Zynecoin; Afrika’nın Geleceği

Dijital çağ, teknolojideki en büyük gelişmeleri ortaya çıkardı ve bu teknolojik gelişmelerden en önemlisi blockchain’dir. Blockchainin doğmasıyla ortaya çıkan kripto paralar, insanları kurtarmak için gelecekteki potansiyeli açısından tartışmasız en etkileyici olanlarıdır. Bununla birlikte, Güney Doğu Asya ve Kuzey Amerika uluslararası kripto para birimi haberlerinde tüm ilgi odağı olmasına rağmen, Afrika kripto para birimi yeniliklerinde “unutulmuş kıta” olmuştur. Oysa ki Afrika dünyada en genç nüfusa sahip olan kıtadır. Afrikalıların % 60’ı 30 yaşın altındadır. Afrika sadece kaynaklar açısından zengin değil, aynı zamanda sadece Afrika’da değil küresel olarak da insanların yaşamlarını değiştirebilecek fikirler ve icatlar bakımından zengindir. Yatırımcılar, akıllı blok zincir platformunu ve akıllı sözleşmeleri kullanarak ve Afrika’nın en iyi fikirlerini geri alarak, aynı zamanda entegre ekonominin avantajlarından faydalanabilirler.

Zynecoin, 2017’de Fas’ın kozmopolit kenti Marrakesh’te üç adam arasında bir işbirliği olarak doğdu: Mossaab Tazi, Jihad Ouazzani ve Youssef Darim. Amaçları, Afrika’daki yenilikçi ve girişimcileri desteklemek, beslemek ve ödüllendirmektir. Başka bir deyişle kıta için umut vaat eden projelerin finansmanını teşvik etmek, genç Afrikalı mezunlara destek olmaktır.

Mossaab Tazi, “Afrika’nın yetenekli girişimcilerine ve yenilikçilerine; çabalarını desteklemek, ödüllendirmek ve Afrika’ya entegre güvenilir bir ekonominin gerçek faydalarını sağlamak için kullanılabilecek güvenli bir dijital para birimi için tohum sermayesi sağlamak üzere Zynecoin’i yarattık” dedi.

Zynecoin ekosisteminin temel bir parçaları; platforma yaklaşan projelere uzman analizi, denetim ve uluslararası işletme ve blok zinciri uzmanlarından oluşan bir panelden danışmanlık sunan Zyne Akademi ve Kuluçka Merkezi’dir. Akademi’nin katı kuralları, en umut verici projelere izin vererek yatırımcılara akıllı bir sözleşme ve yatırım stratejisi sunar.

Token Bilgileri ve ICO:

Zynecoin, Ethereum blockchain’den üretilen dijital bir para birimidir. Zynecoin (ERC-20: ZYN), Afrika genelinde yetenekli yenilikçi ve girişimcileri desteklemek ve ödüllendirmek amacıyla oluşturulan bir blok zincir sistemidir. Zynecoin’in ERC-20 uyumlu tokeni, girişimlerin küresel ölçeklenmesini kolaylaştıracak ve onlara dünyanın herhangi bir yerinden erişilebilen şifreli para birimini verecektir. Maksimum güvenlik sağlamak için Zynecoin’in akıllı sözleşmeleri, Ethereum’un yerleşik blok zincir sistemi tarafından desteklenmektedir. Zynecoin token, geliştirilen tüm uygulamalarda kullanılabilir, Zynecoin avantajlarından yararlanırken sahiplerine entegre bir ekonomiden yararlanmalarını sağlar.

Zynecoin’in küresel ICO’su 25 Ocak 2019’da başladı ve 27 Haziran 2019’a kadar yedi raund boyunca veya 50 milyon dolar olan belirlenen hardcap’a ulaştığında sonuçlanacak. 5 milyon dolarlık softcap’e sahip olan ICO, bu hedefe doğru emin adımlarla ilerliyor.

Ethereum ağında bir ERC20 aracı tokeni olarak Zynecoin, Ethereum (ETH) ile satın alınabilir ve şirket Zynecoin kullanıcılarına kesintisiz bir ticaret deneyimi sağlamak için önde gelen borsalarla görüşmelerde bulunuyor.

Token Sembolü: ZYN

Platform: Ethereum

ICO Başlangıç tarihi: 25 Ocak 2019

ICO Bitiş tarihi: 27 Haziran 2019

Token Fiyatı: 0.32–0.43 USD

Satılık token miktarı:119,000,000 ZYN (70%)

Toplam token miktarı:170,000,000 ZYN

Soft cap: 5,000,000 USD

Hard cap: 50,000,000 USD

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC

KYC: Gerekmiyor

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

Zynecoin, Afrika genelinde yetenekli yenilikçi ve girişimcileri desteklemek ve ödüllendirmek amacıyla oluşturulan bir blok zincir sistemidir. Projenin imajı, fikri ve hedefleri ilk bakışta göründüğünden çok daha yüksek olduğunu belirtmek isterim. Bence fikir çok ilginç ve sıradışı görünüyor, böyle bir projenin kripto topluluğunda her türlü başarı şansına sahip olduğunu ve yakın gelecekte yatırımcılarına kâr getireceğini söylemek isterim.Kripto meraklılarının bu projenin bir parçası olma fırsatını kaçırmayacağını düşünüyorum.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz:

Website: https://zynecoin.io/

Whitepaper: https://zynecoin.io/wp-content/uploads/2019/01/wpz.pdf

Telegram: https://t.me/zynecoin

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5101448.0

Twitter: https://twitter.com/zynecoin

BountyMiner username: leprakon

BountyMiner website: https://bountyminer.io/bountycampaign?bount_id=33