ZIPCOIN: Global P 2 P borsa ve havale platformu

Blockchain günümüzün hızla yükselen trendlerden biri, dünyanın her yerinden takip ediliyor ve aynı zamanda kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesi de blockchain teknolojisinin popülerliğini açıklıyor. Blockchain teknolojisinin ortaya çıkışı, sınırsız beklentilere sahip bir dünyaya neden oldu.Blockchain, ek gelişmiş güvenlik sistemi, makul sözleşmeler, cevap verebilirlik ve eşler arası uluslararası işlemlerin daha kolay hale getirilmesi yoluyla daha yüksek kalite güvencesi sağlıyor. Blockchain teknolojisi, değişime veya silmeye karşı bağışık olan işlemlerin ve kayıtların şeffaf bir dijital defteridir. Daha fazla güvenlik, daha düşük maliyet, zaman verimliliği ve hata direncinin ek özelliklerini sunar. Blockchain teknolojisinin faydası sınırsızdır ve dijital işlemleri kaydeden değişmez bir kamu defteridir.
Bugün, dünyada ödeme ve havale sektörünün karşılaştığı sorunları çözmeyi vaateden bir projeyi anlatacağım. İş dünyasının ve işletmelerin küresel olarak genişlemesini kolaylaştıracak yepyeni bir ödeme sistemi sunmak için blockchain teknolojisinin kullanılmasını benimseyen ZIPCOIN projesi.

ZIPCOIN Hakkında:

ZIPCOIN, 104 milyar dolarlık bir havale sektöründeki işletmeleri ve bireyleri artıracak blokzincir bazlı bir merkezi olmayan havale ve ödeme platformudur. ZIPCOIN, geleneksel problemleri çözebilmek için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Bu proje, adından da anlaşılacağı gibi Peer to Peer (“müşteriden istemciye”) prensibine dayanıyor ve blockchain üzerine inşa edilmiş bir eşler arası desantralize ağ platformudur.

ZIPCO token havale ve ticarileşme endüstrilerini her tür için kolaylaştıran, blockchain ile güçlendirilmiş ödeme sisteminin oluşturulmasıyla devrim yaratmaktadır. P2P havale ve borsa işletmelerine güvenli, hızlı ve güvenilir bir ödeme cevabı oluşturmaktadır. ZIPCOIN Blockchain ödeme platformu, tüm dünyada korsanların ZIPCOIN platformuna girmesini engelleyen zahmetli bir yapı oluşturabilen kripto para birimi endüstrilerinde basit ve güvenliği sunar. Farklı emniyet çabaları esas olarak blok zincirin nihai gelişimi ile doğru şekilde kullanılmasını sağlar.

ZIPCOIN, P2P’e benzersiz bir varsayım sunan bir platform olabilir. Platform aracılığıyla, kullanıcılar dünyayı dijital deneyimlerle birbirine bağlamaya yönelik ortak veriye ve heyecana sahip bir dünya topluluğunun parçası olacaklar. Güvenli fon yönetimini; makul para sözleşmelerini ve dijital para birimleri, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) tarafından desteklenen anlık fon transferlerini onaylamak için kullanılır. ZIPCOIN’e yapılan tavsiye için bir ödül var, bu da platformun genişletme ve geliştirme konusunda tutkulu olan gayretli ve Özel yatırımcılara, öneren üyeler tarafından tokenlerinin % 20’sini önerme bonusu olarak veriyor. ZIPCOIN platformu yatırımcıları için sayısız teşvik ve bonus sunmaktadır.

Mevcut sistemin sorunları; veri gizliliği eksikliği, kullanıcı doğrulama ile ilgili maliyetler ve uzun verimsiz zincirlerdir. Gizlilik meselesiyle mücadelede, projenin bu konuda tamamen merkezi olmadığı, tek bir otoritenin verilere erişmediğini belirtmek önemlidir. Ayrıca, kullanıcı tarafından yüklenen dosyalar IPFS’de tutulacaktır. ZIPCOIN, tam özelleştirmeyi desteklemek için modüler bir gösterge panosu ile birlikte gelen kapsamlı bir işlem arayüzü sunar. Bu tamamen özelleştirilebilir arayüzün en köklü borsalarda bile gelmesi zor. Platformun özelleştirilebilir düzeniyle, kullanıcıların pano bileşenlerinin her birini tercihlerine göre taşıma ve yeniden boyutlandırma yetkisi vardır. Bu, kullanıcının işlem tarzına göre en alakalı bilgileri görüş hattına taşımasını sağlar.

Bugünün dijital dünyası, dijital deneyimlerinin merkezinde toplulukla sosyalleşmek için anında memnuniyet istiyor. Amacı, P2P sektörünü + sosyal eşitliğe blok zincir ekleyerek tamamlamak. Platformdaki hesapları yönetmeye başlamak için yalnızca belirli dijital para birimlerinin ve takma adların ele alınması ihtiyacı nedeniyle giriş engellemesini ve blok zincir engellerini ortadan kaldırabilirsiniz. ZIPCO token, EOS blok zinciri ile çalışan ödeme sisteminin oluşturulması ile havale ve borsa sektörlerinde devrim yaratıyor.

