Zenodys: Dijital varlıklarınızdan para kazanın

Dijital kaynaklarınızdan para kazanma fırsatınız olsaydı ne olacağını hiç düşündünüz mü? Dijital varlıklar için standartlaştırılmış ve birleşik bir pazar yeri olmaması büyük bir sorun. Sektörün en büyük sorunu işlemlerin parçalanmasıdır. Dijital varlıkların para eden ürünlere dönüştürülmesine yönelik araç ve uygulama eksikliği, sektör için büyük bir zorluktur. İnsanlar teknolojinin incelikleri veya istenen sonuçlara ulaşmak için gerekli çözümlerle iyi donanımlı değildir.

Zenodys, herkesin yüksek kaliteli dijital varlıkları inşa etmesini ve satmasını sağlayan, blockchain teknolojisiyle desteklenen, merkezi olmayan bir görsel gelişim platformudur. Görsel geliştirme araçları kullanılarak oluşturulan projeler, merkezi olmayan ağlarda saklanır ve çalıştırılır. Bu standart yaklaşım parçalanmayı azaltır, birlikte çalışabilirliği geliştirir ve entegre veri kümelerinin oluşmasını sağlar

Zenodys, ethereum blockchainine dayalı dijital varlıklar için bir platform oluşturur. Dünyanın her yerindeki insanlar için dijital varlıkları ticarete dönüştürmeye yönelik bir pazar yeri inşa ediyor. Son teknolojiye sahip görselleştirme aracı, platformun çekirdeğini oluşturur ve herkesin dijital varlıklarını yaratmasına, çalıştırmasına ve satmasına olanak tanır. Otomatik sistem ile basit ve anlaşılır olacak şekilde kurulmuştur.

Akıllı Sözleşme, sözleşmeyi otomatik olarak yürütmek ve platform’a katılan farklı taraflar arasında ödeme yapmak için kullanılacaktır. Platformda sunulan son teknoloji, herhangi bir arka planın piyasada satılabilen yüksek kaliteli dijital içerik geliştirmesine yardımcı olacaktır.

Görsel bloklar, dijital varlıkları platformda tanımlar ve varlıklar bu bloklar kullanılarak oluşturulur. İş akışı oluşturucu, platformdaki herkesin farklı öğeleri birbirine bağlayarak dijital varlıklar oluşturmasına izin verir. Yapay zeka teknolojisi, doğru görsel blokları doğru dijital varlığa uyacak şekilde eşleştirir.

Yüksek kaliteli dijital varlıkların geliştirilmesine yönelik herhangi bir katkı blok zincire kaydedilecek ve katkıya göre ödüllendirilecektir. Projede çalışan ekibin yazılım geliştirme ve pazarlama alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi vardır.

 

Platformun avantajları:

Zenodys kanıtlanmış deneyime ve güvenilir bir iş modeline sahip dinamik bir ekibe sahiptir.

Ürün, ICO’dan kısa bir süre sonra para kazanmaya başlayabilecektir.

Yapay zeka ve blok zincirini birleştirerek, bu teknolojileri son derece cazip bir geliştirme pazarına sokuyor.

Zenodys jetonu, güvenilir bir üçüncü taraf denetiminden yardımcı olarak onay alacaktır. Şirket, KYC ve AML kontrollerini kullanarak olası riskleri en aza indirecektir.

ICO Zenodys, 46.000’den fazla oy ile ICOBox tarafından tarihi bir farkla seçildi.

Token Bilgileri ve ICO:

Zenodys tokeni, ethereum üzerinde ERC20 uyumlu bir token olarak uygulanacaktır. Bu, ethereumdaki diğer cüzdanlar ve tokenlerle birlikte çalışabilirliği sağlar. Blockchainin akıllı sözleşmesi tüm işlemleri güvenli bir şekilde ele alır. Zenodys, mayıs 2018’de başlayan Token CoinZZ satışını gerçekleştirmeyi planlıyor. Token satışları sona erdiğinde token sahiplerine dağıtım yapılacak.

 

Yol Haritası:

 

Sonuç

SaaS endüstrisi hızla büyüyor ve 2017 yılında 246,8 milyar dolar olması tahmin ediliyor. Platform, AI, IoT ve Big Data gibi çeşitli teknolojilerden oluşan geniş endüstriyel tabanı hedefliyor. Bu sektörlerin her biri bir milyar dolardan daha değerlidir ve bu değer daha da büyüyecektir. Ayrıca programcı olmayanlara kodlama bilgisi olmadan çözümler ve hizmet geliştirmeleri için çözüm sunarlar.

Yavaş yavaş, platformdaki tüm öğeler açık kaynak olarak sunulacaktır. Platformun geleceği platformdaki topluluklar tarafından belirlenir. Şirketler bu teknolojilere hazırlanıyor ve entegrasyon sürecini mevcut çerçevelerine göre planlıyorlar.

Platform herkes için bir çözüm geliştirme fırsatı vererek internet ve teknolojinin gücünü demokratikleştirecektir. Gelecekte yenilikçi dijital teknolojiler göreceğiz. Platformdaki farklı ürünler ile dijital varlıklarınızdan para kazanmaya hazır mısınız?

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Official website :: https://zz.zenodys.com

Whitepaper: https://zz.zenodys.com/zenodys-whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/zenodysico

Facebook: https://www.facebook.com/zenodys

Twitter: https://twitter.com/zenodys

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703