlı ve aktif bir topluluktur. Aynı zamanda, oyun topluluğunun kendisi oyunlar için en iyi pazarlama biçimi olabilir. Çalışmalar, insanların yeni oyunlara bakarken, tipik reklamcılık biçimlerine ve geleneksel medyanın üstündeki arkadaşlarının yorumlarına ve önerilerine güvenmenin daha olası olduğunu göstermiştir.

Yani, Yumerium’un yapacağı şey, insanların oyun oynayarak, paylaşarak ve gözden geçirerek, YUM tokenları biçiminde ödüller kazanabildiği bir sistemi tanıtmaktır. Daha sonra bu tokenları oyun parası olarak kullanabilirler.

Yumerium platformu, oyuncuların, yayıncıların ve geliştiricilerin bundan faydalanması için fırsatlar sunacak. İleride yeni oyunlar platforma katılacak. Bu oyunların geliştiricileri, oyunlarıyla ilgili reklam yapan ve yeni kullanıcılara referans olan oyunculara ödül sunarak yeni bir kitle çekmek için ayrılan YUM’larını kullanabilir.

Sırayla, oyuncular oyun oynayarak, paylaşarak ve gözden geçirerek YUM tokenları kazanabilirler. Daha sonra oynadıkları oyunlarda para olarak kazandıkları YUM’u kullanabilirler. YUM’u diğer kripto para birimlerine ya da borsalarda fiata dönüştürbilirler.Yumerium’u destekleyen tüm oyunlarda YUM kullanmak mümkün olacak ve şirketin platformlarındaki oyun sayısını zamanla önemli ölçüde artacağı tahmin ediliyor.

 

 

 

Token bilgileri ve ICO:

Token sembolü: YUM

Fiyatı: 1YUM=0.1 USD

Önsatış tarihi: 22 Nisan — 12 Mayıs

Kamu Satış tarihi :13 Mayıs — 19 Mayıs

Hard cap: 500.000.000

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, USD

Token Dağılımı:

Token satışı % 50

Ağ Tohumlama % 20

Kurucu Takım ve Danışmanlar % 20

Reserv % 10

 

 

Yol Haritası:

 

Sonuç olarak;

Yumerium projesi, çevrimiçi oyunlar oluşturma ve geliştirmede deneyim sahibi olan Subdream Labs firması tarafından oluşturuldu. Geliştiriciler, her oyuncuya oyuna katılarak para kazanabilecekleri ve yeni kullanıcıları davet edebilecekleri bir fırsat sunuyorlar. Yumerium ekibi için bir ICO yapmak, zaten işleyen bir platformu desteklemenin, gelişmiş pazar segmentinde yeni bir teknolojiyi tanıtmanın bir yoludur.Oyun sektöründe zaten çok az sayıda ICO var, ancak Yumerium, sahada tecrübeye, birkaç yıl boyunca oyun geliştirme ve kendi platformlarında kullanılmak üzere inşa edilmiş bazı oyunlara sahip olma avantajına sahip. Bu çok önemli bir avantaj. Ayrıca teorideki token modeli iyi bir fikir; insanları fikirlerini paylaşmaları için ödüllendiriyor ve böylece bir viral ağ etkisi yaratmayı amaçlıyor.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: http://yumerium.com/

ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3272290.0

Whitepaper: http://www.yumerium.com/whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/yumeriumtoken

Facebook: https://www.facebook.com/Yumeriumtoken/

Telegram: https://t.me/joinchat/H5o7EE7ncnHvSXJJYWSLYg

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703