Zipcoin’in Özellikleri:

Projenin asıl amacı, Afrika’nın ve ötesinin gelişmekte olan pazarlarına havale ve aşağıdaki özellikleri sağlamaktır: 
• düşük havale ücretleri 
• Döviz için orta piyasa oranı 
• EOS’u kullanarak kolay, basit, güvenli, hızlı havale çözümleri 
• Eşler Arası transferler 
• Topluluk odaklı ekosistem 
• Başlattığı her pazarda gençler için iş yaratma 
• Havale alanındaki yenilikçi teknolojileri kullanarak eğitim ve farkındalık.

P2P, Zipcoin ile her biri sürekli olarak Ağ hattı üzerinden ihtiyaç duydukları desteği alacaklar. Zipcoin, birçok yönden etkilenen havale ve ödeme sistemini geliştirmek için merkezi olmayan bir şekilde tasarlanmıştır. Zipcoin, kripto endüstrilerinde en iyi blok zinciri ağlarından biri olan EOS blok zincirinin kullanımını benimsemiştir, EOS blok zinciri, güvenli, hızlı ve güvenilir işlem sistemi ile tasarlanmaktadır. Platformu iyi kullanıcı arayüzü ile tasarlayarak tecrübe edebilirsiniz.

Afrika, blockchain teknolojisine geçmede geri kalmış bir kıta olmuştur ve Zipcoin’in Afrika pazarına daha fazla odaklanmasının nedeni budur. 
Bu platformun diğer avantajları, ihtiyaç duyulduğunda üyelere yardımcı olmak için iyi müşteri desteğinin sunulmasıdır.

Blockchain teknolojisi Zipcoin projesinde yüksek değişim maliyeti olmaması için benimsenmiştir. Blockchain, banka masrafları ve diğer bazı masraflar da dahil olmak üzere, dünya çapındaki ödeme ve işlemlerin değişim giderlerini düşürmek üzere ayarlanmıştır. Blockchain, doğrudan bir ödeme işlemi sunar. Gerekli olan daha az birey ve prosedür olduğu için, blok zincir ödeme sistemi konusunda öngörülemeyen bir şey yoktur. 

Blockchain teknolojisi ile işlem hızının düşünüldüğü göz önüne alındığında, Zipcoin‘in otomasyona geçme teknolojisini benimsemesi ve bunun gibi platformdaki işlem hızını arttırması, nakit değişimi neredeyse anında mümkün. 

Geleneksel ödeme yöntemleri, ödeme platformundaki işlemlerin onaylanmasını sağlayan bir yabancıya ihtiyaç duyarken, Zipcoin, blok zinciri teknolojisini kullanarak acenteler veya üçüncü taraf olarak bilinen bu yabancıları ortadan kaldırmaktadır. Bu ademi merkeziyetçi yapı ve prosedürler, uzlaştırma prosedürünün daha hızlı ilerlemesi ve daha az maliyetli olmasının temel nedenlerinden biridir.

Zipcoin Blockchain ödeme platformu, tüm dünyadaki korsanların Zipcoin platformuna girmesini zorlaştırarak kripto para birimi endüstrilerinde en iyi ve en güvenilir güvenliği sunar. Diğer güvenlik çabaları temel olarak blok zincirin geliştirilmesi ile nasıl iyi bir şekilde kullanılabileceği ile bağlantılı olmuştur.

Zipcoin Token Detayları:

Token Adı : ZIPCO 
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri: BTC, ETH, EOS, USD 
Token Türü: EOS 
Toplam Tedarik edilen token miktarı: 500.000.000 ZIPCO 
Token Fiyatı: 1 EOS = 2.500 ZIPCO

Token Dağılımı:

Takım:

Her projenin arkasında daima harika ve deneyimli bir profesyonel ekip bulunur. Zipcoin projesinin de ekibi çeşitli alanlarda uzman ve profesyoneller ve yetenekleri ve uzmanlıkları birkaç ​​projede kanıtlanmış ve blok zincir alanında bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Muhteşem deneyimleriyle destekledikleri Zipcoin projesinin daima doğru yolda çalışmasını sağlayacaklardır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:.

Website: https://zipcx.io/

Whitepaper: https://zipcx.io/white_paper/zipcoin_whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/joinchat/HbUtCAuidnSRqGPoHCBmnA

Twitter: https://twitter.com/ZIPCOINexchange

Facebook: https://www.facebook.com/ZIPCOIN-Exchange-2205861812988417/

Linkedln: https://www.facebook.com/ZIPCOIN-Exchange-2205861812988417/

Reddit: https://www.reddit.com/user/ZIPCOINexchange

Instagram: https://www.instagram.com/ZIPCOINexchange/

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336