Zamzam; İlk Adil Dijital para Bankası

Zamzam, İslami bir bankanın modeline dayalı olarak insanlar ve işyerleri arasında uygun finansal işlemler için modern bir program sunuyor. Müşterileri için krediler, güvenilirlik, şeffaflık, kullanım kolaylığı ve nakit kontrolü gibi kavramlar sağlamaktadır. Blockchain teknolojisi ve kripto-para piyasasıyla birlikte Zamzam doğuyor. ZamZam, kripto para piyasasında milyonlarca insanı ve kuruluşu bir araya getiren şeffaf, adil ve verimli bir block zincir bankasıdır. Bu, kullanıcılara nakit akışı ve vergilendirmeyi kontrol etme fırsatı ve kullanıcılara fonları üzerinde tam kontrol yetkisi sağlarken, işlemlerde milyonlarca dolar tasarruf etmelerini sağlar.

Tam teşekküllü bir çevresel programın geliştirilmesine ilişkin birincil engel, genellikle kripto para bankasındaki kullanımın karmaşıklığıdır. Zamzam, kripto-para kullanıcılarının küresel hedef kitlesini genişletiyor ve aynı zamanda çok derin bir sisteme sahip olmayan tüketiciyi de kapsıyor. Genellikle, alıcının, uygulamayı indirmek için araştırma köprüsü içeren bir mesaj alacağı telefonu girmek yeterlidir. Birincil yetkilendirme sürecini devretmiş ve kimliği doğrulanmış olan tüketici, alınan parayı yönetme kapasitesine sahip olacaktır.

Zamzam sayesinde herhangi bir tüketici ve küçük — orta ölçekli işletme, gelişen ortam sayesinde dijital paradan faydalanabiliyor. Zamzam, dünya genelinde bankalar ve finans kurumlarının blok zincir ve merkezi olmayan sistemlerin uygulanmasıyla açık, adil ve verimli hale gelmesi için geleneksel bir para sisteminden tamamen dijital ekonomiye geçiş sürecini hızlandırmaktır.

Zamzam Cüzdan:

Zam.wallet, iyi bir kullanıcı dostu ve fonksiyonel programa sahip, iyi korunan, çok amaçlı bir cüzdandır. Zamzam ortamında kurumlara hizmet ederek önemli bir yer tutar. Zam.wallet’in başlıca görevleri:

  • Birincil olarak kripto para ve daha sonra fiat için gerekli cüzdanların üretilmesi ve güvenli bir şekilde saklanması
  • Müşteriler arasında dahili transferler ve harici cüzdanlara para çekme
  • Zam.wallet ile dahil edilebilecek bireysel bir modül tarafından dijital para değişimi şekli

Kullanıcılar tarafından Zam.wallet, Web, iOS ve Android üzerinden indirilip kullanılabilir. Kayıt sırasında kullanıcı telefon numarasını ve güvenliğini yazmaktadır. Tüketici, önemli olduğu gibi, istenen para birimleri için daha fazla cüzdan üretir. Şifreleme ve şifre çözme sadece kullanıcı hesaplarıyla sağlanacaktır.

Token Bilgileri ve ICO:

ZAM Token, para transferleri komisyonları, ZamZam bankacılık ürünlerinin satın alınması için kullanılan ZamZam Bank blok zincirinin iç para birimi olup,stellar tokendir.

Blockchain platformu: Stellar

Token tipi: Stellar utility token

Toplam token miktarı: 8,500,000,000 ZAM

Token fiyatı: $0,02

Satılan Token miktarı: 5,525,000,000 ZAM (% 65)

Soft cap: 11,100,000 ABD doları

Hard cap: 55,400,000 ABD doları

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, XLM

Takım:

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://zam.io/en

Whitepaper : https://zam.io/ZamZam%20Whitepaper%20English%2017.09.18.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/zamzambank

Twitter: https://twitter.com/zamzambank

Telegram: https://t.me/zamzamchat

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703